Konec září - Chorvatsko nebo Tunis?

1368
5.9.11 12:37

Konec září - Chorvatsko nebo Tunis?

Chystáme se kolem 16.9. vyrazit s dětmi k moři, uvažujeme o Chorvatsku autem - asi Pag..ale hodně lidí nás straší studenou vodou ke koupání:-( Taky se bojím,že mimo sezónu už tam nebudou děti - parťáci ke hrám…
Takže jsme začali uvažovat o lastminute do Tunisu…ale toho se trošku bojím, přeci jen je to už Afrika. A taky jsem slyšela, že moře není moc pro děti…medůzy, špína… tak nevím…kdo byl v tuto dobu na dovolené, poraďte :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2895
5.9.11 12:52

Já bych vsadila radši na to Chorvatsko. Do Afriky bych s malýma dětma nejela. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13124
5.9.11 12:55

jestli se nechcete koupat, tak to chorvatsko, ale teplé oblečení a pláštěnky s sebou. Známá tam byla loni v půlce září a naštvaná, moře studené, pořád pršelo, nosili mikiny.

Já bych koncem září jela do tepla - Tunisko, Egypt, někde doporučovali teď nevím jestli Krétu nebo Kypr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
5.9.11 12:59

Do Chorvatska bych se tak pozde koupat nejela, navic neni zaruka hezkeho pocasi.
Radeji bych volila ten Tunis, nebo Recke ostrovy a nebo Turecko, tam se chystam az v polovine rijna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
570
5.9.11 12:59

My jsme taky byli v Chorvatsku v 1/2 září a přestože teplo bylo, voda je už poměrně studená. Vždycky jen na smočení, žádný dlouhý cáchání. My byli na Šibeniku, to je v podobný zem.šířce jak Pag. Co vybrat s vyhřívaným bazénem? Malá by to mohla střídat. Osobně bych se do Tuniska taky nevydala, ale moje kamarádka tam byla s asi 7 měsíční holčičkou. Otázka názoru. Co Řecko? Není tak drahý a tam bych jela, našli jsme několik super hotelů, ale nakonec jsme se rozhodli, že to ještě o rok odložíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5345
5.9.11 13:39

já bych nezvolila ani jedno, od půlky toho září bych dala řecko…
v chorvatsku již není moc teplo, není to jistota, a do tunisu bych s malýma dětma nejela…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2889
5.9.11 15:35

Rozhodně radši Tunis, nechápu proč zavrhujete Tunis kvůli malým dětem, stačí vybrat kvalitní hotel a není se čeho bát. Nikdo netvrdí, že musíte dítě stravovat v tamějších restauracích a pokud jsou děti hodně malé, tak nejspíš ani nebudete moc šmejdit večer po městečku :nevim: Já teda byla loni (ne s dítětem, ale těhotná v 10. týdnu) v Egyptě a maximální spokojenost :palec: dokoce jsem ani neměla průjem, což jsem před tím v Egyptě pokaždý měla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
5.9.11 19:01
Pájinka25 píše:
Rozhodně radši Tunis, nechápu proč zavrhujete Tunis kvůli malým dětem, stačí vybrat kvalitní hotel a není se čeho bát. Nikdo netvrdí, že musíte dítě stravovat v tamějších restauracích a pokud jsou děti hodně malé, tak nejspíš ani nebudete moc šmejdit večer po městečku :nevim: Já teda byla loni (ne s dítětem, ale těhotná v 10. týdnu) v Egyptě a maximální spokojenost :palec: dokoce jsem ani neměla průjem, což jsem před tím v Egyptě pokaždý měla.

Souhlasim :palec:
Proto jsem i doporucila Tunisko, ja tam byla sama s malou v jejich dvou letech a super pohodicka.
Staci vybrat dobry hotel, procist recenze a nebat se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1368
6.9.11 08:07

Tip Tunis

A kde jste v Tunisku byli? Právě, že Řecko je o polovinu dražší než ten Tunis :-( taky bych se ráda vyhřála…proto se toho Chorvatska bojím..i když kamarádka byla cca 6 let v říjnu a prý pohoda…teď babo raď :-( po dlouhé době jsme naškudlili penízky i čas na dovolenou,tak se nechci spálit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2889
6.9.11 10:08

My jsme třeba byli až v Zarzisu. To je letecky na Djerbu, ale pak se jede busem a pevninu a je to to nejjižnější středisko celýho Tunisu. Byli jsme tam koncem srpna a nádhera, teploty kolem 35, takže v září/říjen tam určo ještě bude pořád teplo, minimálně 25 určitě :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
6.9.11 18:42
Pájinka25 píše:
My jsme třeba byli až v Zarzisu. To je letecky na Djerbu, ale pak se jede busem a pevninu a je to to nejjižnější středisko celýho Tunisu. Byli jsme tam koncem srpna a nádhera, teploty kolem 35, takže v září/říjen tam určo ještě bude pořád teplo, minimálně 25 určitě :palec:

Jeeee ja byla s malou taky v Zarzisu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2889
7.9.11 06:47
Taminka píše:
Pájinka25 píše:
My jsme třeba byli až v Zarzisu. To je letecky na Djerbu, ale pak se jede busem a pevninu a je to to nejjižnější středisko celýho Tunisu. Byli jsme tam koncem srpna a nádhera, teploty kolem 35, takže v září/říjen tam určo ještě bude pořád teplo, minimálně 25 určitě :palec:

a ve kterém hotelu? My byli i přímo v hotelu, zvaném Zarzis :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
7.9.11 07:18
Pájinka25 píše:
Taminka píše:
Pájinka25 píše:
a ve kterém hotelu? My byli i přímo v hotelu, zvaném Zarzis :lol:

V hotelu spanelske spolecnosti Iberostar, byl tam samej nemec a francouz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1368
10.9.11 11:41

Tak jedeme nakonec do Chorvatska :-) už to asi nebude úplně teplé koupáníčko,ale moře to je, v kempu jsou bazény a za poplatek i vyhřívané vnitřní v hotelu,tak aspoň něco :-)I tak moc děkuju za rady, nakonec rozhodly finance :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.19 21:50

@Berenike @Berenike
Plánujeme dovču v 2. pol září v CHorvatsku - u Zadaru. Jak jste tehdy dopadli? Bylo teplo a pěkně? Nebo to máme raději vzdát? Pojede s námi tříletý synek a 3 měsíční miminko, dřív enemůžeme :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama