Konec smlouvy, PPM a nástup na MD

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petra31FE
Povídálka 42 příspěvků 17.12.16 11:57
Konec smlouvy,PPM a nastup na MD

Prosím může někdo poradit? Mám prac. smlouvu na dobu určitou-konec 31.12.letos, jsem na nemocenské, nástup na MD mám cca 13.2..Musím se nahlásit někde kvůli te ukončené smlouvě, co zdravotní za těch cca 14dní? Děkuji

Reakce:

terinka4444
Hvězda diskuse 67924 příspěvků 17.12.16 12:05

Když jsi na nemocenské, zůstáváš tam až do nástupu na mateřskou, i když ti neběží už smlouva a nic nikam nehlásíš. Zdravotní platí stát, když jsi na nemocenské

Lendeš
Kelišová 5420 příspěvků 17.12.16 12:37

Nemocenskou budeš dál dostávat až do nástupu na PPM. Zdravotní za tebe bude hradit stát, ale jako pojištěnec máš povinnost oznámit všechny změny do 8 dnů. Takže po skončení pracovní smlouvy na pojišťovně nahlásíš, že jsi stále v pracovní neschopnosti a po začátku pobírání PPM nahlásíš, že pobíráš PPM.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >