Konec kojení - samoodstav ve 2r7m - co s prsy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 08:54
konec kojení - samoodstav ve 2r7m - co s prsy?

Ahoj,

kojila jsem dlouho skoro 2r a 8 m, chtěla jsem do samoodstavu, už jsem i přemýšlela, že to utnu a ze dne na den dcera sama od sebe nechce, dnes je to 4. den bez kojení, posledních cca 8 m měla mléko jen večer před usnutím, takže skoro nic..

nečekala jsem, že budu mít citlivá prsa, cítím se divně, pořád mě bolí hlava, jsme protivná, unavená, může to být tím?? za týden odlétáme na dovču a prsa nejsou nalitá, nemají čím, mléka už bylo málo, ale když si zmáčknu bradavku, teče trochu bílá tekutina, spíš vodová, jen kapka, ale předtím se to nedělo, cítím, hlavně v noci, že prsa - není to bolest, jako v začátcích kojení, to byla nalitá jinak, ale cítím, že jsou taková citlivá a naplá..

v začátcích jsme měla asio 5× zánět a hrozný, tak se trochu bojím, aby se do ted zas nestalo, je to vůbec ještě možné? za jak dlouho to přejde? neco čím podpořit ukončení? tvdrá nejsou na pohmat, ale hodně citlivá, trochu zdučelejší jsou a cítím trochu tlak, zkusila sjme odstříknout ručně, ale vyteče jen pár kapek..je to dost nepříjemné..

Reakce:
Helca83
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 04.08.19 08:59

Ja mela kapicky mleka jeste tri ctvrte roku po odstavu, a prvni asi 2 nebo 3 ms po byly silene s silenymi pms a unavou a doktor jen rikal, ze to muze byt. Pak to samo ustalo. Nevim jestli by nepomohly treba bylinky?

Pocahonta
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 04.08.19 09:36

Co zkusit homeopatika? Nebo vyloženě bylinky, které zastavují laktaci - máta, šalvěj. Mně třeba i pomohlo prsa stáhnout a dávat velmi studené obklady.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1740 příspěvků 04.08.19 09:39

Me teklo po kapkach jeste rok potom. Nech ho byt a pripadne tlaku lehce odstrikej do ulevy. Studena, vlazna sprcha na prsa taky good

Váš příspěvek
Reklama