Koncept pronajímaní dětského oblečení?

25.11.19 15:45

Koncept pronajímání dětského oblečení?

Dobrý den, ráda bych se dozvěděla pár nezávislých názorů na projekt na kterém aktuálně pracuji a byl inspirován dánským konceptem.

Jedná se o online koncept, kde by bylo možné si vybrat balíček s různým počtem oblečení pro vaše nejmenší cca do věku 3-4 let. Hlavní myšlenkou je, abychom neplýtvali oblečením, jelikož děti z oblečení rychle vyrostou, koncept pronajmutí by tak byl nejen šetrný k prostředí, ale i finančně výhodný.

Prosím o jakýkkoliv názor na tento koncept.

:srdce: Prosím o vyplnění 4 otázek ohledně vašeho názoru, koncept je zde i vysvětlen:
https://docs.google.com/…L8A/viewform?…

Více:
https://evcacizkova.wixsite.com/mysite

Děkuji :)

Příspěvek upraven 25.11.19 v 16:50

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

2681
25.11.19 15:47

Možná míň angličtiny a více funkční stránky. To by na mě určitě udělalo lepší dojem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
429
25.11.19 15:54

Že stránek toho zatím moc nedovíme. Co znamená čtyři nebo pětkrát? Nechte si text zkouknout někým, kdo ovládá češtinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1351
25.11.19 16:01

Ahoj, ja osobne nakupuji 90% obleceni pro dceru z druhe, treti, a tak dale ruky. Nevidim v tom jinou vyhodu oproti jakemukoliv online nebo kamenemu bazarku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27323
25.11.19 16:07

Tuhle jsem Koukala pro zajimavost na jednu takovou půjčovnu na kterou jsrm narazila na netu, a ty ceny teda to jsem si říkala ze si dělají legraci. Jako třeba pronájem bodycka FaF na 6 týdnu za 60 korun a tak. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 16:17

Děkuji za komentáře, jedná se jen o rychlý prototyp stránek. Pokud máte čas, v dotazníku je lépe popsáno, jak by koncept fungoval.

**@veria máte odkaz na tuto stránku, děkuji?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27323
25.11.19 16:19

@Nelafic bohužel si nepamatuji jak se to jmenovalo. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 16:25

@Nelafic Moc nevěřím tomu, že to bude finančně výhodné vzhledem k cenám oblečení a vzhledem k tomu, že provozovatel musí něco vydělat to bude ve finále především ekologické, ale výhodné určitě ne. Já osobně bych nevyužila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
191
25.11.19 16:26

Přijde mi to zbytečné. oblečení se dá sehnat za pár korun z druhé ruky.. Nehledě na to, že velká část maminek oblečení po někom dostane, nebo si ho půjčí od kamarádky, sestry atd. Možná půjčovna jiných věcí pro mimča - houpací lehátko, hrazdička, cestovní postýlka.. apod.. to by možná slo- jsou to poměrně drahé věci, které člověk využije na chvilku.. ale to oblečení nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5066
25.11.19 16:28

@Nelafic Nápad to není úplně špatný, sama jsem o tom uvažovala, ale u nás funguje „půjčovna“ tak nějak sama, v rodině a u kamarádek nám to vychází s ročním odstupem dětí takže oblečení koluje (třeba dcerka má teď na sobě mikinu z Tchibo z roku 2012) poslední probere věci a co bude ve slušném stavu půjde do kontejneru pro klokánky. Ale ty stránky jsou katastrofa. Aby člověk prezentoval stránky s předdefinovanými texty (Jsem odstavec, vyplň si svůj obsah :roll: ) bez nástinu obchodního modelu - ceny, ceny za dopravu, co se stane když se něco nenávratně zničí,…, jak bude oblečení které aktuálně nebude využité skladováno aby bylo nezávadné a rychle k dispozici. Takže asi by to chtělo nejdříve se trochu víc zamyslet, promyslet detaily, možná si s někým, kdo tomu rozumí probrat rentabilitu takové půjčovny -pokud budete chtít mít nížší ceny než řetězce (což třeba u rychlé módy typu Kik nebo Pepco půjde těžko, proto moc už ani nejede individuální bazarový prodej dětského oblečení) tak budete muset mít obrovský obrat a tam stačí malá chyba a jste v hlubokém mínusu, už jsem viděla krachnout několik firem které se během krize přeorientovaly na obchodní model nízké ceny/vysoký obrat a to si ty firmy s sebou nesly letitou historii a kapitál z předchozích let a i tak během 3 let jsou v insolvenci (z tohoto důvodu budu po rodičovské hledat novou práci).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2141
25.11.19 16:31

Tak to já raději budu plýtvat než aby moje dítě nosilo oblečení po bůhvíkom :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3790
25.11.19 16:38
@Kaileee píše:
Tak to já raději budu plýtvat než aby moje dítě nosilo oblečení po bůhvíkom :mrgreen:

Nechápu, komu to může vadit, pokud je to vyprané. Kupuji ze sekáče sem tam na sebe, na syna často, pěkné věci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2141
25.11.19 16:42
@belladonna píše:
Nechápu, komu to může vadit, pokud je to vyprané. Kupuji ze sekáče sem tam na sebe, na syna často, pěkné věci.

tak tam bych v životě nevkročila, každý jsme jiný no :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 16:44

Nevidím ceny, jak se mám vyjádřit? Půjčit si zimní bundu na tři měsíce velikost 68 za 50 korun by se mi líbila. Tričko pro dvouleté dítě za 200 může být klidně od Armaniho a z 200 procentní bavlny, ale to už prostě ne, myslím hlavně kvůli tomu věku, děti jsou zapatlane, zpocené…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3790
25.11.19 16:45
@Kaileee píše:
tak tam bych v životě nevkročila, každý jsme jiný no :mrgreen:

To jo. Já to beru jako jeden z nejlepších kšeftů u nás. Knihy, hračky, moře oblečení, i bižuterie. Kus 39 Kč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama