Kondom zůstal ve mě, mám si vzít Postinor?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.14 20:25
Kondom zůstal ve mě,mám si vzit Postinor?

Ahojte, moc prosím o radu. Dnes jsme s manželem měly soulož. Když manžel vyjížděl ze mě, kondom na půl byl vevnitř a na půl venku a byl plný. Manžel ho vytáhl a sperma jsem měla úplně všude-i u konečníku. Dnes mi skončila menstruace, ovulaci většinou poznám podle průhledného výtoku v polovině cyklu. Myslíte, že mám jít pro postinor? MOhly se spermie dostat do vnitř? M8me dvě děti, další nejsou v plánu. Děkuji za názory.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.14 20:27
@Anonymní píše:
Ahojte, moc prosím o radu. Dnes jsme s manželem měly soulož. Když manžel vyjížděl ze mě, kondom na půl byl vevnitř a na půl venku a byl plný. Manžel ho vytáhl a sperma jsem měla úplně všude-i u konečníku. Dnes mi skončila menstruace, ovulaci většinou poznám podle průhledného výtoku v polovině cyklu. Myslíte, že mám jít pro postinor? MOhly se spermie dostat do vnitř? M8me dvě děti, další nejsou v plánu. Děkuji za názory.

ne nemyslim, kolikaty den mas ovulaci, kdyz vezmeme ze nejdelsi doba preziti spermii je 7 dní..

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 03.10.14 20:28

Tedy nevím, proč ho vytáhl tak blbě, že to z toho vyteklo :think: pokud chceš mít jistotu, tak si postinor vem, osobně bych ho nebrala - šance těsně po ms je minimální :think:

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.14 20:30
@Anonymní píše:

halo halo, kolikaty? :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.14 20:32

J8 si právě také myslím, že poslední den MS je nepravděpodobné otěhotnění. Jinak kondomy poprvé kupoval manžel…koupil si ty největší (velikost)…to je tak, když si chlap myslí, jakého ho má „klacka“ :lol:. Při souloži jsem to kontrolovala, byl natažený, ale po akci byl manžel ještě ve mě a začal mu klesat a zmenšovat…tak proto

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.14 20:37
@KackaDoup píše:
halo halo, kolikaty? :mrgreen:

ovulaci tak 10-14dní po MS

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 03.10.14 20:44

Poslední den MS je to silně nepravděpodobné.

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 03.10.14 21:17
@Anonymní píše:
J8 si právě také myslím, že poslední den MS je nepravděpodobné otěhotnění. Jinak kondomy poprvé kupoval manžel…koupil si ty největší (velikost)…to je tak, když si chlap myslí, jakého ho má „klacka“ :lol:. Při souloži jsem to kontrolovala, byl natažený, ale po akci byl manžel ještě ve mě a začal mu klesat a zmenšovat…tak proto

jeste, ze jsem nemusela rypat, vidim, ze jsi realisticka dost :P Jenze jak mu to rict, vid? :lol:
Nicmene k dotazu. Pravdepodobnost mala, ale my ti ho zivit nebudeme. Moje kamoska otehotnela ve druhy den cyklu. Ano, ctes dobre - druhy den MS. Osobne vzdy, kdyz jsem vedela, ze dite opravdu ne, tak jsem si vzala Postinor i pres radne rouziti kondomu bez nehody :roll:

Althya
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 03.10.14 21:19

No nevim, ja otehotnela jeden den od konce menstruace… :think:

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.14 21:30
@Anonymní píše:
ovulaci tak 10-14dní po MS

10?to by pak hrozilo…

g.sandova
Závislačka 4143 příspěvků 03.10.14 21:34

Já bych nevzala, ale jistota je vzít si ho :), rozhodně tím nic nezkazíš, tedy co se minimalizování rizika otěhotnění týče

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.14 05:23

Píšete silně nepravděpodobné - u kratších cyklů(třeba 22 dní),s delším krvácením(třeba 6 dní),se při odpočítání luteální fáze klidně dostaneme na plodné dny den, dva po skončení MS. U průměrného cyklu je ale otěhotnění v tomto období nepravděpodob­né..Jen zakladatelka zná svůj cyklus a tvrdí, že ovulaci pozná, to mi posoudit nemůžeme. Riziko otěhotnění je u každé ženy jiné.

Každopádně tak otěhotnět jde, tímto způsobem jsem otěhotněla. Skutečně stačí kapička. Já jsem kondom vytáhla ihned sama a zdál se mi „plný“,že větší část obsahu viditelně neunikla.

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.14 09:07
@Anonymní píše:
Píšete silně nepravděpodobné - u kratších cyklů(třeba 22 dní),s delším krvácením(třeba 6 dní),se při odpočítání luteální fáze klidně dostaneme na plodné dny den, dva po skončení MS. U průměrného cyklu je ale otěhotnění v tomto období nepravděpodob­né..Jen zakladatelka zná svůj cyklus a tvrdí, že ovulaci pozná, to mi posoudit nemůžeme. Riziko otěhotnění je u každé ženy jiné.Každopádně tak otěhotnět jde, tímto způsobem jsem otěhotněla. Skutečně stačí kapička. Já jsem kondom vytáhla ihned sama a zdál se mi „plný“,že větší část obsahu viditelně neunikla.

ja jsm eopravila na to ze to hrozi…6+4 uz je deset, kdyby mela ovulaci az 14 den, rekla bych neber.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 14:06

Holky, můj cyklus je kolem 30dní. Jasně, mohu se mílit s ovulací..teď už je to jedno, na pilulku je pozdě. Ale uprostřed cyklu mývám průhledný hlen, travá to tak 3 dny a 7-10dní na to chytnu MS. Příští týden si udělám těhu test a je. Jinak…manžel chtěl ještě jedno dítě a finančně jsme zabezpečeni, ale já nechci :-(. Snad to nebylo naschvál :(

lucypaja
Echt Kelišová 8187 příspěvků 30.10.18 00:32

@Anonymní-je to už dlouho,jak to dopadlo? Manželka od bratrance otěhotněla den před ms.
Ve mě už také několikrát kondom zůstal a po vyndání bylo sperma i mimo,ale bohužel sem z toho neotěhotněla,i když bych si to mooc přála,ale nevzdávám to,vždy začínáme sex bez kondomu a pak si partner vzpomene,že chce kondom,to bych vždy vyletěla z kůže,tak jednou třeba ta kapička unikne..:D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Adekvátní trest pro Terezu? Státní zástupce říká minimálně 25 let a plánuje odvolání!

Představa, že v pákistánském kriminále stráví následujících osm let života,... číst dále >

Falešná sestra Aťky Janouškové na Zindulkově pohřbu: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >