Konec vztahu nebo to půjde zachránit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 22:48
Konec vztahu nebo to pujde zachranit?

Zdravim, potrebuji poradit a nevim za kym jit.Vim ,co by mi rekla moje rodina a pred tou to ventilovat nechci.
Mame ve vztahu krizi.Ja uz delsi dobu nejsem spokojena, jsem nechtena a citim to. Vcera mi pritek rekl, ze me nemiluje a, ze by se chtel rozejit.Dnes jsem o tom s nim mluvila znova, ale reakce stejna temer. Nijak jsme se nehadali, ale rekl mi, ze me nemiluje, ze me ma nozna rad a rozejit se nechce.Ze s nim mam skoro dvouletou dceru pro nej neni asi prioritou, timto nemohu apelovat. Bydlim u nej, a on si uvedomuje, ze zatim nemam moznosti abych se odstehovala a tahla byt sama.Ja si nejsem jista, co k nrmu citim, presto me zamrzrlo to, co rekl. Nedokazu predstavit, ze byvh byla sama s ditetem. Nehlede na to, ze ikdybych si v budoucnu nekoho nasla, nebude to otec me dcery a nikdy nebude mit vztah takovy jako prave muj pritel. Celkove ta predstava me desi, ale zaroven laka. Mit noveho chlapa, ktery by o me stal a spolehat sama na sebe, ale ztratime to zazemi, to co je nevratne.Ted si nejsem jista, jak to dat dohromady.Asi ho nedonutim, aby me zase miloval. Nevim co delat.Od vcerejska nemyslim na nic jineho.Vim,ze dostanu rady, at se na to vykaslu a nevnucuje, ale pro me j3 to opravdu nepredstavitelne :,(

Reakce:
Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 14099 příspěvků 10.02.19 22:58
@Anonymní píše:
Zdravim, potrebuji poradit a nevim za kym jit.Vim ,co by mi rekla moje rodina a pred tou to ventilovat nechci.
Mame ve vztahu krizi.Ja uz delsi dobu nejsem spokojena, jsem nechtena a citim to. Vcera mi pritek rekl, ze me nemiluje a, ze by se chtel rozejit.Dnes jsem o tom s nim mluvila znova, ale reakce stejna temer. Nijak jsme se nehadali, ale rekl mi, ze me nemiluje, ze me ma nozna rad a rozejit se nechce.Ze s nim mam skoro dvouletou dceru pro nej neni asi prioritou, timto nemohu apelovat. Bydlim u nej, a on si uvedomuje, ze zatim nemam moznosti abych se odstehovala a tahla byt sama.Ja si nejsem jista, co k nrmu citim, presto me zamrzrlo to, co rekl. Nedokazu predstavit, ze byvh byla sama s ditetem. Nehlede na to, ze ikdybych si v budoucnu nekoho nasla, nebude to otec me dcery a nikdy nebude mit vztah takovy jako prave muj pritel. Celkove ta predstava me desi, ale zaroven laka. Mit noveho chlapa, ktery by o me stal a spolehat sama na sebe, ale ztratime to zazemi, to co je nevratne.Ted si nejsem jista, jak to dat dohromady.Asi ho nedonutim, aby me zase miloval. Nevim co delat.Od vcerejska nemyslim na nic jineho.Vim,ze dostanu rady, at se na to vykaslu a nevnucuje, ale pro me j3 to opravdu nepredstavitelne :,(

Ty chceš být s někým, kdo tě nemiluje, na vztahu nepracuje, tak to „kvůli dítěti“ vydrž. Ale štěstí tě nečeká. On by měl být dál otcem. Ukáže se, jak moc miluje. Jestli taky jen naoko. Jak dlouho jste spolu celkově?

janaapo
Kecalka 377 příspěvků 10.02.19 23:04

Co manzelska/par­tnerska poradna? Spousta paru se rozchazi po prvnim diteti a taky kolem dvou let veku ditete. Zkuste nekam zajit. Ma vam kdo pohlidat? Jak citis, ze nejsi chtena?

Halamka
Závislačka 3883 příspěvků 11.02.19 04:58

Změna je většinou děsivá. Ale neznamená to, že je špatná. Člověk raději setrvává ve známé nepohodě než by šel do neznáma, ac by to mohlo být lepší. Pokud tě fakt nemiluje, což chlap řekne a myslí to tak, začni se připravovat na nový život. Šetří peníze, hledej možnosti. Může se stát, že potká někoho, koho milovat bude a potom budeš mít málo času změnit život. Tak začni teď a neboj, může to být lepší.

lorelai947
Kecalka 382 příspěvků 11.02.19 05:58

@Halamka Tesat do kamene!

Spousta lidí se bojí změny, ale změna nemusí být vždy špatná… Aneb jaký si to uděláš… Já osobně bych nemohla být ve vztahu, kde jsem odmítaná, nemilovaná a nechtěná. Ani kvůli dítěti…

Ginella
Kecalka 183 příspěvků 11.02.19 06:34

Co chceš zachraňovat? Nemůžeš ho přece přinutit, aby tě miloval. Jak už tu někdo psal, začni šetřit a připravuj se na nový život.

Honza82
Kecalka 219 příspěvků 11.02.19 06:44

Tady, bohužel, nic nevymyslíš. Chce to dobré přátele a spolehlivou širší rodinu. Přeju hodně sil!

pecenaBrokolice
Kecalka 129 příspěvků 11.02.19 06:58

Myslím, že máš dvě možnosti.
Buď zůstaneš s chlapem jen kvůli dítěti (ale s tím, že víš, že tě chlap už nemiluje, má zaječí úmysly a vy máte jen “formální” vztah), anebo teď začneš odkládat bokem peníze, aby sis mohla našetřit na nájem jinde.
Nikoho nemůžeš přinutit, aby tě miloval a já osobně bych ani nechtěla být s někým, kdo mě nemiluje a chtěl se se mnou rozejít. Chápu, že změna by byla těžká, člověk radši zůstane v těch zajetých kolejích, aby nemusel nic řešit, aby nemusel měnit své zvyky…
Ale třeba by to byla změna k lepšímu, třeba bys po čase našla chlápka, který by tebe i dítě miloval a byla bys zase šťastná. :hug: Takže je teď jen na tobě, aby ses rozhodla, přeji štěstí.

Honza82
Kecalka 219 příspěvků 11.02.19 07:07
@pecenaBrokolice píše:
Myslím, že máš dvě možnosti.
Buď zůstaneš s chlapem jen kvůli dítěti (ale s tím, že víš, že tě chlap už nemiluje, má zaječí úmysly a vy máte jen “formální” vztah), anebo teď začneš odkládat bokem peníze, aby sis mohla našetřit na nájem jinde.
Nikoho nemůžeš přinutit, aby tě miloval a já osobně bych ani nechtěla být s někým, kdo mě nemiluje a chtěl se se mnou rozejít. Chápu, že změna by byla těžká, člověk radši zůstane v těch zajetých kolejích, aby nemusel nic řešit, aby nemusel měnit své zvyky…
Ale třeba by to byla změna k lepšímu, třeba bys po čase našla chlápka, který by tebe i dítě miloval a byla bys zase šťastná. :hug: Takže je teď jen na tobě, aby ses rozhodla, přeji štěstí.

Ta prvni možnost není moc reálná, právě proto, že má ty zaječí úmysly. Velmi pravděpodobné s ní nebude chtít být v jedné domácnosti

pecenaBrokolice
Kecalka 129 příspěvků 11.02.19 07:39
@Honza82 píše:
Ta prvni možnost není moc reálná, právě proto, že má ty zaječí úmysly. Velmi pravděpodobné s ní nebude chtít být v jedné domácnosti

Píše, že chlap se s ní pak rozejít nechtěl, že ji má rád. Takže asi taky chce zůstat ve vztahu jen kvůli dítěti a možnost reálná je. Proto záleží na ní, jestli bude žít s někým, kdo ji nemiluje, nebo odejde.

Lynette
Echt Kelišová 8076 příspěvků 11.02.19 08:22

Ja bych se tajne poohlizela po jinem. A noveho vztahu bych se nebala, netlacit na pilu, neslevovat ze svych naroku, dat tomu cas. Ja si s ditetem nasla skveleho muze. Syna miluje jako vlastniho, takze si ho osvojil. Nemenila bych.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >