Reklama

Kondom ze mně zůstal viset - můžu otěhotnět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 11:28
Kondom ze mně zůstal viset - můžu otěhotnět?

Zdravím,

Anonym je pro mě příjemnější, děkuji za pochopení. Ráno jsme se milovali s přítelem, používáme kondomy a vždy jsme velmi opatrní. Dnes ale ze mně kondom zůstal viset - jeho druhá polovina koukala ven a podle všeho prý trochu steklo i na partnera. Ten ho ze mě vytáhnul a kondom zůstal plný.
Jsem zrovna na konci cyklu (27.8. MS začala) a dělám si trochu obavy, aby náhodou neutekla kapička ikdyž si myslím, že jsme vše zachytili.

Co myslíte? Je tam šance a jak velká? Jsem ještě mladá a otěhotím ještě docela snadno. A Postinor se mi vzít nechce, je to zlo do těla.

Reklama

Reakce:

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 746 příspěvků 02.09.18 11:36

Přijde mi celkem úsměvné, ze si myslíš, ze když jsi mladá, ze můžeš otěhotnět docela snadno :)

Ale k tvému problému, otěhotnět můžeš vždycky, i když v tvém případě si myslím, ze je to méně pravděpodobné. Pokud nechceš postinor, tak ti nezbyde stejně nic jiného než počkat do další MS.

Uživatel je onlinepannda
Kelišová 6518 příspěvků 33 inzerátů 02.09.18 11:37

možné je všechno

lachtanice86
Kelišová 6075 příspěvků 02.09.18 11:49
@Anonymní píše:
Zdravím,

Anonym je pro mě příjemnější, děkuji za pochopení. Ráno jsme se milovali s přítelem, používáme kondomy a vždy jsme velmi opatrní. Dnes ale ze mně kondom zůstal viset - jeho druhá polovina koukala ven a podle všeho prý trochu steklo i na partnera. Ten ho ze mě vytáhnul a kondom zůstal plný.
Jsem zrovna na konci cyklu (27.8. MS začala) a dělám si trochu obavy, aby náhodou neutekla kapička ikdyž si myslím, že jsme vše zachytili.

Co myslíte? Je tam šance a jak velká? Jsem ještě mladá a otěhotím ještě docela snadno. A Postinor se mi vzít nechce, je to zlo do těla.

A jak si můžeš být tak jistá, že když si mladá otehotnis snadno?
Jinak ale šance je vždy. Malá ale stát se to může. A postinor nechceš tak je to jedno, ne?

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 02.09.18 11:54

„Jsem ještě docela mladá a otěhotním ještě docela snadno“ tak to mě dostalo :mrgreen: kolikrát jsi tedy už byla těhotná? :think: k tvé otázce: když nechceš postinor, tak ti holt nezbyde, než čekat, jestli otěhotníš nebo ne :palec:

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2307 příspěvků 02.09.18 12:11

Zakladatelko ten popis situace je docela nechutný :) .Právě obědvám

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 02.09.18 12:13

@GabinkaCh tohle je ještě dobrý. Pár dní zpět tu byla fotka použité vložky…

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2307 příspěvků 02.09.18 12:23
@MyDestinka píše:
@GabinkaCh tohle je ještě dobrý. Pár dní zpět tu byla fotka použité vložky…

Nevěřím 8o

hani28
Ukecaná baba ;) 1122 příspěvků 02.09.18 12:25

Pokud ti 27.8. zacala MS tak jsi na zacatku cyklu, ne na konci. 7.den cyklu bych rekla, ze riziko je, i kdyz velke asi ne v tvem pripade.

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 02.09.18 12:33

@GabinkaCh beze srandy. Dotyčná chtěla vědět, jestli může jít o potrat. Hnus neskutečnej. Pěkně vyfocený zblízka…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >