Konec s antikoncepcí a problémy po

  • Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
18.5.22 07:43

Konec s antikoncepcí a problémy po

Ahojte nebyla jsem nikdy typ člověka co si jde pro radu, ale jelikož mi je 22 let a minulý rok v dubnu jsem vysadila antikoncepci a nějak mi přijde že se mi nevrací chuť na sex. Je semnou něco špatně jak tohle řešit? Občasné změny nálad pořád jsou 😶 má pro mě nějakou radu nebo prochází si někdo podobným obdobným. Moc děkuji za každou pomoc ❤️

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18.5.22 09:54
@Deanyy píše:
Ahojte nebyla jsem nikdy typ člověka co si jde pro radu, ale jelikož mi je 22 let a minulý rok v dubnu jsem vysadila antikoncepci a nějak mi přijde že se mi nevrací chuť na sex. Je semnou něco špatně jak tohle řešit? Občasné změny nálad pořád jsou 😶 má pro mě nějakou radu nebo prochází si někdo podobným obdobným. Moc děkuji za každou pomoc ❤️

Ahoj, já to tak měla cca půl roku - rok… Pak to prostě přešlo samo od sebe. Vím, že rada to není ale nejsi v tom sama. Co menstruace je bez ant., pravidelná? Pokud si jí brala dlouho tělo si zvyklo na přísun,,látek" z ní a teď ty látky chybí a tělo se jakoby očišťuje nebo jak to lépe napsat. Tyhle změny co popisuješ jsem si opravdu také prožila ale ještě jsem k tomu jako poděkování dostala plnou pleť beďarů… :D

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8453
18.5.22 10:57

Menstruaci máš pravidelnou? U mě vždycky snižovalo libido absence ovulace, i během cyklu ty choutky kolísají. Potom to může a nemusí být tou HA, klidně můžeš být v horším psychickém rozpoložení, víc unavená, s partnerem vše nemusí být tak super jako dřív… Může to být složitější, než to na první pohled může vypadat. :nevim:

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
18.5.22 21:11

@Michaela-966 brala jsem antikoncepci asi 3 roky a menstruaci mám každý měsíc ne sice přesně jako vždy ale důležité ze každý měsíc a jo taky se mi dost zhoršila pleť ale to mi tak nevadí

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
18.5.22 21:13

@Petule030 ano je každý měsíc a je pravda ze jsem měla s přítelem nějaké problémy akorát mi přišlo ze vše se zhoršilo náladama které jsem měla kvůli antikoncepci a teď nějak nevím co a jak. Hlavně jak dlouho se takhle ještě budu cítit přestane to někdy ty změny nálad a nebo už budu navždy taková :zed:

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat