Konec rodičáku a nástup na mateřskou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Papuska36
Povídálka 38 příspěvků 01.02.19 13:50
Konec rodicaku a nástup na materskou

Ahoj holky, na konci dubna mi končí rodicak(prcek má začátkem května 3 roky),čekáme druhé na začátku července, mezi koncem rodicaku a mateřský mi hapruje cca 14 dni, do práce se na 14 dni opravdu vracet nechci(jsem zamestana na dobu neurcitou),chci jit na neschopenku, mám tedy nárok na další mateřskou i tak? Díky všem za odpovědi

Reakce:
axlpol
Závislačka 2759 příspěvků 89 inzerátů 01.02.19 14:02

@Papuska36 mě ted lítal jeden měsíc mezi rodičákem a mateřskou.Šla jsem požádat o neplacené volno,ale v práci mi sami řekli at jdu na ten měsíc na nemocenskou,protože vyřízení neplaceného volna je pro ně složitější.

1mila2
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 01.02.19 14:07

@Papuska36 ano, narok normalne mas :kytka:

P4ja
Echt Kelišová 7814 příspěvků 1 inzerát 01.02.19 14:20

Ano, nárok na mateřskou máš a domluv se ze zamětnavatelem. Co pro něj bude lepší. Jestli neplacené volno a nebo tvoje neschopenka. A nebo se to dá udělat ještě jinak.

kačka121
Závislačka 3316 příspěvků 7 inzerátů 01.02.19 14:58

ja šla na nemocenskou a mateřskou jsem dostala

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Vidím velký zlatý! Slavná cikánka Jolanda je zpět a věští z piva

Fenomenální věštkyně Jolanda hlásí velkolepý návrat! Září v nové reklamě na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >