Komunikace s ženou - obrovská nervozita a stud

6
17.6.21 19:27

Komunikace s ženou - obrovská nervozita, stud

Je to hloupé téma, vím to. Pro mě je to nepřekonatelným problémem každý den, více v životě soukromém, než v tom pracovním.
Rozhodl jsem se říct si o rady přímo ke zdroji, obrátit se tedy na Vás.
Je mi necelých 25 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
142
17.6.21 19:34

Já bych na to na tvém místě šla od lesa. Co ti jde? Sport? Kreslení? Jazyky? Věnuj se něčemu, stoupne ti sebevědomí a otrkáš se ve skupině lidí, se kterýma máš společné téma. Pak půjde nervozita stranou. A nic si z toho nedělej, v 25 jsou nejistí všichni, je to normální a vnitřní klid přijde za odměnu potom, až to tisíckrát podeláš a přesto to zkusíš znovu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.6.21 19:59

Musíš to prostě pořád zkoušet, pořád dokola. Jako, když se bojíš jezdit na kole, protože bys mohl spadnout. Musíš jít a zas to zkusit, někdy se může stát, že i spadneš/žena nereaguje nebo je nepříjemná, ale ty to nesmíš vzdát a příště to zase zkusíš s jinou ženou.
Manžel měl taky problém komunikovat s dívkami a vyloženě tímto neustálým zkoušením se otrkal, natrénoval, získal postupně větší sebejistotu a pak už s tím neměl problém.

• Citovat
  • Nahlásit
6
17.6.21 20:23

Tak to dík :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
309
17.6.21 20:25
@Haide píše:
Je to hloupé téma, vím to. Pro mě je to nepřekonatelným problémem každý den, více v životě soukromém, než v tom pracovním.
Je mi necelých 25 let.

Neni ceho se bat…i zeny se stydi a jsou nervozni…kdyz je jim nekdo sympaticky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1759
17.6.21 20:27
@Haide píše:
Je mi necelých 25 let.

Tak třeba se tu najde nějaká holčina, která ti pomůže s tréninkem. Pokud se nenajde, tak ti klidně pomůžu, i když jsem stará větev ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
17.6.21 20:35

Jde ještě o to, že o to více se ve mně kumulují city a touhy. Je to plané a při osobním kontaktu nepřejdou v nic smysluplného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
17.6.21 22:00

No neviem či je vhodné pýtať o radu práve ženy. Sú to tvory, ktoré jedno cítia, druhé myslia, tretie chcú, štvrté konajú o piatom sa im sníva a šieste, siedme ešte nebolo pomenované :lol: Samé si nerozumejú.
Záležína tom aká si osobnosť a čo konkrétnu ženu priťahuje či odpudzuje. To čo im imponuje u jedného zase vadí u druhého. V prvom rade ide o tvoje sebavedomie. Hraj borca, používaj vhodné pochvalné výrazy a budeš prekvapený (či zhnusený) aké jednoduché je zbaliť väčšinu báb. Dlhodobé to nebude. Najprv budeš ten kolega v práci aj keď ona je vo vzťahu a potom partner ktorý ju už nebaví, ktorý sa zmenil a bla bla bla ďalšie zbytočné dáta na emiminu…
Racio u žien nefunguje. Chcú emócie.
Aj vhodné násilnosti pri hádke ich nakoniec privedú k mokrým orgazmom a ešte ti aj navaria špecialitu.
Vzťah muž-žena je hra kto z koho. Princezničky ešte zvládneš, no ak narazíš na kráľovnú dostávaš zákonite šach-mat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
588
17.6.21 22:12
@Haide píše:
Jde ještě o to, že o to více se ve mně kumulují city a touhy. Je to plané a při osobním kontaktu nepřejdou v nic smysluplného.

Nic než každodenní trénink nepomůže. Dej si úkol, každý den nějaká interakce s neznámou dívkou, ženou. Netřeba zapřádat hovory, klást otázky a s psíma očima čekat na reakci, stačí jen tak něco prohodit a jít si svou cestou, případně se ponořit do knihy, zkrátka dle situace. Postupně se otrkáš, zjistíš, že i opačné pohlaví může prožívat tyhle nejistoty, praxe dělá mistra v tomto případě. Je fajn, že si to uvědomuješ a chceš s tím něco dělat v 25 letech, ne dejme tomu o 10 let později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17419
17.6.21 23:41

Najdi si nějaký koníček, co tě bude zajímat, budeš se kvůli němu setkávat s dalšími lidmi, kteří budou i ženy. Když budete mít společné téma, tak to zvládneš snáze.

No a časem, až se to naučíš s těma, co tě nepřitahujou, to zvládneš i s těma co tě přitahují.

Opravdu nic jiného než trénink a psychické otužování ti nepomůže.

Respektive ještě taky soustředit se na to co je tady a teď, nerozjžídět fantazie jen tak za deního dne. Pokud s dotyčnou ani nemluvíš, jen si rozjíždíš fantazie, tak to ani není o ní, ale o tvých fantazích.

Na nadměrnou nadrženost pomůže zvýšená fyzická námaha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17419
17.6.21 23:43
@Adaleks píše:
No neviem či je vhodné pýtať o radu práve ženy. Sú to tvory, ktoré jedno cítia, druhé myslia, tretie chcú, štvrté konajú o piatom sa im sníva a šieste, siedme ešte nebolo pomenované :lol: Samé si nerozumejú.
Záležína tom aká si osobnosť a čo konkrétnu ženu priťahuje či odpudzuje. To čo im imponuje u jedného zase vadí u druhého. V prvom rade ide o tvoje sebavedomie. Hraj borca, používaj vhodné pochvalné výrazy a budeš prekvapený (či zhnusený) aké jednoduché je zbaliť väčšinu báb. Dlhodobé to nebude. Najprv budeš ten kolega v práci aj keď ona je vo vzťahu a potom partner ktorý ju už nebaví, ktorý sa zmenil a bla bla bla ďalšie zbytočné dáta na emiminu…
Racio u žien nefunguje. Chcú emócie.
Aj vhodné násilnosti pri hádke ich nakoniec privedú k mokrým orgazmom a ešte ti aj navaria špecialitu.
Vzťah muž-žena je hra kto z koho. Princezničky ešte zvládneš, no ak narazíš na kráľovnú dostávaš zákonite šach-mat.

ježíš to jsou kecy. Ty si dlouho nesouložil, co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
18.6.21 00:10
@Ou píše:
ježíš to jsou kecy. Ty si dlouho nesouložil, co?

Pripomenula si mi porekadlo o trafenej husi :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
309
18.6.21 00:22
@Adaleks píše:
Pripomenula si mi porekadlo o trafenej husi :lol:

Ale to, ze zenska musi mit posledni slovo, v tomhle pripade neplati.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9944
18.6.21 01:08

Prostě si s ženskejma povídej jako s normálníma lidma :jazyk: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6829
18.6.21 02:06
@Haide píše:
Je mi necelých 25 let.

S muzi ti komunikace nedela problem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat