Kondylomata a chirurgické odstranění

Napsat příspěvek
Velikost písma:
zxr
9.5.13 10:57

A jak se to používá? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
572
11.3.14 13:01

Vcera sem zacala s lecbou - Wartec… tak uvidim, jsem trochu skepticka. Leci se i partner…

Mudr mi nabizel i druhou moznost, chirurgicke odstraneni pod narkozou. Prislo mi to zatim zbytecne, pokud nepomuze mast, tak teprve budu premyslet o zakroku.

Pomohl nekomu Wartec?

Dale mudr navrhl ockovani Cervarixem. Chtela jsem se zeptat i na nazor nekoho jinyho, nezaujateho… Vim jak to ve zdejsim zdravotnictvi funguje. nabizejte Cervarix a my vam zaplatime dovolenou na Kanarech " :roll:… a pritom Silgard je v tomhle ohledu lepsi, i co se tyce jiz existujicich kondylomat.

Ale o tom budu uvazovat az potom jak uspesna bude lecba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.14 13:09
@Camosh píše:
Vcera sem zacala s lecbou - Wartec… tak uvidim, jsem trochu skepticka. Leci se i partner…

Mudr mi nabizel i druhou moznost, chirurgicke odstraneni pod narkozou. Prislo mi to zatim zbytecne, pokud nepomuze mast, tak teprve budu premyslet o zakroku.

Pomohl nekomu Wartec?

Dale mudr navrhl ockovani Cervarixem. Chtela jsem se zeptat i na nazor nekoho jinyho, nezaujateho… Vim jak to ve zdejsim zdravotnictvi funguje. nabizejte Cervarix a my vam zaplatime dovolenou na Kanarech " :roll:… a pritom Silgard je v tomhle ohledu lepsi, i co se tyce jiz existujicich kondylomat.

Ale o tom budu uvazovat az potom jak uspesna bude lecba.

Anonymně, jelikož se nejedná o mě ;)

Dnes byla moje sestra na gynekologii, něco si objevila tam dole. Jsou to kondyl.
Dr. jí to okamžitě vypálila nějakou kyselinou, s tím, že pokud to nezabere, tak znovu ve čt, mast je údajně k ničemu. Jen to prý štíplo a jinak nic.
Záleží jestli to máš zevně či uvnitř. Vnitřní se musí odstranit pod narkozou.
tak hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.14 16:14

Mě teda přijde očkování naprostej nesmysl, vždyť ze začátku se to doporučovalo jen panám, těch tolik nebylo tak je to najednou pro všechny. Jednou máš ten virus v sobě už se ho nezbavíš, je to jako s oparem. Já měla ty debilní bradavice 2× a 2× jsem si je nechala odstranit chirurgicky, ale je fakt že mi jinou metodu primař nenabídl. Moje sestřenice je měla 3× a to i v těhotenství, přestože si nechala po té co je měla po druhé píchnout cervarix. Já nejsem proti očkování, ale tohle mi přijdou opravdu vyhozené peníze. Anonymně protože zminuji sestřenici. Zkusila bych ten lék a když to nezabere tak vyříznout, ta narkoza trvá pár minut. Držím palce neni to teda nic bolestivého, ale člověk si připadá jako šmucka :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
572
17.3.14 16:23
@Anonymní píše:
Mě teda přijde očkování naprostej nesmysl, vždyť ze začátku se to doporučovalo jen panám, těch tolik nebylo tak je to najednou pro všechny. Jednou máš ten virus v sobě už se ho nezbavíš, je to jako s oparem. Já měla ty debilní bradavice 2× a 2× jsem si je nechala odstranit chirurgicky, ale je fakt že mi jinou metodu primař nenabídl. Moje sestřenice je měla 3× a to i v těhotenství, přestože si nechala po té co je měla po druhé píchnout cervarix. Já nejsem proti očkování, ale tohle mi přijdou opravdu vyhozené peníze. Anonymně protože zminuji sestřenici. Zkusila bych ten lék a když to nezabere tak vyříznout, ta narkoza trvá pár minut. Držím palce neni to teda nic bolestivého, ale člověk si připadá jako šmucka :zed: :zed: :zed:

Prave, ze Silgard je zamerenej na ty kondylomata, pak uz by se nemely objevit, ale kdo vi :roll:

Dneska zaciname druhy kolo s Wartecem… jsem ted jeste vic skepticka, po minulym tydnu zadna zmena… akorat me to pekne bolelo… ale s tema mrchama to niic neudelalo, tak uvidime :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.14 16:45

Být tebou nechám si to vyříznou, je to velmi rychlej zákrok(rozhodně se to nedá nazývat operací, jak tu některé píšou) a když se to udělá pořádně už se to nevrátí. Co je Silgard nevim :-)

• Citovat
  • Nahlásit
2
16.7.15 21:36

HELP

Mám kondylomata cca od začátku května a dozvěděla jsem se až ke konci června od doktorky na gyn. Hledám jejich levné a rychlé odstranění. Četla jsem tu o Dračí krvi. Mohla bych se zaptat, jaké jste měla dávkovánjí. Našla jsem na internetu cca za 300 Kč 50 ml. Doufám, že mi to pomůže. Moc děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
28.8.17 18:57

Léky na imunitu

Holky, taky jsem mela kondylomata, nemohla jsem se jich zbavit, neustále se mi po vypálení vracely. Začala jsem si vozit léky na imunitu ze zahraničí a od te doby mam pokoj, tak pokud chcete, ozvěte se mi klido do zpráv:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.18 07:44

Ahoj, chtěla bych se zeptat holky jestli jste měli pohlavní styk v době kdy jste se léčily s kondylomaty prosím? Mám je sice asi už nějakou dobu, ale u lékaře jsem byla až teď a mám jít za dva týdny na odstranění, a nevím jestli mít s partnerem styk, doposud se nenakazil, ale když už člověk ví o co se jedná, tak mě nepouští hlava do toho. Díky moc

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.18 07:54
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat holky jestli jste měli pohlavní styk v době kdy jste se léčily s kondylomaty prosím? Mám je sice asi už nějakou dobu, ale u lékaře jsem byla až teď a mám jít za dva týdny na odstranění, a nevím jestli mít s partnerem styk, doposud se nenakazil, ale když už člověk ví o co se jedná, tak mě nepouští hlava do toho. Díky moc

Ahoj, ano, doktor nám to nezakazoval, ale zdůrazňoval abychom používali kondom.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 22:46
@Anonymní píše:
Ahoj, ano, doktor nám to nezakazoval, ale zdůrazňoval abychom používali kondom.

Ahoj, obnovuji diskuzi a chci tě poopravit, sex se prý nedoporučuje a to ani v případě, že používáš kondom, bylo mi řečeno, že i s kondomem můžeš partnera nakazit, že se dotýkate i v okolí a hrozí nakažení. Jinak jsou to pěkné mrchy ty bradavice, bojuji s nimi od 23 let, je mi 35.Nejprve jsem používala vodičku, která byla na předpis, pak ji ale přestali vyrábět a nic jiného už mi nezabralo, přišlo na řadu tedy chirurgické odstranění, pak znova a zítra jdu opět! Modlím se, aby už to bylo naposled… Vždy, když jsem se jich zbavila, měla jsem dlóóuho klid, ale pak se objevily znova. Jak říkám, pakárna, jsou to odolný mrchy :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.20 18:32
@Anonymní píše:
Ahoj, obnovuji diskuzi a chci tě poopravit, sex se prý nedoporučuje a to ani v případě, že používáš kondom, bylo mi řečeno, že i s kondomem můžeš partnera nakazit, že se dotýkate i v okolí a hrozí nakažení. Jinak jsou to pěkné mrchy ty bradavice, bojuji s nimi od 23 let, je mi 35.Nejprve jsem používala vodičku, která byla na předpis, pak ji ale přestali vyrábět a nic jiného už mi nezabralo, přišlo na řadu tedy chirurgické odstranění, pak znova a zítra jdu opět! Modlím se, aby už to bylo naposled… Vždy, když jsem se jich zbavila, měla jsem dlóóuho klid, ale pak se objevily znova. Jak říkám, pakárna, jsou to odolný mrchy :pocitac:

Tak jsem holky po zákroku, nabízeli mi Epidural nebo celkovou anestezii. Vybrala jsem si celkovou a z počátku pálila jako prase, pak už jsem chrněla :mrgreen: Zákrok samotný trval cca 30 minut. Koho to čeká, nemusíte se bát, je to rychlovka :palec:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama