Konec rodičovského příspěvku a těhotenství

Anonymní
12.8.20 08:17

Konec rodičovského příspěvku a těhotenství

Ahoj holky, prosím, poradíte mi? Úplně nevím, jak to teď udělat. Teď mi končí rodičovský příspěvek a končím 3 měsíc těhotenství. Do práce mě nikam nechtějí vzít, před tehu jsem měla na dobu určitou…co teď? Mám na něco nárok prosim?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
42599
12.8.20 08:19

Mas narok na podporu v nezamestnanosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5006
12.8.20 08:20

Můžeš se přihlásit jako osoba pečující o dítě do 7 let a mit aspoň zaplacený zdrav. pojisteni a nebo jít na pracak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13423
12.8.20 09:15
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosím, poradíte mi? Úplně nevím, jak to teď udělat. Teď mi končí rodičovský příspěvek a končím 3 měsíc těhotenství. Do práce mě nikam nechtějí vzít, před tehu jsem měla na dobu určitou…co teď? Mám na něco nárok prosim?

Jestli to ještě stihneš, tak si nech zbytek toho rodičáku roztáhnout do potřebných měsíců, než nastoupíš na další RD-tímpádem si nemusíš platit zdravotní a řešit pracák. Pokud chceš pracovat, eventuelně pobírat tu podporu v nezaměstnanosti, tak se na pracák přihlaš, ale počítej, že budeš muset chodit na pohovory, kde tě v drtivé většině odmítnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18239
12.8.20 09:37

Mas nekolik možností: bud, pokud ještě stíháš, si roztahnout zbytek rodicaku. Nebo se hlásit na ten UP, ale musis pocitat, ze te porad budou honit po pohovorech. Nebo se nahlas na pojišťovnu jako osoba pečující o dítě do 7 let, pak mas aspon placene zdravotní, ale pokud jde dite do skolky, tak je tam omezena doba, kterou tam muze strávit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
18.8.20 15:28
@Kriss Tina píše:
Mas nekolik možností: bud, pokud ještě stíháš, si roztahnout zbytek rodicaku. Nebo se hlásit na ten UP, ale musis pocitat, ze te porad budou honit po pohovorech. Nebo se nahlas na pojišťovnu jako osoba pečující o dítě do 7 let, pak mas aspon placene zdravotní, ale pokud jde dite do skolky, tak je tam omezena doba, kterou tam muze strávit.

Pracáku je to ze začátku putna, po pohovorech honí ty, co tam jsou déle. A pochybuji, že pak paní s bubnem budou někam honit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama