Konečně jsem jí po dlouhé době potkal! ;-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Iceman88 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.18 15:58
Konečně jsem jí po dlouhé době potkal! ;-)

Možná si tu pamatujete mou zpověď, jak jsem tu psal, že jsem se o Velikonocích seznámil s jednou pěknou modrookou štíhlou blondýnkou, která může mít přes 40 let. Seznámil jsem se s ní na rockové zábavě v hospodě, mě je 29. No a v sobotu po měsíci jsem jí opět potkal. Zahlídl jsem jí, jak jde se svým přítelem na zábavu. U nás byla tuto neděli pouť, ale v sobotu u nás hrála rocková zábava. A všude byly stánky a kolotoče. Na tu zábavu jsem šel nakonec taky, nepil jsem, pil jsem kofolu. Nakonec jsem vedle nich tančil. A jo, zdravila mě, já jí taky, taky se mě ptala, jak se mám, řekl jsem, že dobře. :-)
V té hospodě o Velikonocích jsem jí snad řekl o mě úplně všechno, neřešil jsem to, měl jsem totiž vypité. Tu příležitost říct si o její telefonní číslo jsem bohužel neměl, protože byla pořád se svým přítelem, tu příležitost jsem měl o Velikonocích, ale tu šanci jsem promarnil. O Velikonocích jsme totiž dlouho seděli sami, bez jejího přítele.
Já si ale stejně myslím, že kdyby si její přítel někde odskočil nebo na chvíli odešel, měl bych vyhráno. :-) To se bohužel nestalo. Ale i tak se na mě usmívala a byla milá. Sice vím, odkud je, ale nemám na ní telefonní číslo, což je blbý.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Markéta80
Hvězda diskuse 40056 příspěvků 07.05.18 16:10

@Iceman88 :mrgreen: :mrgreen: a ty by jsi chtěl co? Má partnera takže je zadaná. Chtěl bys jí? Nabídnul bys jí bydlení na ubytovně? Pochybuji že by jsi uspěl navíc ten věk už je proti tobě docela dost ne ;)

mrav
Neúnavná pisatelka 18446 příspěvků 07.05.18 16:13

Tak za ní zajed autobusem s arogantním řidičem, řekni jí, že potřebuješ kuchařku, protože neumíš vařit a zeptej se jí, jak si váží svých peněz. Pak si dej kofolu. Protože KDYŽ JI MILUJEŠ, NENÍ CO ŘEŠIT. :pankac: :mavam:

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1116 příspěvků 07.05.18 16:17

@Iceman88

a hlavně si dej pozor, at ti nevezme 10tis. :roll:

Petra Z
Hvězda diskuse 52068 příspěvků 07.05.18 16:22

@Markéta80 @mrav @mamina2017 díky, prskla jsem si na monitor :mrgreen:

rokris
Kelišová 6281 příspěvků 07.05.18 16:29
@mrav píše:
Tak za ní zajed autobusem s arogantním řidičem, řekni jí, že potřebuješ kuchařku, protože neumíš vařit a zeptej se jí, jak si váží svých peněz. Pak si dej kofolu. Protože KDYŽ JI MILUJEŠ, NENÍ CO ŘEŠIT. :pankac: :mavam:
:)

Iceman88 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.18 16:33
Markéta80

No, nevím kolik má roků, jen vím, že její dcera má 23, tak může mít okolo té čtyrycítky. No a? Tak je trochu starší, ale vypadá na 30, to jsem i jí říkal o Velikonocích. :-)

Markéta80
Hvězda diskuse 40056 příspěvků 07.05.18 16:49

@Iceman88 :mrgreen: :mrgreen: a co zkusit tu její dceru. To jí taky může být dost přes 40. Myslíš že opustí partnera? Co by jsi jí nabídnul :roll:

lachtanice86
Kelišová 6475 příspěvků 07.05.18 16:55

@Iceman88 a co chceš takové ženě nabídnout? Peníze nemáš, bydlíš na ubytovně, neumíš vařit. Proč by kvůli tobě měla opustit partnera?

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1116 příspěvků 07.05.18 16:56

@Iceman88

a co od této diskuze čekáš? máme ti některá z nás sehnat to číslo? nebo tě vzít za ruku a dovést tě k ní??

Prof. Farnsworth
Závislačka 4741 příspěvků 07.05.18 16:57

Už z nadpisu v seznamu témat mi bylo jasné kdo to napsal. A taky že jo. :D

Iceman88 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.18 17:00
Lachtanice86

200 000 Kč nejsou žádné peníze? :poblion:

mrav
Neúnavná pisatelka 18446 příspěvků 07.05.18 17:00
@Prof. Farnsworth píše:
Už z nadpisu v seznamu témat mi bylo jasné kdo to napsal. A taky že jo. :D
@Markéta80 píše:
@Iceman88 :mrgreen: :mrgreen: a co zkusit tu její dceru. To jí taky může být dost přes 40. Myslíš že opustí partnera? Co by jsi jí nabídnul :roll:

A co když je ta dcera @Evulina. Pak by šel makat na farmu!! 8o

ka2ka
Extra třída :D 13015 příspěvků 1 inzerát 07.05.18 17:04
@Iceman88 píše:
200 000 Kč nejsou žádné peníze? :poblion:

no to fakt nejsou, na to kolik ti je

lachtanice86
Kelišová 6475 příspěvků 07.05.18 17:07

@Iceman88 to fakt ne :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >