Končí mi smlouva a už me poslední týden v práci vyčerpává

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Anonymní  23.03.18 10:10
končí mi smlouva a už me poslední týden v práci vyčerpává

Do konce měsíce zbývá cca týden, dovolenou už nemám, chci se zeptat co by se stalo, kdybych už nepřišla do práce, psychicky je mi zle, zamestnavatel mi neprodloužil smlouvu na podnět slov mé nadřízené, kterou do toho zainteresovala její zastupkyně, která mě chtěla vyštípat z místa, aby tam dali nějakou jinou paní. Strašně se me to dotklo osobně, ta paní už se chodí zaučovat a mě zbývá týden do konce smlouvy.byla to dobrá práce, vím že si něco najdu, ale už to asi bude horší zpracovní dobou…ta byla vyhovující :,( Moc mě to trápí, a poslední nastavající pracovní týden bych nejraději už na pracoviště nešla…Kolegyně která mě tam bere je z toho taky špatná, radila mi, at jdu marodit, ale neumím jít marodit, když mi nic není. Máte někdo nijaké řešení, ještě me napadlo si vzít neplacené volno…prosím anonym děkuji


Reklama

Reakce:
 
martina.se
Hvězda diskuse 56773 příspěvků 2 inzeráty 23.03.18 10:11
@Anonymní píše:
Do konce měsíce zbývá cca týden, dovolenou už nemám, chci se zeptat co by se stalo, kdybych už nepřišla do práce, psychicky je mi zle, zamestnavatel mi neprodloužil smlouvu na podnět slov mé nadřízené, kterou do toho zainteresovala její zastupkyně, která mě chtěla vyštípat z místa, aby tam dali nějakou jinou paní. Strašně se me to dotklo osobně, ta paní už se chodí zaučovat a mě zbývá týden do konce smlouvy.byla to dobrá práce, vím že si něco najdu, ale už to asi bude horší zpracovní dobou…ta byla vyhovující :,( Moc mě to trápí, a poslední nastavající pracovní týden bych nejraději už na pracoviště nešla…Kolegyně která mě tam bere je z toho taky špatná, radila mi, at jdu marodit, ale neumím jít marodit, když mi nic není. Máte někdo nijaké řešení, ještě me napadlo si vzít neplacené volno…prosím anonym děkuji

můžou Tě ještě vyrazit na hrubé porušení.. na neplacené volno potřebuješ jejich souhlas.. takže asi tak.. je to jen týden :think:

 
lísteček1
Ukecaná baba ;) 1044 příspěvků 23.03.18 10:13

Jedine jit marodit, jal radi kolegyne. Nechodit jen tak do prace bych neriskovala, mela bys to pak asi v zapoctak. Pojud nechces nic hrat pred svoji dr, tak ji vysvetli situaci, treba budr mit pochopeni.Moje dr by mi to napsala.

 
Paola21
Závislačka 3220 příspěvků 23.03.18 10:14

Neplacené volno no…

 
citeria
Kecalka 103 příspěvků 23.03.18 10:31

Jen tak nepřijít do práce je blbost, koleduješ si o problémy. Pokud máš rozumnou doktorku, zkus jí vysvětlit situaci. A pokud je to tak nesnesitelné, prostě se hoď marod. Podle toho, co píšeš, to vedení nejspíš ani vadit nebude. :nevim:

 
Konnny
Ukecaná baba ;) 1567 příspěvků 23.03.18 10:42

Bolest zad, neschopenka na týden.

 
Anonymní  23.03.18 10:47

To bych ani neudělala že bych si jen tak nepřišla do práce, nemám to ve zvyku, jen zjištuji co a jak, protože pravdu ta faleš, když přijdu do práce je cítit už i na parkovišti..je mi ztoho vážne zle…mám doktora to je stará škola, nevím zda by mi to napsal…spíš se přikláním že né, a ani nechci zneužívat systém, když nic mi není a měla bych neschopenku. Prostě já vím je to jen týden, ale ten týden jsou navíc dvě dlouhé směny a to se bude těžko dávat…

 
martina.se
Hvězda diskuse 56773 příspěvků 2 inzeráty 23.03.18 10:49
@Anonymní píše:
To bych ani neudělala že bych si jen tak nepřišla do práce, nemám to ve zvyku, jen zjištuji co a jak, protože pravdu ta faleš, když přijdu do práce je cítit už i na parkovišti..je mi ztoho vážne zle…mám doktora to je stará škola, nevím zda by mi to napsal…spíš se přikláním že né, a ani nechci zneužívat systém, když nic mi není a měla bych neschopenku. Prostě já vím je to jen týden, ale ten týden jsou navíc dvě dlouhé směny a to se bude těžko dávat…

zatnout zuby, vydržet. Nebude to trvat věčně :think:

 
cecetka
Kelišová 6883 příspěvků 23.03.18 10:52

Hmmmm… prace se ti libila, smlouvu ti neprodlouzili, novou praci nemas… to je fakt na „depku“. Vydrzela bych jeste ten tyden. Neplacene volno bych nebrala, zbytecne prijdes o penize. S nemocenskou taky nevim, nejake bolesti hlavy? :nevim:

 
krtek93
Neúnavná pisatelka 16741 příspěvků 23.03.18 10:57

Neschopenka na akutní psychické problémy? U doktora říct, jak to je, a patřičně to vylíčit - jsi z toho na nervy, bolí tě hlava, staženej žaludek, jíst nemůžeš, blbě se ti spí… takže zkrátka nejsi ve stavu někde dělat nějakou zodpovědnou práci. První tři dny jsi doma stejně zadarmo, tak s tím „zneužíváním systému“ bych si hlavu až tak nelámala.

 
Lalelale
Zasloužilá kecalka 911 příspěvků 23.03.18 12:33

Neplacené volno ale musí schválit zaměstnavatel, ne? Takže jí ho vůbec nemusí dát. Jediná rada je opravdu jít na nemocenskou. Jinak týden je opravdu maličko, hlavu vzhůru.

 
Elishka1
Ukecaná baba ;) 2130 příspěvků 23.03.18 13:17

Co ošetřovačku? nemáš dítě, které chromlá?

 
Anonymní  23.03.18 17:06

@Elishka1 dítě mám, ale je díky bohu zdravé jako řípa.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >


Reklama