Koně na sousedním pozemku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Al3xandra
Stálice 72 příspěvků 26.04.18 13:26
Koně na sousedním pozemku

Zdravím :mavam: Máme možnost koupit pozemek, vedle kterého se prodává další a kupuje ho jedna paní a prý tam bude mít koně. Úplně nevíme, jak se k tomu postavit. Na jednu stranu nám to nevadí, ale přece jenom nevíme, do čeho jdeme a jaká úskalí to v budoucnu bude mít :think: Je tu někdo, kdo má koně v sousedství? Je to velký smrad? Nebo hluk atd? Další věc je, že máme psa… :think: :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

lolink
Kecalka 498 příspěvků 26.04.18 13:30

Kamoska ma u koni chatu. A dost nadava na mouchy teda. Jezdim tam pravidelně a nic necitim, ono podle predpisu musi byt opravdu velky vybeh.

dickys
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 26.04.18 13:32

Mně koně voní, ale to je asi dost individuální :) Nejlepší by bylo jít se podívat někde, kde mají výběh koně a uvidíte to v reálu. Na psovi taky záleží, někteří si jich nevšímají a jiní by se ustekali.

Al3xandra
Stálice 72 příspěvků 26.04.18 13:32

Já si právě myslím, že jestli tam nějaký podle předpisů vyjde, tak možná jeden.. Tak mě dost překvapilo, když zaznělo „koně“ :?

lecka
Kelišová 5197 příspěvků 26.04.18 13:34
@lolink píše:
Kamoska ma u koni chatu. A dost nadava na mouchy teda. Jezdim tam pravidelně a nic necitim, ono podle predpisu musi byt opravdu velky vybeh.

Žádný předpis na vel pozemku kde se kůň/dobytek nachází neexistuje.

@Al3×andra píše:
Zdravím :mavam: Máme možnost koupit pozemek, vedle kterého se prodává další a kupuje ho jedna paní a prý tam bude mít koně. Úplně nevíme, jak se k tomu postavit. Na jednu stranu nám to nevadí, ale přece jenom nevíme, do čeho jdeme a jaká úskalí to v budoucnu bude mít :think: Je tu někdo, kdo má koně v sousedství? Je to velký smrad? Nebo hluk atd? Další věc je, že máme psa… :think: :)

Nevím zda ti bude odpověď k něčemu, koně mám na zahradě, obklopeni ze 3stran sousedy, na smrad si nikdo nestezuje jelikož hnůj pravidelně vyvazim tzn nemá co smrdet, co se much týče to je též individuální

dedrichov
Ukecaná baba ;) 2461 příspěvků 26.04.18 13:37
@Al3×andra píše:
Já si právě myslím, že jestli tam nějaký podle předpisů vyjde, tak možná jeden.. Tak mě dost překvapilo, když zaznělo „koně“ :?

kůň bez koně :mrgreen:

Mipetonka
Stálice 61 příspěvků 26.04.18 13:37

Ne přímo vedle nás, ale o kus dál koně mají a když jdu kolem, nic necítím ani neslyším hluk. Ale ono taky dost záleží jestli tam bude mít ty koně 2 nebo 20 a jestli vám budou běhat opravdu v těsné blízkosti.

Lalelale
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 26.04.18 13:39

@Al3×andra a byli jste se tam podívat? Jak mají velký výběh? Dala bych bacha na to, aby třeba neměli hnojiště někde poblíž plotu. Koně nesmrdí, ale pokud to je fakt malý pozemek, cítit byste je mohli.

KalamityJohn
Kelišová 5227 příspěvků 26.04.18 13:40

Kone jsou fajn a spis voni nez smrdi.

dedrichov
Ukecaná baba ;) 2461 příspěvků 26.04.18 13:45

Zlatí koně. Tady po okolí včera ZASE močkovali, samozřejmě jsme po větru

Anonymní  26.04.18 13:51

Mame pres silnici a uplne v pohode. Asi zalezi, jak maji velky vybeh (u nas maji velky), ale pravidelne to cisti, nic nesmrdi. S detmi se na ne radi divame, hladime. Lepsi kone nez blbi sousedi???? Mozna jen doufat, ze bude pani zodpovedna a nebude to clovek, ktery necha kone hladovet nebo nezabezpeci ohradu ;)

Al3xandra
Stálice 72 příspěvků 26.04.18 13:58

@Lalelale
Samozřejmě, že byli. Ten pozemek se prodává stejně jako náš, takže tam nic není. Jen víme, že ho kupuje paní a bude tam mít koně :) Pokud ho koupíme, tak s ní určitě budeme diskutovat, kde chce mít stáj, hnůj a tak. Tak snad to bude v pohodě :-)

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 26.04.18 13:59

Koně, krávy, kozy atd. by mi absolutně nevadili. Bych je chodila přes plot krmit :mrgreen: Ale takových pět uštěkaných hafanů by mi vadilo už hodně třeba.

Lalelale
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 26.04.18 14:03

@Al3×andra a je to hodně velký pozemek? Kamarádka bydlela u maličkého pole, kam si někdo nastěhoval ovce. Vůbec se o ně ale nestaral a ovce neustále smrděly, měly hlad, bečely… nakonec je chodila krmit ona a sousedi, než po letech úřad zasáhl. Byla bych opatrná a nespoléhala jen na to, že paní bude určitě rozumná a nedá vám k plotu hnůj.

Peťula21
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 26.04.18 14:16

Koně jsou dle mýho v pohodě :srdce:. Já mám koně ráda a mě spíš koně voní :hug:. Ale jak tu už bylo psáno - dala bych pozor na to, aby paní neměla hnojník někde blízko plotu. Ten hnůj za plotem by mi vadil asi mnohem víc, než samotní koníci.
Už to tu taky bylo psáno, že lepší koně - než pitomí sousedi. Hned bych naše dvoje sousedy vyměnila za několik koní :pankac: :D
A pes? Ten si na ně zvykne, však bude za plotem, ne? A když by bylo nejhůř, tak bych kus od plotu vysázela tůjky, aby na ně pes neviděl.
Ob barák od tchýně mají taky koně, žádný smrad jsem nikdy z koní necejtila. A když si vezmu ke tchýni svoje psy a jdem se projít kolem koní, tak moji psi k nim vzhlíží jak k nějaké svátosti. Ale to je pes od psa. Koně na moje psy taky nereagují.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama