Konec sexu po porodu

Anonymní
18.2.20 21:59

Konec sexu po porodu

V těhotenství jsme spolu spali jednou a po porodu už vůbec… Je to už víc jak rok… Každý spíme v jiné místnosti… Co s tím… Máte někdo stejnou zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2160
18.2.20 22:17

Proč spíte každý v jiné místnosti?
Manžela ani nenapadlo se stěhovat jinam, když byly děti malé. Nějak ho asi nebudily nebo to bral tak, jak to bylo. Nechápu oddělené spaní a ani spaní dětí v posteli dospělých. Asi stará konzerva jsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
18.2.20 22:26

A vy se o tom spolu nebavíte? To oba děláte, že je všechno v pořádku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.20 22:27
@Anonymní píše:
V těhotenství jsme spolu spali jednou a po porodu už vůbec… Je to už víc jak rok… Každý spíme v jiné místnosti… Co s tím… Máte někdo stejnou zkušenost?

To bude tou jinou místností. Zkuste spolu zase začít usínat vedle sebe. V těhotenství to třeba i chápu. Žena se změní, strach z ublížení dítěti. Před těhotenstvím to bylo v pohodě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.2.20 22:40

Priateľ tiež som mnou nechce sexovať, vôbec sme spolu zatiaľ nič nemali, okrem orálneho sexu, a to ani nie som po dieťati, proste nechce sex, lebo vraj chce čas. A to už sme aj spolu bývali chvíľku, teraz zase nie. Vraj na všetko máme čas ideálne až keď sa zasnúbime, alebo zosobášime:/ :( 8o :roll: Čo dodať nič neobvyklé, dnes chlapi nechcú sex. Asi my sme tie nadržanejšie. Snažte sa baviť o tom, rok od pôrodu je STRASNE dlho, ja som tiež s partnerom pol roka a ten sex mi veľmi chýba tak ťa chápem, že ak s mužom nespíš, si z toho na nervy.Ja som tiež.

Anonym 2

• Nahlásit
  • Citovat
644
18.2.20 22:43

@AjaF Nejste, ani já ti nechápu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3428
18.2.20 22:47
@Anonymní píše:

Proč spíte každý jinde? To oddělování kvůli miminu asi nikdy nepochopím :roll: manžela ani jednou nenapadlo že bysme spali každý jinde. Dokonce když starší dcera přitáhla nějakou střevní virozu od ní jsem to chytla i já a nejmladší, stěhovala jsem se do obýváku na gauč a on mě přemlouval že to není potřeba :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23043
18.2.20 23:16
@Anonymní píše:
Priateľ tiež som mnou nechce sexovať, vôbec sme spolu zatiaľ nič nemali, okrem orálneho sexu, a to ani nie som po dieťati, proste nechce sex, lebo vraj chce čas. A to už sme aj spolu bývali chvíľku, teraz zase nie. Vraj na všetko máme čas ideálne až keď sa zasnúbime, alebo zosobášime:/ :( 8o :roll: Čo dodať nič neobvyklé, dnes chlapi nechcú sex. Asi my sme tie nadržanejšie. Snažte sa baviť o tom, rok od pôrodu je STRASNE dlho, ja som tiež s partnerom pol roka a ten sex mi veľmi chýba tak ťa chápem, že ak s mužom nespíš, si z toho na nervy.Ja som tiež.Anonym 2

Není teplej?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6283
19.2.20 05:57

@Ravedd co na tom nechápeš? Vem si, že je chlap třeba ridic z povolání, chirurg, pilot. A v noci kvůli miminu vůbec nespí. To je pak paráda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1530
19.2.20 07:17
@karkarka píše:
@Ravedd co na tom nechápeš? Vem si, že je chlap třeba ridic z povolání, chirurg, pilot. A v noci kvůli miminu vůbec nespí. To je pak paráda.

Tak to není důvod k tomu celý rok nespat v ložnici s manželkou ne? Pochopím, že musí spát, ale nikdy nemá volno? Dovolená, volno mezi směnama, nemoc, a bla bla bla.

Je potřeba o tom mluvit. Jakoze s nim, ne s nikym jinym.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3428
19.2.20 07:43
@karkarka píše:

Všechno na tom nechápu ;) jasně každý chlap je řidič, chirurg a pilot. Nikdy nemají volno, navíc dítě snad neřve celou noc :roll: když hodně řve vždycky se dá odejít z ložnice. Ale když dítě jednou za dvě hodiny zakňourá že chce jíst tak nevím proč spát odděleně. A to jsem mladší měla docela uřvanou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.20 08:19
@Ravedd píše:
Proč spíte každý jinde? To oddělování kvůli miminu asi nikdy nepochopím :roll: manžela ani jednou nenapadlo že bysme spali každý jinde. Dokonce když starší dcera přitáhla nějakou střevní virozu od ní jsem to chytla i já a nejmladší, stěhovala jsem se do obýváku na gauč a on mě přemlouval že to není potřeba :nevim:

čím se živí manžel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2373
19.2.20 08:25

Co se nam narodilo dite, tam sme sex v loznici neměli protoze měla nic moc spaní, ale jsou i jiný možnosti. Takže na oddělené spaní bych se nevymlouvala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.2.20 08:25

1. nikde nevidím že bylo psáno že dítě nespí v postýlce!
Chlap spí jinde abych se vyspala já protože chrápe
Pracuje od rána do večera, to mi tak nevadí aspoň máme peníze a nejdeme od výplaty k výplatě jako většina rodin…

• Nahlásit
  • Citovat
3428
19.2.20 08:48
@Anonymní píše:
1. nikde nevidím že bylo psáno že dítě nespí v postýlce!
Chlap spí jinde abych se vyspala já protože chrápe
Pracuje od rána do večera, to mi tak nevadí aspoň máme peníze a nejdeme od výplaty k výplatě jako většina rodin…

A to ti dřív nevadilo že chrápe? :nevim: jako tohle fakt moc nechápu určitě spolu už nějakou dobu jste a dřív jsi spala normálně vedle něj? :nevim: a nevím co společnýho má sex se spaním v ložnici. Do tý doby než jsme dceru přesunuli do jejího pokoje jsme sex v ložnici neměli ani jednou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama