Konečně nejlepší jednorázovky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Markytka9
Nováček 3 příspěvky 26.08.18 11:14
Konečně nejlepší jednorázovky?

Ahoj. Těch diskuzí na téma nejlepších jednorázovek je už hodně. Možná je to proto, že každě dítě a mamka je jiná :nevim: A tak vlastně správná odpověď neexistuje.
Chi se vás proto zeptat, co si myslíte o facebook.com/vy­birameplenky
Nabízejí v balíčku 18 různých druhů plenek. Počítala jsem to, že za 10 dní bych měla mít otestováno.
Tuším, že řešit ideální plenky takhle, je už možná trochu moc vědecký, ale existuje něco lepšího? :think:
S druhým dítětem to chci vyzkoušet. Co si o tom myslíte?
 Díky

Nejnovější recenze z kategorie Pleny a přebalování

Reakce:
Russet
Extra třída :D 12163 příspěvků 26.08.18 11:17
@Markytka9 píše:
Ahoj. Těch diskuzí na téma nejlepších jednorázovek je už hodně. Možná je to proto, že každě dítě a mamka je jiná :nevim: A tak vlastně správná odpověď neexistuje.
Chi se vás proto zeptat, co si myslíte o facebook.com/vy­birameplenky
Nabízejí v balíčku 18 různých druhů plenek. Počítala jsem to, že za 10 dní bych měla mít otestováno.
Tuším, že řešit ideální plenky takhle, je už možná trochu moc vědecký, ale existuje něco lepšího? :think:
S druhým dítětem to chci vyzkoušet. Co si o tom myslíte?
Díky

Nic jsem netestovala. Nejdřív jsem kupovala Pampers a pak objevila levnější variantu v Tesco pleny se sovičkou. Když se zadařilo, protekly oboje.

Markytka9
Nováček 3 příspěvky 26.08.18 11:26
@Russet píše:
Nic jsem netestovala. Nejdřív jsem kupovala Pampers a pak objevila levnější variantu v Tesco pleny se sovičkou. Když se zadařilo, protekly oboje.

:pankac: takhle je asi potom život mnohem jednodušší :lol: já moc nemám třeba ráda chemii a věci z ciziny. U prvního kluka jsem nakonec skončila u sovičkových taky :)

Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 26.08.18 11:30

To bych asi koupila teprve kdyby dítě mělo reakci na mnou zvolené plenky. Že je pravděpodobné, že zareaguje na další a v plině, která mu způsobuje dermatitidu, ho nenechám. Zatímco v plence, co občas proteče či mi nevoní, tak ten balík dodělám a nový koupím jiný.

Uživatel je onlineDaenerys91
Kecalka 369 příspěvků 26.08.18 11:31

Ze začátku Pampers, pak jsme nakoupili látkové pleny Petit lulu a děláme to půl napůl - přes den látkové a na noc nebo na cestování jednorázovky zn. Bella Happy, ty nám vyhovují víc než „pemprsky“. A druhé mimi, co se narodí v prosinci, bude mít už od narození látkovky :)

Markytka9
Nováček 3 příspěvky 26.08.18 11:38
@Helileli píše:
To bych asi koupila teprve kdyby dítě mělo reakci na mnou zvolené plenky. Že je pravděpodobné, že zareaguje na další a v plině, která mu způsobuje dermatitidu, ho nenechám. Zatímco v plence, co občas proteče či mi nevoní, tak ten balík dodělám a nový koupím jiný.

Přesně tak to bylo i u nás, akorát jsem tak vyzkoušela, jen co bylo v obchodech kolem. Kupovat malá balení z internetu se mi nechtělo kvůli poštovnému :( Dnes je těch plenek hrozně druhů, asi jsem i trochu ovlivněná reklamou a lákají mě vyzkoušet babycharm, kolorky a další online. Zastřelte mě :pocitac: :lol:

Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 26.08.18 11:43
@Markytka9 píše:
Přesně tak to bylo i u nás, akorát jsem tak vyzkoušela, jen co bylo v obchodech kolem. Kupovat malá balení z internetu se mi nechtělo kvůli poštovnému :( Dnes je těch plenek hrozně druhů, asi jsem i trochu ovlivněná reklamou a lákají mě vyzkoušet babycharm, kolorky a další online. Zastřelte mě :pocitac: :lol:

Tak pro mě jsou jednorázovky spotřební zboží, nijak jsem se v nich nevyžívala, taky jsme nakonec skončili u Albert basic, které jsou levné, neparfemované a výkonné. Jenže já je používala jen jako doplněk látkových a na těch jsem jeden čas frcela hodně. Ale tam mi přišlo, že kupuju něco s přidanou hodnotou.

AnastazieB
Echt Kelišová 8414 příspěvků 26.08.18 12:07

@Markytka9 tak si to objednej ne? Jestli tě to láká zkusit, tak to zkus, na co se na to budeš ptát na netu. Každému vyhovuje něco jiného.

Uživatel je onlineMalike
Extra třída :D 11809 příspěvků 26.08.18 12:10

@Markytka9 latkovala jsem..pak používala české Magics a později bambo nature ( ekologické a dobré) používáme do dneška vzhledem k problémům co má syn a udrží slušnou dávku moči.

Kveta Nova
Nováček 1 příspěvek 10.09.18 09:12
Kveta Nova

Dobrý den, kde kupujete tyhle plenky a značku?Děkuji

Káťa19
Echt Kelišová 7695 příspěvků 19 inzerátů 15.09.18 10:52

Mám nejlepší zkušenost s Babylove NATURE z DM,
jinak tady jsou recenze na pleny , budu ráda, když přidáte vaše zkušenosti :kytka:

cokoholka
Nováček 4 příspěvky 16.09.18 20:12

Tady je něco podobného www.plenobox.cz. Určitě je to fajn, protože já sama si prošla u prvního snya zkoušecím procesem a ne všchny plenky byly OK. Nakonec jsme skončili u Tesco plen.

veribo
Nováček 1 příspěvek 21.10.18 16:03
@Kveta Nova píše:
Dobrý den, kde kupujete tyhle plenky a značku?Děkuji

Jde to koupit tady ***
edit admin - odstraněn odkaz

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >