Konec 41 tt a žádní poslíčci

Anonymní
27.11.19 11:47

Konec 41 tt, už mi hrabe

Asi chápete jak nepříjemné je mi už čekat obzvlášť, když se vůbec nic se mnou neděje ani na konci 41 TT. Žadní poslíčci, žádný příznaky že se může něco dít, prostě absolutní klid. Už mě to psychicky zdolává :roll:
Mimino si stále zvesela kope uvnitř.
Začínám mít pocit, že moje tělo je úplně nemožný, když nedokáže vlastně pomocí dítěti na svět. A hlavně jsem se chtěla vyhnout vyvolání. :roll:
Asi necekam radu, žádná neexistuje já vím, ale musela jsem se vypovídat.
S chlapem už ani nevěříme, že něco poleze, popravdě po těch x nadějích už nám snad ani už nedochází, že se může narodit kdykoli.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16734
27.11.19 11:48
@Anonymní píše:
Asi chápete jak nepříjemné je mi už čekat obzvlášť, když se vůbec nic se mnou neděje ani na konci 41 TT. Žadní poslíčci, žádný příznaky že se může něco dít, prostě absolutní klid. Už mě to psychicky zdolává :roll:
Začínám mít pocit, že moje tělo je úplně nemožný, když nedokáže vlastně pomocí dítěti na svět. A hlavně jsem se chtěla vyhnout vyvolání. :roll:
S chlapem už ani nevěříme, že něco poleze, popravdě po těch x nadějích už nám snad ani už nedochází, že se může narodit kdykoli.

Nojo, čekání je blbý, co naplat. Já takhle čekala 11 dní po termínu s druhorozeným a to bylo teprve peklo, pořád plánovat, co by kdybych teď začala rodit (hlídání batolete). Dejte sex, prochajdu, svařák a hlavně klid. Věčně tam nebude :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
27.11.19 11:55
@Anonymní píše:

Tvoje tělo ví co dělá, porod není matematika. Děti se běžně rodí +/- 2 týdny od stanoveného termínu porodu, a je otázka, zda máš správně stanovený termín. Co se týče vyvolání, tak můžeš počkat právě až 2 týdny po termínu, byt spousta porodnic Tě bude tlačit do častějšího vyvolání. Nestresuj se a spi, po porodu se nějakou dobu nevyspí, tak spánek do zásoby se bude hodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4282
27.11.19 12:39

Taky jsem neměla nic a rodila jsem 40+6. Přišlo to rychle a taky porod byl super rychlý a přitom nevím co jsou poslicci, takže klídek :) užívej si chvilek sama se sebou, přečti si knížku, pust si nějaký pěkný film, pak ti poletí hlava kolem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1502
27.11.19 15:21

Vydrz, už je to fakt za pár, vem si, že už máš za sebou třičtvrtě roku, těch pár dní dáš!!! :hug: porod může přijít naprosto nečekaně, to nikdy nevíš. Vím, je to hrozně na budku, ale nevin z toho své tělo a nenastavuj se na myšlenku, že tvé tělo neporodi. Takhle blbe jsem se nastavila já a fakt jsem nemohla porodit. A k vyvolání svolit hned nemusíš, já třeba měla všechny testy v pořádku a svolila jsem k vyvolání až ve 41+5 ;) prvni dcera se narodila přirozeně 41+6 A druhá vyvolavane 42+1. Samozřejmě strašení od jednoho doktora proběhlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat