Konec po 5 letech, bolest.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lukasss123
Povídálka 40 příspěvků 25.02.17 17:57
Konec po 5-letech, bolest.

Ahoj,

rozešel jsem se přítelkyni po 5 letech, udělal jsem to já. Jednou mě už podvedla, ale to už 3 roky zpátky. Odpustil jsem ji to. Před rokem si našla kamaráda ve škole, chodí spolu hrát tenis, bad, chodí spolu plavat…3 měsíce zpátky jsem od ní slyšel, že se do ni zamiloval, ale ona ho pry bere furt jen jako kamaráda. Tak jsem ji řekl, že chci, aby to omezila, že mi to vadí a že i pro něho to bude lepší, než aby ho furt trápila takhle. Ale ona s ním furt dokola někde chodí a řekla mi, že mu to nemůže udělat.. Už mi to tak moc vadí, že jsem s ní ukončil vztah.. Prostě se bojím, že mě zase podvede a kdyby mě fakt milovala, tak by to omezila. Po 5 letech nám to klapalo jak v posteli, tak i když jsme spolu byli fyzicky. Ale mrzí mě to hodně, že spolu nejsme, hodně mi chybí.. Mám za chvíli maturovat a to musím zažívat toto.. Myslíte, že to nějak vymizí a nebo to bude ještě dlouho bolet? Byla to moje první láska a já taky její první. Já jsem měl 15 a ona 14 roku.. Teď mi je 20 a ji 19. Možná o to horší, že to byla moje první..

Děkuji :,( :,(

Reakce:

arada
Extra třída :D 13849 příspěvků 25.02.17 18:06

Jistě že to bolí, ale přebolí. Začni si užívat mládí, poznej jiné dívky. První lásky málo kdy vydrží. :hug:

lukasss123
Povídálka 40 příspěvků 25.02.17 18:18

Necítím se na to, že bych chtěl hned nějakou novou dívku. :,(

Uživatel je onlineAnka1313
Závislačka 2790 příspěvků 25.02.17 18:34
@lukasss123 píše:
Necítím se na to, že bych chtěl hned nějakou novou dívku. :,(
:hug: To je samozřejmé, že teď nemáš náladu na žádnou jinou dívku, máš dost času, nech to přebolet. Teď se soustřeď na maturitu, přijímačky na vejšku, ve volnu si vyřaž s kamarády a neboj, až nastane ten správný čas, ta pravá se objeví. :hug: :hug:

střepina
Neúnavná pisatelka 16648 příspěvků 25.02.17 18:36

Její chování bylo divný, taky by se mi nelíbilo kdyby se mi muj chlap věnoval jiný kamarádce, ted to bolí, ale za pár týdnu bude líp :kytka:

Demi
Závislačka 4066 příspěvků 25.02.17 19:51

@lukasss123 To bude dobrý. Chce to jen čas, abys začal být více nad věcí, ale zvládneš to. Něčím podobným si v tomhle věku prošla většina, včetně mě. Asi jsi ji měl rád více než ona tebe, ale ani to není nic k zoufání. Tak se drž a mysli na to, že každá rána bolí jen zpočátku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 19:57

Ima první láska nevydrzela…trvala 6 a půl let…našel si taky kamarádku se kterou trávil plno času…později me s ní podvedl…a přišel se slovy „chci vás obe“…no to pardon, ja se s nikým dělit nemíním…ukončila jsem to..ikdyz to fakt bolelo nějaký ten čas a nemohla jsem ho ani vidat, protoze jsem z toho měla akorát křeče v brichu a neprijemny pocit jen když jsem ho viděla…teď jsem nejšťastnější na světě…mám manžela jsme spolu 5 let a máme 16ti měsíční cacorku…takže neves hlavu…vše preboli chce to jen čas ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >