Reklama

Konec pánevní v dalším těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VikiRiki
Kecalka 178 příspěvků 03.04.18 13:17
Konec pánevní v dalším těhotenství

Ahoj všem!
Jsem sice teprve v 25tt, takže zatím času víc než dost. První dítko jsem měla otočené koncem pánevním až do 38+0tt, kdy jsem podstoupila obrat zevním hmatem. Jenže tehdy jsem měla placentu na zadní stěně a tentokrát je na přední, tak nevím, jestli by to nedělalo u stejného zákroku neplechu a tak už možná trochu stresuju předem. Spíš mě tak zajímá, jaká je pravděpodobnost, že se KP bude opakovat? Měla jste tu některá obě/více děti KP?
Díky za odpovědi!

Reklama

Reakce:

adri26
Kecalka 421 příspěvků 03.04.18 13:25

Nevím o tom moc ale moje máma se tak narodila jako nejstarší a pak další 2 ségry už šli normálně…

IvaX
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 03.04.18 13:34

Obě děti KP, obě plánovaným císařským řezem.

Monca111
Stálice 98 příspěvků 03.04.18 14:06

První dceru jsem měla také KP, plánovaný císař. Další 2 děti už v pohodě normálně :-).

iziwolvie
Kecalka 378 příspěvků 03.04.18 14:13

Všechny tři děti KP, u všech normální porod. :palec:

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 03.04.18 14:25

První dítě KP a plánovaný císař druhé nebylo KP a klasický porod.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama