Kondom ze mně zůstal viset - můžu otěhotnět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 11:28
Kondom ze mně zůstal viset - můžu otěhotnět?

Zdravím,

Anonym je pro mě příjemnější, děkuji za pochopení. Ráno jsme se milovali s přítelem, používáme kondomy a vždy jsme velmi opatrní. Dnes ale ze mně kondom zůstal viset - jeho druhá polovina koukala ven a podle všeho prý trochu steklo i na partnera. Ten ho ze mě vytáhnul a kondom zůstal plný.
Jsem zrovna na konci cyklu (27.8. MS začala) a dělám si trochu obavy, aby náhodou neutekla kapička ikdyž si myslím, že jsme vše zachytili.

Co myslíte? Je tam šance a jak velká? Jsem ještě mladá a otěhotím ještě docela snadno. A Postinor se mi vzít nechce, je to zlo do těla.

Reakce:
Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 999 příspěvků 02.09.18 11:36

Přijde mi celkem úsměvné, ze si myslíš, ze když jsi mladá, ze můžeš otěhotnět docela snadno :)

Ale k tvému problému, otěhotnět můžeš vždycky, i když v tvém případě si myslím, ze je to méně pravděpodobné. Pokud nechceš postinor, tak ti nezbyde stejně nic jiného než počkat do další MS.

pannda
Kelišová 6647 příspěvků 33 inzerátů 02.09.18 11:37

možné je všechno

lachtanice86
Kelišová 6660 příspěvků 02.09.18 11:49
@Anonymní píše:
Zdravím,

Anonym je pro mě příjemnější, děkuji za pochopení. Ráno jsme se milovali s přítelem, používáme kondomy a vždy jsme velmi opatrní. Dnes ale ze mně kondom zůstal viset - jeho druhá polovina koukala ven a podle všeho prý trochu steklo i na partnera. Ten ho ze mě vytáhnul a kondom zůstal plný.
Jsem zrovna na konci cyklu (27.8. MS začala) a dělám si trochu obavy, aby náhodou neutekla kapička ikdyž si myslím, že jsme vše zachytili.

Co myslíte? Je tam šance a jak velká? Jsem ještě mladá a otěhotím ještě docela snadno. A Postinor se mi vzít nechce, je to zlo do těla.

A jak si můžeš být tak jistá, že když si mladá otehotnis snadno?
Jinak ale šance je vždy. Malá ale stát se to může. A postinor nechceš tak je to jedno, ne?

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 02.09.18 11:54

„Jsem ještě docela mladá a otěhotním ještě docela snadno“ tak to mě dostalo :mrgreen: kolikrát jsi tedy už byla těhotná? :think: k tvé otázce: když nechceš postinor, tak ti holt nezbyde, než čekat, jestli otěhotníš nebo ne :palec:

GabinkaCh
Závislačka 2566 příspěvků 02.09.18 12:11

Zakladatelko ten popis situace je docela nechutný :) .Právě obědvám

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 02.09.18 12:13

@GabinkaCh tohle je ještě dobrý. Pár dní zpět tu byla fotka použité vložky…

GabinkaCh
Závislačka 2566 příspěvků 02.09.18 12:23
@MyDestinka píše:
@GabinkaCh tohle je ještě dobrý. Pár dní zpět tu byla fotka použité vložky…

Nevěřím 8o

hani28
Ukecaná baba ;) 1187 příspěvků 02.09.18 12:25

Pokud ti 27.8. zacala MS tak jsi na zacatku cyklu, ne na konci. 7.den cyklu bych rekla, ze riziko je, i kdyz velke asi ne v tvem pripade.

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 02.09.18 12:33

@GabinkaCh beze srandy. Dotyčná chtěla vědět, jestli může jít o potrat. Hnus neskutečnej. Pěkně vyfocený zblízka…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >