Důvody k ukončení sexu

Anonymní
25.11.19 23:59

Konec sexu - důvody

Ahoj holky,

zajímalo by mě, kvůli čemu jste přestaly spát s partnerem. Ty co neprestaly, nemusí psát, jak je u nich vše v pořádku :mrgreen:

Mám plno kamarádek kde byl průšvih vysazeni antikoncepce, změna chemie proste. Zažila jsem si to sama, skončilo to rozchodem, nebyla jsem schopna s nim spát. Další konec byl následkem častých hádek, konec sexu samozřejmě vyeskaloval k rozchodu.

Děkuji za reakce :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
26.11.19 00:05

Moje zdravotní problémy v těhotenství. Trvalo to nekolik mesicu. Ale ustáli jsme to.

• Citovat
  • Nahlásit
2415
26.11.19 00:16

Byvaly me prestal pritahovat, kdyz uz k tomu doslo tak se mi to nelibilo, predstavovala jsem si jine..zili jsme spolu pak pul roku jako kamaradi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 00:46

Me bývalý taky přestal přitahovat…
Přinutila jsem se s těží k tomu 1× do měsíce. Dopadlo to tak, že jsem si našla jiného partnera.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 01:31

Začal ho mít se sousedovic dcerou, to pak o sex s manželkou přestane být zájem, já když to zjistila tak jsem ho přestala mít taky :poblion: :zed: Už je to ex.

• Citovat
  • Nahlásit
881
26.11.19 02:18

Kdyz se objevili zdravotni problemy u syna. nevypada, ze by se mohli brzo vyresit. zijeme jako partneri, ale na sex nemame pomysleni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 03:38

U mě psychika - přišly hádky, problémy, drobné nevěry z jeho strany které praskly a dospělo to tak, že mě díky tomu začal vysloveně odpuzovat.. Ale je pravda, že my měli intenzitu každý den tak první měsíc společného bydlení, pak to začalo chladnout, po dvou letech tak jednou týdně.. Ke konci už jsem se musela nutit i na 2× měsíčně.. Pokaždé když jsme spolu měli spát, tak jsem měla před očima ty hádky, jiný holky, kterým psal perverzní zprávy a živé představy o tom, co jim psal že s nimi chce dělat a začalo mi být i fyzicky špatně. Po něm co byl „prevoznik“ taktéž, idiot, šla pryč psychika i přitažlivost, navíc to bylo prase, zjistila jsem po pár týdnech, ze mu přijde normální se třeba 4 dny neosprchovat, necistit si zuby a místo toho si dát jen zvykacku. Takže se mi total zhnusil. Až se současným přítelem to klape, můžeme i po půl roce klidně 2× denně i přes dvě děti a náročné práce :mrgreen: kolikrát i jen rychlovka na pračce, pořád to jiskri a i přes své dny mám pořád chuť mu dělat radost aspoň oralne :lol: Ale současný partner mě od prvního dne strašně přitahuje, vzájemná chemie funguje, vzájemně jsme pro sebe v posteli to nejlepší, co jsme zažili (to slýchám po skoro každém sexu, že jsem přesně to, co vždycky chtěl :lol:), navíc se mi vždy orální sex hnusil, ale přítel mi „voní i chutná, takže mě to baví :lol:) a díky tomu, že doma krásně pomáhá, tak na to je i energie :mrgreen: neuměla jsem si představit takhle fungovat, ale v tomhle člověk musí narazit asi na“ toho praveho", aby fungovala chemie, psychika i vše okolo. :mrgreen: A vzhledem k tomu, že máma je pro mě jako nejlepší kamarádka a rady drbeme, tak jsem zjistila, že to myvala stejně, krachovalo ji to na psychice a na tátu má chuť pořád i po třiceti letech manželství několikrát do týdne :mrgreen: tak doufám, že tohle taky vydrží :mrgreen: Prosím anonym, chodí sem známí a tohle vědět nemusí :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
115
26.11.19 05:29

No nemohu si pomoci asi nejvýstižnější přirovnání bratr sestra, duvod nemohu pořádně uvést
manžel to svádí na počet dětí atd já si o tom myslím své, každopádně sice nejsem podváděcí typ ale prostě potřebuji více chybí mi to pohlazení objetí stačily by i ty malé gesta
snažím se to vydržet ale asi se nám to podstatné vytratilo pořád nad tím uvažuji a
bohužel jsme spíš sourozenci zmáhá mě většinu času řešit kde je nějaká sexualita, nebo něco, zárověn je i tohle pro mě duležité ale pokud druhá pulka řešit asi nechce tak mi to přijde zbytečné na co? možná někomu přijdu jako dítě
nemyslím že to bude mnou jako že bych vypadala blbě hrozně atd
jsme spolu už skoro 12let a následkem toho že jsem s dětmi opravdu dlouho asi nehrozí se seznámit s někým cizím, spíš jsem z toho neštastná a hrozně frustrovaná
nevím chci aby mi to bbylo jedno ale taky by se dle mě měli snažit oba ne že jeden chce vyvíjet nějakou iniciativu a druhý nic
asi je jednodušší řešit věci jiných než svoje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2897
26.11.19 06:23

Byvaly partner za tech x let vztahu docela pribral a totalne me prestal pritahovat. Pribirani bylo docela plizive, ale ten vysledek byl strasnej, takze ac me jinak sex hodne bavi, tak jsem se k tomu nedokazala prinutit casteji nez 2× mesicne. Vztah ale krachl na jinych vecech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 06:32

Mně se prostě nechce, nebaví mě to, chlap na mě kašle, myslí na sebe.. a ani se mu sám od sebe nepostaví (prý to tak měl vždy - myslela jsem že je to třeba věkem) to je práce pro mě, že :roll: to jsem teda nikdy nezažila, u bývalých partnerů stačila líbačka a šlo se na věc. Tady to nefunguje :nevim: a nějaká předehra pro mě taky ne, nezájem. Takže sex fakt nevyhledávám. Ale občas se musím přemoct, aby chudák nebyl hnusnej na všechny okolo :lol:

Jen slyším slovo sex a už je mi fyzicky zle :poblion: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 08:02
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

zajímalo by mě, kvůli čemu jste přestaly spát s partnerem. Ty co neprestaly, nemusí psát, jak je u nich vše v pořádku :mrgreen:

Mám plno kamarádek kde byl průšvih vysazeni antikoncepce, změna chemie proste. Zažila jsem si to sama, skončilo to rozchodem, nebyla jsem schopna s nim spát. Další konec byl následkem častých hádek, konec sexu samozřejmě vyeskaloval k rozchodu.

Děkuji za reakce :kytka:

S exem v době rozvodu pár let, domác. násilí, cholerik

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 09:34

Konec sexu s bývalým přítelem…On chtěl 3× denně, mně stačilo tak jednou denně, ale snažila jsem se mu vyjít vstříc…No, jenže on to po mě chtěl, i když jsem měla zánět průdušek a horečky, budil mě kvůli tomu v noci, nenechal mě vyspat do práce. Jednou mě dokonce přivázal k posteli a donutil mě násilím, výčitkama tak podobně, od té doby jsem měla sex natolik znechucený, že jsem si myslela, že chlapa nechci vidět minimálně 5 let. Pak jsme se rozešli (bylo toho víc na zabití). Naštěstí mě to nepoznamenalo natolik, že bych pak měla úplný odpor, když jsem pak poznala současného partnera.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 14:01

Manzela mám moc rada, sex nesnáším, musím se premahat, a kdyz vím, že „neco bude“ mám zkažený den. Je to tak - bohužel me sex nikdy nebavil, jen orální a to si nejlíp udělám stejně sama… nejharmonictejsi manželství mame okolo menstruace, to po mně nic nechce…

A co slyším od kamaradek ruzne náznaky, nejsme jediní. Vždy je z jedný strany o hodne menší zájem. Po detech he to u mě fakt katastrofa, asi mám pocit, že mám splneno :roll: a konec

• Citovat
  • Nahlásit
leisa
26.11.19 14:35
@Anonymní píše:
Manzela mám moc rada, sex nesnáším, musím se premahat, a kdyz vím, že „neco bude“ mám zkažený den. Je to tak - bohužel me sex nikdy nebavil, jen orální a to si nejlíp udělám stejně sama… nejharmonictejsi manželství mame okolo menstruace, to po mně nic nechce…A co slyším od kamaradek ruzne náznaky, nejsme jediní. Vždy je z jedný strany o hodne menší zájem. Po detech he to u mě fakt katastrofa, asi mám pocit, že mám splneno :roll: a konec

Já se vždy u svých partnerů přemohla, hlavně na začátku. Upřímně, sex mě bavil (rozuměj alespoň psychicky jsem to snesla) v době, kdy se dělaly děti. Jakmile bylo hotovo, o sex jsem neměla nejmenší zájem.
Dle definice na internetu jsem tzv. Asexuál. Tedy člověk, který k životu sex nepotřebuje a nepostrádá ho, hodnotu vztahu a definici kvality vztahu mám nastavenou jinde.
Což je docela zajímavé, moje nejstarší dcera je naopak náruživá a sex si opravdu užívá, nejmladší je jako já, tedy sex jí nic neříká.
Připadala jsem si jako exot, protože všude na vás útočí články o sexu, kolikrát za týden je to důležité, jak je frekvence sexu důležitá prevence proti tomu či onomu a snad v každém filmu je sexuální scéna dvou náruživců.
A pak si nemáte připadat divně, nepatřičně, hloupě, nenormálně.
Přitom to není o tom, že bych svého partnera neměla ráda. Ale prostě ten sex pro mě nehraje roli. Jen je problém, že ve většině případů, jako jsem já, protějšek má na sex odlišný názor. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 14:43
@leisa píše:
Já se vždy u svých partnerů přemohla, hlavně na začátku. Upřímně, sex mě bavil (rozuměj alespoň psychicky jsem to snesla) v době, kdy se dělaly děti. Jakmile bylo hotovo, o sex jsem neměla nejmenší zájem.
Dle definice na internetu jsem tzv. Asexuál. Tedy člověk, který k životu sex nepotřebuje a nepostrádá ho, hodnotu vztahu a definici kvality vztahu mám nastavenou jinde.
Což je docela zajímavé, moje nejstarší dcera je naopak náruživá a sex si opravdu užívá, nejmladší je jako já, tedy sex jí nic neříká.
Připadala jsem si jako exot, protože všude na vás útočí články o sexu, kolikrát za týden je to důležité, jak je frekvence sexu důležitá prevence proti tomu či onomu a snad v každém filmu je sexuální scéna dvou náruživců.
A pak si nemáte připadat divně, nepatřičně, hloupě, nenormálně.
Přitom to není o tom, že bych svého partnera neměla ráda. Ale prostě ten sex pro mě nehraje roli. Jen je problém, že ve většině případů, jako jsem já, protějšek má na sex odlišný názor. :zed:

Ahoj,

já jsem na tom byla donedávna dost podobně. Už jsem tu psala, že mě to stačilo tak jednou denně ( nejradši tak jednou za měsíc), kdežto mému bývalému příteli bylo snad i 3× denně málo. Snažila jsem se mu vyjít vstříc do té doby, než začal žadonit, škemrat, budit mě kvůli tomu i v horečkách a v noci, než jsem měla jít do práce a pak si to vybral násilím. Když jsem nechtěla, tak si to dělal sám, když jsem chtěla usnout. Pak se mi tím úplně zhnusil. Nedokázal pochopit, že mi to stačí i párkrát týdně, nařknul mě z toho, že já mám nějaký problém a snažil se mě přesvědčit, že nejsem normální. Pak jsme se rozešli i kvůli jiným věcem. Myslela jsem, že chlapa už nechci vidět minimálně 5 let. Pak se objevil současný přítel, který je tak vyšťaven z práce, tak mu to stačí tak 1 za 14 dní a když slyšel, že kdesi kdosi potřebuje každý den nebo víckrát týdně, tak se zděsil, že je to moc náročný :lol: Jsem ráda, že teda nejsem jediná, kdo nemá až takové potřeby.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat