Konec rodičovské a další těhotenství

38
25.10.20 18:52

Konec rodičovské a další těhotenství

Prosím potřebuji poradit, končí mi rodičovská dovolená a vracím se do práce kde mám smlouvu na neurčito, jenže jsem opět těhotná, u prvního dítěte jsem měla rizikovou a tu budu mít i u dalšího, to je hotová věc a tak potřebují vědět z čeho mi budou počítat nemocenskou a posléze i mateřskou a budu mít vůbec na něco nárok když jsem několik let pobírala rodičák :think: vím že se můžu zeptat na socialce, ale to teď ještě nechci. Předem děkuji za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
512
25.10.20 18:56

No řekla bych, že z té mzdy před první dítětem. Každopádně podle mě musíš nejdřív nastoupit, aby jsi neschopenku dostala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3439
25.10.20 20:16

Hm…to je hotová věc
takže pracovat nebudeš a nebudeš, hm,..
mé daně jsou přes 25měsíčně a vím proč…
zkus zatnout zuby a jít na chvíli něco dělat.. kromě vytírání zadků.. třeba to bude fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
25.10.20 20:38

Ty jsi ale **** jak ty můžeš vědět proč nebudu moc v těhotenství dělat, ty jsi jako nějaká vědma. Pokud máš problém odpovědět na otázku tak si své **** názory nechej pro sebe.Ja jsem pracovala a zase budu a ty **** :mavam:

edit adminem - odstraněny vulgarity

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5523
25.10.20 21:09

Tak zklidnime hormon dámy. Jo budeš mít nemocenskou i mateřskou. Mateřská bude zhruba ve stejné výši jako u prvního dítěte a nemocenská si nejsem úplně jistá, ale myslím že by to mělo být z předpokládaného výdělku nebo z toho co si měla před mateřskou. Kdyžtak mě někdo opraví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
25.10.20 21:52

Moc děkuji za odpověď. Jen mě nebaví chytráci co řeší něco co není jejich věc, zvlášť když mě vůbec neznají a ani důvody proč věci budou tak jak budou.Pani se asi potřebovala vypovídat. Ala Vám a paní z prvního komentáře děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama