Konec nebo pokračovat ve vztahu?

Anonymní
17.9.20 22:18

Konec nebo pokračovat ve vztahu?

Dobrý večer holky :( jsem už v koncích a už nevím kudy kam.. jsem ve 22tt přítel se od té doby chová hrůza a děs. Furt jezdí pryč nepomáhá mi doma když přijede domu a je všechno uděláno tak mě seřve že jsem to nemusela dělat :zed:..
5 dni ležím jsem nemocná a jsem ráda ze dojdu na záchod a zpět :,( a dneska se do mě začal navážet ze nemá vyzehleny trička i když ví ze jsem rada ze ležím ze mi fakt není dobře :,( a teď se ke mne chová jak ke kamarádce lze atd.. a já už nevím snažím se to neřešit a byt v klidu jenže on vůbec nemá o nic zájem ani o to malé stvoření co nosím :,( hlavně ze je unesený z děti od kamarádek :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3724
17.9.20 22:27

A předtím byl v pohodě, dítě je plánované atp? Mě totiž přijde vždycky hodně divný, když se někdo přes noc změní v magora…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.20 22:29

@Martha03 prostě věděl ze mám 3 měsíce brát léky jestli nepomohou nemůžu mít děti řekli jsme si ze se budeme snažit dítě je plánovaný :,( ale nechápu bude mu 25 let jestli mu nebudou chybět kamarádi nebo volnost :,( je to těžký

• Citovat
  • Nahlásit
3724
17.9.20 22:39

No ono je to těžký, když jste sice plánovali, ale pod tlakem. Nevím jak dlouho jste spolu a jak se k tobě choval předtím. Jelikož to, že byl předtím ok bylo způsobeno hlavně tím, že si všechno zvládala, když jsi nebyla těhotná… Předpokládám tak, že spolu dlouho nejste a zatím jste příliš krizových situací, kdy jeden přebere činnost za druhého, nezažili a takhle to dopadá. Jinak kdyby mi chlap rekl, že nemá vyžehlená trička, tak mu řeknu ať si vytáhne ruce z prde.le a vyžehlí si to sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1113
17.9.20 23:07

To jsou hormony :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.20 23:40

@Martha03 když mu to řeknu tak mi řekne na co si žena v domácnosti… a nejhorší bylo to že než jsem šla na rizikové tak jsem dělala 8cky (5dni v kuse ) a on 12cky (2dny a 2dny volno) a vyčetl ze nestíhám atd.. chápu ze mám své nálady ale tak místo těch jeho kamarádů by se mohl věnovat trochu mě musela jsem ho i dokopat kupovat věci.. :roll: co udělám je špatně co řeknu je špatně a jen na mě nadává

@Lucius08 někdy teď už jsem v klidu jako kdybych nebyla těhotná :,(

• Citovat
  • Nahlásit
3724
17.9.20 23:52
@Anonymní píše:
@Martha03 když mu to řeknu tak mi řekne na co si žena v domácnosti… a nejhorší bylo to že než jsem šla na rizikové tak jsem dělala 8cky (5dni v kuse ) a on 12cky (2dny a 2dny volno) a vyčetl ze nestíhám atd.. chápu ze mám své nálady ale tak místo těch jeho kamarádů by se mohl věnovat trochu mě musela jsem ho i dokopat kupovat věci.. :roll: co udělám je špatně co řeknu je špatně a jen na mě nadává@Lucius08 někdy teď už jsem v klidu jako kdybych nebyla těhotná :,(

Pokud to nejsou těhotenské hormony… tak co ti na to mám říct? To, že jsi na rizikovém neznamená, že jsi žena v domácnosti. Pokud ten rozdíl nechápe, je to blb… Jako otce svého dítěte sis ho ale vybrala sama. Věděla si jaký je a promiň, ale nemyslím si, že takový nebyl. Myslím, že si to prostě jenom přehlížela a nepřemýšlela nad tím tak jako teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
18.9.20 10:32

Nastane jednou doba, kdy si ženský přestanou dělat děti s nezodpovědnými dětmi? Kdy začnou mít na muže opravdové nároky a přestanou se ponižovat jenom proto, že potřebují cítit, že k někomu patří a že vlastně dítě chtějí, protože ho prostě chtějí! (a klidně přehlídnu to, že biologický otec je ňouma/narcis/emoční manipulátor/slaboch/lhář/zadlužený/závislý/nedospělý/whatever.
Diskuze na emiminu tomu zatím nenasvědčují. 8o

Proč mu neřekneš, ať si je vyžehlí sám, že je ti zle? Jednoduše, stručně, jasně. Bojíš se? Čeho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama