Konec prac. smlouvy, následná nemoc, jak to je..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 11:00
Konec prac. smlouvy, následná nemoc, jak to je..

Má někdo přehled o tom, jak to je, pokud někomu skončí pracovní poměr na dobu určitou, např. k poslednímu červenci, a pak následně onemocní. je tam nějaká ochranná lhůta a jak je to s vpylácením nemocenské, pokud už je člověk na Up?
Ptám se proto, že už v okolí dva lidi v rodině takto onemocněli, a nezjištovali si, jeslti mají někde něco hlásit.. Jeden si zlomil nohu 3 den na UP a máma zase nějaký den po výpovědi dostala mozkovou mrtvičku.. a pak jim známí říkali, že měli nárok na nemocenskou a prostě o ni přišli..
Já si nějaké věci tady četla, ale je to všechno spíš předešlích let, tak nevím, jestli to platí i ted.. Že je 7 denní ochranná lhůta, a že i na Up, kde žádat i nemocenskou

Reakce:
Aduš8
Kelišová 5240 příspěvků 03.06.19 11:02

Pokud člověk onemocní do 7 dnů po skončení pracovního poměru, má nárok na nemocenskou od původního zaměstnavatele. Platí to pořád

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 12:40

@Aduš8 děkuji, nejde o mě, aby si někdo nemyslel, ale jde spíš o to, že třeba i mě se mamka zeptá a nebo sestra, když odcházela a prostě v té chvíli nevíme. Já práci mám, ještě na půl roku, ale zjistila jsem, že takové věci taky nevím, a nebo si nejsem jistá..
Ještě mě tam zaskočilo, že musí být člověk vedeny na Up, jinak si pak platí něco sám.. např, že nestihne se evidovat a zlomí si třeba duhý den nohu, a tam vás asi už nevezmou co ted… nebo je to jedno, že člověk ještě neni evidovaný na UP..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 12:57

A ještě mě napadlo, to sociální, kdo to platí neplatí, pokud už je člověk jakoby mimo zaměstnání..
Na netu toho je mraky, ale spíš jenom, že lhůta je 7 dní a hotovo, ale člvoěk neví, jeslti se má hned nahlásit na UP, jeslti ho vezmou, když omarodí..
Známé se stalo, že omarodila den po výpovědí a taky si nevěděla rady, nevěděla, jeslti ji veznou na Up, atd..

P4ja
Extra třída :D 10139 příspěvků 03.06.19 13:01
@Aduš8 píše:
Pokud člověk onemocní do 7 dnů po skončení pracovního poměru, má nárok na nemocenskou od původního zaměstnavatele. Platí to pořád

Já tedy nevím, určitě je ta lhůta. Ale od zaměstnavatele podle mě už nedostaneš nic. To potom platí sociálka až od 15. dne.

P4ja
Extra třída :D 10139 příspěvků 03.06.19 13:03
@Anonymní píše:
A ještě mě napadlo, to sociální, kdo to platí neplatí, pokud už je člověk jakoby mimo zaměstnání..
Na netu toho je mraky, ale spíš jenom, že lhůta je 7 dní a hotovo, ale člvoěk neví, jeslti se má hned nahlásit na UP, jeslti ho vezmou, když omarodí..
Známé se stalo, že omarodila den po výpovědí a taky si nevěděla rady, nevěděla, jeslti ji veznou na Up, atd..

Sociální nikdo neplatí. A na zdravotní je potřeba si ho buď platit sama a nebo se přihlásit na ÚP. Že marodis, tak na tom nic špatného není. Jen te v té době neposílají po pohovorech a většinou ani nemáš schůzky na ÚP.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 13:48

@P4ja a ještě jedna věc, platí toto i na evidenci na péči o dítě do 7 let.. Někdo nejde na Up, ale jde na tu evidenci a něco se stane.. jsou pravidla stejná??
Já, dkyž jsem před půl rokem a něco šla na UP, z jiného zaměstnání, tak první bylo jeslti nejsem na neshcopence, tak proto se ptám, jeslti vůbec takového člvoěka zaevidují. když tam přijdu a rovnou s maroděním..
Já v té chvíli měla kluka na paragrafu, takže o mě nešlo.. A tam taky.. situace, kluk mi onemocněl dva dny před koncem smlouvy a zaměstnavatle mi řekl, že prodlužovat smlouvu nebude a ani paragraf nemám nosit, to taky nevím, jestli jsem nakonec donést..
Jsou tot akové věci, že v té chvili člověk hned neví…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 14:00

Ještě jedna věc, pokud člověk pobírá nemocenskou, jak je to s podporou, pokud na ni má nárok?? Nepřijde o ni.. Prostě člověk nastoupí na UP a pobí peníze, dkyž je na neschopence, třeba dva měsíce a pak? Má nárok na klasickou podporu

Aduš8
Kelišová 5240 příspěvků 03.06.19 14:14

Člen rodiny takhle marodí, dostal v pátek výpověď a v pondělí šel k doktorovi, nemocenskou pobírá od firmy, kde pracoval, tam dokládá i lístky na peníze. @P4ja

P4ja
Extra třída :D 10139 příspěvků 03.06.19 14:28
@Aduš8 píše: Člen rodiny takhle marodí, dostal v pátek výpověď a v pondělí šel k doktorovi, nemocenskou pobírá od firmy, kde pracoval, tam dokládá i lístky na peníze. @P4ja

Pochybuju, protože pokud jdeš na nemocenskou čtyri dny před koncem pracovního poměru třeba, tak dostaneš zaplacený jen den od zaměstnavatele a po konci pracovního poměru až to, co platí sociálka. Přece nebude zaměstnavatel platit, když už zaměstnaná nejsi. Lístky by se tam asi nosit daly.

Lendeš
Kelišová 6513 příspěvků 03.06.19 14:29
@Aduš8 píše: Člen rodiny takhle marodí, dostal v pátek výpověď a v pondělí šel k doktorovi, nemocenskou pobírá od firmy, kde pracoval, tam dokládá i lístky na peníze. @P4ja

Pokud dostal v pátek výpověď, tak pracovní poměr mu ještě trval do doby než doběhla výpovědní doba a tedy mohl dostat náhradu mzdy za prvních 14 dnů PN od zaměstnavatele. Pokud mu v pátek skončil pracovní poměr, tak od zaměstnavatele neměl nárok na nic, tedy prvních 14 dní žádné peníze, ale až od 15. dne nemocenská od OSSZ, na kterou zaměstnavatel ty lístky na peníze přeposílá.

Lendeš
Kelišová 6513 příspěvků 03.06.19 14:31
@Anonymní píše:
Ještě jedna věc, pokud člověk pobírá nemocenskou, jak je to s podporou, pokud na ni má nárok?? Nepřijde o ni.. Prostě člověk nastoupí na UP a pobí peníze, dkyž je na neschopence, třeba dva měsíce a pak? Má nárok na klasickou podporu

Pokud je člověk na PN, tak se nemůže zaregistrovat na pracák. Pokud se nejdřív zaregistruje na pracák a pak onemocní ještě v rámci té 7denní ochranné lhůty, tak od 15. dne má nárok na nemocenskou od OSSZ a po dobu výplaty nemocenské se podpora pozastaví.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 14:54

@Lendeš děkuji za odpověd asi takto jsem to celé chtěla slyšet, ale pak je otázka co třeba člvoěk má dělat, když si opravdu něco udělá den, dva po ukončení poměru- třeba je víkend v pátek dostal výpověd, a nestačí se zaevidovat na Up, co pak..
První asi člověk jde k lékaři, to je logické a nebo to vydržet, jít se zaevidovat a pak k doktorovi..
Právě něco podobného měla známá, že si zlomila nohu, v pá dostala vypověd v sobotu blbě stoupla, o víkendu jela na pohotovost a bylo..

Lendeš
Kelišová 6513 příspěvků 03.06.19 15:08
@Anonymní píše:
@Lendeš děkuji za odpověd asi takto jsem to celé chtěla slyšet, ale pak je otázka co třeba člvoěk má dělat, když si opravdu něco udělá den, dva po ukončení poměru- třeba je víkend v pátek dostal výpověd, a nestačí se zaevidovat na Up, co pak..
První asi člověk jde k lékaři, to je logické a nebo to vydržet, jít se zaevidovat a pak k doktorovi..
Právě něco podobného měla známá, že si zlomila nohu, v pá dostala vypověd v sobotu blbě stoupla, o víkendu jela na pohotovost a bylo..

Tak co má dělat, no bohužel bude 14 dní bez peněz a až pak bude pobírat nemocenskou od OSSZ. Na pracák se případně zaregistruje po skončení neschopenky. Za příjemce nemocenských dávek platí zdravotní pojištění stát, jen to pojišťovně musí oznámit.

Váš příspěvek
Reklama