Kondom a stékající sperma po stranách

Anonymní
30.8.21 16:37

Kondom a stékající sperma po stranách

Zdravím,
s přítelem jsme měli sex s kondomem. Když se ale vytáhl a posadil se aby kondom sundal, viděla jsem jak sperma stéká po stranách - i mu vyteklo trochu na stehna, ale to až když se ho snažil prsty sundat a tak ho „vytlačil“, předtím ne. Myslíte, že je třeba užít pilulku PO? :think: Řekla bych že jsem byla suchá, žádné sperma jsem na sobě necítila, ani ze mě neteklo.
Ještě mě napadá, že kondom byl sice správně nasazený, ale přítel po mně v kondomu zvenčí „přejížděl“ penisem, takže se špička na sperma hýbala. Je možné, že se třeba pohnula a nebyla přesně na špičce, čili došlo k úniku mimo..? :nevim: Každopádně těhotenství by byl průser, jen se bojím že ovulace už proběhla (minulý cyklus jsem měla přesně 28 dní a teď jsem 19. den). :roll:
Díky za rady.
A

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
592
30.8.21 16:48

A nemohl to být sekret z pochvy? Bylo to určitě sperma? Jinak nevím, jestli máš u sebe přesně vysledovanou ovulaci, ale ona nemusí být v půlce cyklu, tzn. můžeš klidně otěhotnět i třeba 23. den cyklu. Bohužel neporadím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.8.21 16:52
@caramba píše:
A nemohl to být sekret z pochvy? Bylo to určitě sperma? Jinak nevím, jestli máš u sebe přesně vysledovanou ovulaci, ale ona nemusí být v půlce cyklu, tzn. můžeš klidně otěhotnět i třeba 23. den cyklu. Bohužel neporadím…

Bylo to určitě sperma, teklo to zevnitř kondomu. Bylo toho tam nějak hodně. :) Jen právě nevím jestli přítel „povolil“ až venku, tím pádem sperma začalo stékat, anebo mohlo jít o nějaké chybné nasazení. :nevim: Ovulku přesně vypozorvanou nemám bohužel, chci začít s měřením BT od další MS.

• Citovat
  • Nahlásit
348
30.8.21 17:11

Statisticky je to málo pravděpodobné, ale tam hrají roli kromě ovulace i vaše anatomické faktory. Poradit vám přímé „ano“ si asi hned tak někdo nestřihne. My jsme to s ex jednou absolvovali (2 tabletu), a i když měla předtím zvýšené jaterní testy, tak vše bylo OK.

Nevím, jestli ještě máte čas na účinek, pokud ano, pak bych skončil za obvodním, jestli nemáte nějakou rizikovou kontraindikaci (zase tolik jich není). Jinak asi víte, běžné fungují max. do 3 dní a ulipristal acetát pak do 5.

Ale konečné rozhodnutí je na vás.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.8.21 17:35
@Kazatel píše:
Statisticky je to málo pravděpodobné, ale tam hrají roli kromě ovulace i vaše anatomické faktory. Poradit vám přímé „ano“ si asi hned tak někdo nestřihne. My jsme to s ex jednou absolvovali (2 tabletu), a i když měla předtím zvýšené jaterní testy, tak vše bylo OK.

Nevím, jestli ještě máte čas na účinek, pokud ano, pak bych skončil za obvodním, jestli nemáte nějakou rizikovou kontraindikaci (zase tolik jich není). Jinak asi víte, běžné fungují max. do 3 dní a ulipristal acetát pak do 5.

Ale konečné rozhodnutí je na vás.

Pilulku už jsem jednou v panice užila, žádné vedlejší účinky jsem neměla. Jinak čas je, bohužel u nás má lékárna již zavřeno, takže až zítra od osmi - to to nebude ani jeden den, tak by to mohlo být snad ještě v pořádku.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.8.21 17:45

Jinak ještě doplním že podle přítelových slov to začalo téct až když se kondom snažil sundat - je tedy možné, že to vzal za špičku, aniž by se předtím kouknul, a snažil se kondom svléknout, a tak šlo sperma ze špičky po stranách až ke kořeni. :roll: Každopádně kondomy používá asi šest let, a ani jedna nehoda za tu dobu, tak snad ví co dělá :) :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat