Konec manželství po 20 letech.

Anonymní
24.11.19 22:58

Konec manželství po 20 letech.

Jsme s manželkou spolu 20 let. Děti nemáme, já jsem vždycky děti chtěl, ona ne. Nechtěla to vůbec řešit. Prý je tak spokojená.
Před pár dny jsem se dozvěděl, že čeká s jíným dítě a stěhuje se na druhej konec republiky. Pořád přemýšlím, co jsem jí udělal, že se tak zachovala.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

183
24.11.19 23:04

Patrně chtěla změnu, jestli se zamilovala tak i to dítě. Hlavně pokud on je mladší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.19 23:07

Boze tohle je pravda? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1616
24.11.19 23:11

Nejspíš jsi jí nic špatného neudělal, možná právě naopak. Možná jí s tebou bylo fajn, ale nakonec zjistila, že jsi nebyl ten pravý…
Což teda nemá být kritika tebe ani omluva pro ni - dvacet let tě držet v bezdětném vztahu a pak si dítě uplácat s jiným :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.11.19 23:12

@kemeny13 mladší není. Manželce je 38, mě 44 a on je v našem věku.

• Nahlásit
  • Citovat
22039
24.11.19 23:12
@Anonymní píše:
Jsme s manželkou spolu 20 let. Děti nemáme, já jsem vždycky děti chtěl, ona ne. Nechtěla to vůbec řešit. Prý je tak spokojená.
Před pár dny jsem se dozvěděl, že čeká s jíným dítě a stěhuje se na druhej konec republiky. Pořád přemýšlím, co jsem jí udělal, že se tak zachovala.

Nechtěla dítě s tebou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2480
24.11.19 23:14
@Anonymní píše:

Tak to je mi vazne moc lito :hug: Taky jsem si zazila podobnou zradu… Asi nema cenu premyslet nad tim, co jsi ji udelal, kdyz ti to za celou dobu nerekla. Ale co je na tom vsem pozitivni? Ze treba jednou to dite jeste mit budes! :) At uz vlastni nebo vyzenene ;) Hodne stesti :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14602
24.11.19 23:16
@Russet píše:
Nechtěla dítě s tebou.

ale no tak… treba si to rozmyslela. Hodne bezdetnych zen si to na posledni chvilku rozmysli. Blbe je, ze to rovnou spojila s neverou. Je to v kazdem pripade nefer vuci manzelovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
24.11.19 23:16

Že by nechtěla dítě s Tebou si nemyslím, spíše už na něj dozrála a on jen přišel do cesty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22039
24.11.19 23:18
@warita píše:
ale no tak… treba si to rozmyslela. Hodne bezdetnych zen si to na posledni chvilku rozmysli. Blbe je, ze to rovnou spojila s neverou. Je to v kazdem pripade nefer vuci manzelovi.

A jak to jinak brát? Co dělal on těch 20 let? Tajně doufal? Propichoval kondomy? Dávno se měli rozejít a možná by nebyla matkou v 38.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.11.19 23:18

@Moni0101 děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
22039
24.11.19 23:19
@kemeny13 píše: Že by nechtěla dítě s Tebou si nemyslím, spíše už na něj dozrála a on jen přišel do cesty.

Ale to by dozrála v přesvědčení, že spermie bude ta manželova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.11.19 23:23

@Russet doufal jsem, že se to vyřeší samo. Před pár lety chtěla, abych šel k doktorovi, ale já nechtěl. Kdyby víc naléhala, tak bych šel.

• Nahlásit
  • Citovat
1739
24.11.19 23:26

Neudělal jsi špatně nic.. A teď máš šanci dítě mít. Tam kde něco končí znamená začátek nového. I když to teď tak nevypadá. Svého potomka se dočkáš. Uvidíš. A budeš ještě rád za to, že tě taková opustila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1616
24.11.19 23:26
@Anonymní píše:
@Russet doufal jsem, že se to vyřeší samo. Před pár lety chtěla, abych šel k doktorovi, ale já nechtěl. Kdyby víc naléhala, tak bych šel.

K jakému doktorovi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama