Konec RD a nová práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 10:12
Konec RD a nova prace

Ahoj holky, prosim o rady, nejak se nemuzu dopatrat spravnych odpovedi.
V pulce mesice rijna budou mladsimu diteti 3 roky. Jsem stale zamestnana, ale do stare prace se vratit nemuzu, mezitim jsme se prestehovali. Jaky typ vypovedi podavam, dohodou? A k jakemu datumu, ke dni 3.narozenin nebo muzu dele? Zadnou pisemnou zadost s terminem RD jsem si k zamestanavateli nedavala. V praci nevi, ale vyjdou mi ve vsem vstric, pracovala jsem pro ne 10 let, dokonce mi tvrdi, ze mam narok na nejake dva platy :nevim: Na UP mi pani rekla, ze muzu vypoved podat klidne do konce mesice, jim ze je to jedno. Do nove prace nastupuji 1.listopadu, takze muzu nechat mezeru, prip. ji nekde hlasit nebo prejit plynule? Je neco z toho pro me vyhodnejsi?
Rodicovsky prispevek mam rozlozeny do konce roku 2018 a obe deti uz jsou od zari umistene ve skolce.
Dekuji holky, pekne se v tom placam :oops:
Prosim anonym, osobni info.

Reakce:
herinkoj
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 17.09.18 10:24

Výpověď podej k datumu 3. narozenin dítěte. Pokud nastupuješ 1.11. budeš mít zdravotní pojištění za říjen ještě hrazený v rámci rodičáku a listopad pak už v nové práci. S nárokem na odstupné si nejsem jistá, pokud je to výpověď dohodou myslím, že není nárok. Ten vzniká pouze, kdybys dostala výpověď od zaměstnavatele, ale třeba má zaměstnavatel nějakou kolektivní smlouvu, ve které to má zanesené.

Luboš P
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 17.09.18 10:44
@herinkoj píše:
Výpověď podej k datumu 3. narozenin dítěte. Pokud

To je možné, ale je to k ničemu. Dá-li výpověď ještě v září, tak pracovní poměr skončí 30.11.2018. Takže jedině dohoda. Co se týče odstupného, tak se dohodnout může (tedy nemusí).

Lendeš
Kelišová 5592 příspěvků 17.09.18 11:09

Zaměstnavatel není povinen dát ti odstupné, když prac. poměr potřebuješ skončit ty ne on, ale pokud ti ho dát chce, tak si to v dohodě klidně dohodněte. Výpověď už dát nestihneš, nestihla by doběhnout výpovědní doba. A dohoda není forma výpovědi, je to jiný způsob rozvázání prac. poměru. Domluvte se se zaměstnavatelem na ukončení prac. poměru dohodou k datu třetích narozenin. Pokud by prac. poměr měl skončit až později, tak den po třetích narozeninách bys musela nastoupit do práce nebo požádat o neplacené volno (které zaměstnavatel nemusí poskytnout), jinak by ti vznikala neomluvená absence.

eumedon
Extra třída :D 13757 příspěvků 17.09.18 11:24

Ještě doplním @Lendeš, že zaměstnavatel nejen nemusí dát zakladatelce odstupné (nemá proč), ale ani nemusí přistoupit na dohodu (dohoda je souhlasným vyjádřením vůle dvou stran).

O tom, že v půlce října budou mladšímu dítěti 3 roky a že se do zaměstnání, v němž má pracovní smlouvu, nebude moci vrátit, snad zakladatelka ví dostatečně dlouho na to, aby situaci mohla řešit výpovědí. Ta ale měla být zaměstnavateli doručena nejpozději v červenci, aby výpovědní doba skončila 30. září.

To jen aby zakladatelka věděla, v jaké vyjednávací pozici za svým zaměstnavatelem s návrhem dohody půjde, a taky pro ostatní.

herinkoj
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 17.09.18 13:04

U výpovědi dohodou nemusí být dodržena dvouměsíční výpovědní lhůta, proto je to dohoda. Pokud má tak dobré vztahy se zaměstnavatelem, jak píše, zřejmě jí nebude dělat problém a podepíše okamžitou výpověď. Každopádně bych to řešila co nejdříve.

eumedon
Extra třída :D 13757 příspěvků 17.09.18 13:12
@herinkoj píše:
U výpovědi dohodou nemusí být dodržena dvouměsíční výpovědní lhůta, …

Nic, jako „výpověď dohodou“ neexistuje. :roll:

herinkoj
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 17.09.18 13:17

@eumedon Ok napíšu to tedy správně: dohoda o ukončení pracovního poměru.

eumedon
Extra třída :D 13757 příspěvků 17.09.18 13:35
@herinkoj píše:
@eumedon Ok napíšu to tedy správně: dohoda o ukončení pracovního poměru.

Když to není výpověď tak tam není ani výpovědní doba, to se zakladatelka dozvěděla už od @Lendeš. Dohodnout se lze na čemkoliv, co neodporuje zákonu. Na dohodu ovšem není právní nárok.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 15:48

dekuji vsem, myslim, ze jsem z toho pobrala, co jsem potrebovala.
a pro doplneni, nejsem flink, zacla jsem to resit na zacatku cervence, ale zamestnavatel mel dovolenou, pak zas ucetni, tak jsme se dohodli, ze to proste pak nejak dame do kupy. urcite mi nechce hazet klacky pod nohy.
dekuji vsem za prispevky ;)

eumedon
Extra třída :D 13757 příspěvků 17.09.18 15:54
@Anonymní píše:
dekuji vsem, myslim, ze jsem z toho pobrala, co jsem potrebovala.
a pro doplneni, nejsem flink, zacla jsem to resit na zacatku cervence, ale zamestnavatel mel dovolenou, pak zas ucetni, tak jsme se dohodli, ze to proste pak nejak dame do kupy. urcite mi nechce hazet klacky pod nohy.
dekuji vsem za prispevky ;)

Kdybys mu poslala na začátku července poštou výpověď, tak by mu ji v červenci doručili dovolená nedovolená. A 30. září bys byla volná.

Samozřejmě, takové věci se posílají doporučeně, na dodejku a podací lístek s potvrzením o doručení a kopií listiny je třeba písemně uschovat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >