Reklama

Konečně ke kadeřnici. Rada

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mischa69
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 28.03.18 22:11
Konečně ke kadeřnici. Rada

Ahoj, už 5.4. jdu kde kadeřnici, má dlouhé objednací doby, lidi si ji hodně chválí a já se už těším na změnu ale i tak mám obavy abych neodcházela zklamaná když nemám přesnou vizi toho co chci :)

Láká mě baylage studené tony nebo také studená blond. Myslíte že ke mě šla ta blond? Nebo tu baylage do jakých tonů/barev? Chci aby mě vynikli oči, pleť :)

Obrázek 1 baylage (jestli je studená nevím, ale asi jo našla jsem ji na netu) :D
2. studená blond

Víc fotek a hlavně fotek mé osůbky je tady v tématu, kde mě holky poradili jaký jsem typ :)
 https://www.emimino.cz/…-typ-310736/

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Zkai
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 67 inzerátů 28.03.18 22:17

Modrooka.. to bude fešné si myslím. Barva je fakt pěkná, tu musím mít taky!

Enicka
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 28.03.18 22:20

Já to nám, přesně podle tohoto obrázku a je ti hrozně hezký. Byt tebou, jdu do toho.

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 2 inzeráty 28.03.18 22:22

Moc pěkný ale jen tak to kadeřnice neudělá, málokterá to fakt umí a když ano je to strašně drahý

Zkai
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 67 inzerátů 28.03.18 22:22

Jo ještě pardon, ta druha varianta se mi líbí vice.

Enicka
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 28.03.18 22:22

Nebo Teda spis bych měla říct měla ????teď už to mám vybledle, tu vrchní barvu.

zudina
Ukecaná baba ;) 2076 příspěvků 28.03.18 22:23

Libi se mi balayage, prvni fotka, druha jen studena blond moc ne

Enicka
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 28.03.18 22:24

@Lamátko To je fakt, drahé to bylo dost, a nebyli to hned. Strávila sem tím spoustu času a stalo to dost. :)

Zkai
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 67 inzerátů 28.03.18 22:26

Teda u kadeřnice jsem nebyla ani nepamatuju, ale ta první varianta asi není jen placnout barvu na hlavu a tradaaa ne?

Mischa69
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 28.03.18 22:27
@Zkai
@Zkai píše:
Jo ještě pardon, ta druha varianta se mi líbí vice.

Mě právě také :mrgreen:..Jen nevím zda b to ke mě šlo a jak by to bylo z odbarvováním :)

Mischa69
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 28.03.18 22:29
@Enicka
@Enicka píše:
Já to nám, přesně podle tohoto obrázku a je ti hrozně hezký. Byt tebou, jdu do toho.

Máš prosí foto? Za jak dlouho ti to vybledlo? Moje foto je kdyžtak v druhém foru byla jsem líná vkládat znova :)

Mischa69
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 28.03.18 22:32
@Lamátko
@Lamátko píše:
Moc pěkný ale jen tak to kadeřnice neudělá, málokterá to fakt umí a když ano je to strašně drahý

Já jdu sem, s barvama to umí prý moc dobře a podle fotek to je také vidět :)
Má tam vystavený i ceník a myslím že ceny má příznivé. Nicméně mám samozřejmě fin. strop 2000.- Kč tak snad s tím půjde něco udělat :mrgreen:

Mischa69
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 28.03.18 22:33
@Zkai
@Zkai píše:
Teda u kadeřnice jsem nebyla ani nepamatuju, ale ta první varianta asi není jen placnout barvu na hlavu a tradaaa ne?

To není :mrgreen: –nikdy jsme na tom ještě nebyla ale je to složitější proces.

Detsa
Echt Kelišová 9968 příspěvků 28.03.18 22:33

@Mischa69 Mě se líbíš s hnědýma, jako máš na druhé fotce viz. tvé téma s fotkama. Za mě ti hodně sluší :kytka:. Ten blond mi k tobě moc nejde. Tak z těch zmíněných spíš první :think:.

Mischa69
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 28.03.18 22:34

@Lamátko

Sem nevložila jsem odkaz :-D..https://www­.facebook.com/Ka­de%C5%99nictv%C3%AD-Persyov%C3%A1-184397511654619/

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama