Konec rodičovské dovolené, poloviční úvazek a další mateřská

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 21:12
Konec rodicovske dovolene, poloviční úvazek a další materks

Holky, mám dotaz, snad někdo poradi.

Nyní mi konci rodičovská dovolená, měla jsem ji pouze na vlastní zadost do 15m ditka. Nyní se vracím do práce na poloviční úvazek( dodatek ke smlouvě) ke stejnému zaměstnavateli u kterého mám i smlouvu na dobu neurčitou.
Kdybych otěhotněla, jak by se počítala druhá mateřská? Z pracovní smlouvy na HPP nebo z polovicniho úvazků?
Díky moc. :kytka:

Reakce:

Lucinka1986
Kecalka 350 příspěvků 10.08.18 21:26

Pokud stihnete další mateřskou do 4 let věku prvního dítěte,tak se bude počítat z HPP…

lpetra
Echt Kelišová 8280 příspěvků 10.08.18 21:36

Carolin14
Zasloužilá kecalka 856 příspěvků 1 inzerát 10.08.18 21:42

@Lucinka1986 fakt? Tak to je skvělá zprava :) dekuji :mavam: :kytka:

Lucinka1986
Kecalka 350 příspěvků 10.08.18 21:47
@Carolin14 píše:
@Lucinka1986 fakt? Tak to je skvělá zprava :) dekuji :mavam: :kytka:

Není zač :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >