Konečně všech 20 zubů

26
15.5.18 20:37

Konečně všech 20 zubů

Ahoj, tak mě napadlo založit toto téma ohledně zubů. Růst a problémy se zuby už tu byly stokrát probírané. Zajímaly by mě zkušenosti maminek, těch u kterých byly velké boje se zuby, jestli nastal nějaký zásadní zlom v chování dítěte, když dorostlo všech 20 zubů? U nás problémy s jídlem, protivností, je uřvaný, nic ho nebaví, skoro nemluví. Tak si říkám, že až bude všech 20 zubů tak konečně začne jíst pořádně, mluvit a bude mít spokojené dítě :lol: No snažím se tím uchlácholit????Tak se chci zeptat, u vašich dětí nastala nějaká zázračná proměna ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31693
15.5.18 20:40

Ne. spíš naopak u všech začlo období vzdoru až v době, kdy už všechny zuby měli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.5.18 20:46

@Taby22 Syn mi začal po 3 roce kdy mu vyrostl poslední zub spát celou noc u dcery na to stále čekám teď ji leze druhá spodní 5ka. S jídlem nebyl problém kvůli zubum zásadně syn byl živ na jogurtech a kravském mléku a vzduchu. Dcera mi jí stále dobře. S mluvením u syna to bylo nosní mandlí díky ní neslyšel tak nemluvil a dcera se teď rozpovídává ve 2 letech a 4 měsících.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
886
15.5.18 20:47

A víš, že u mé starší dcery asi ano? Rozhodně to bylo dobré období. Ovšem teď jí je 6 a nevím přesně, co s ní mlátí, ale je to děs. Jo a rostou jí teď šestky - jedna je venku a druhá tak napůl. Že by to fakt souviselo? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
15.5.18 20:48

Ani u nas to děti nijak neovlivnilo :nevim: Ani jsem nevěděla že zoubky rostou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
766
15.5.18 20:49

Dcera mela vsechny zuby kolem 20. Mesice, nevim presne, jak nekdo uz psal, skoncily zuby, byl mesic klid a nastalo obdpbi vzdoru, ktere trva uz 4 mesice:D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4373
15.5.18 20:53

Syn (dva a ctvrt) ma 19 a ten 20. ne a ne vyrust. Sice ma obdobi vzdoru, ale v porovnani s rustem stolicek je to celkem pohoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19077
15.5.18 21:01

@marka123 4 mesice? U nas 1,5 roku :mrgreen:

Syn mel komplet zuby ve 23 mesicich a ano, VELMI se zlepsilo spani. Do te doby toti vzhuru 16-20× za noc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1881
15.5.18 21:28
@Taby22 píše: .....No snažím se tím uchlácholit????Tak se chci zeptat, u vašich dětí nastala nějaká zázračná proměna ????

Myslím, že jediný rozdíl bude v tom, že až někoho kousne, tak jeho kořist bude mít 20 otisků místo třeba 12. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
766
15.5.18 22:29

@LindaPraha zatim 4 mesice:D pocitam ze to bude jeste na dlouho:/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18707
15.5.18 22:38

Nam se nezměnilo nic, ani sem nepoznala ze mu nekdy nějaké zuby rostly :think: jedinny co sem u zubu zpozorovala bylo ze si jeden hned ve dvou letech stihnul vyrazil :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama