Konfrontace ze strany milenky

Anonymní
22.9.21 13:28

Konfrontace ze strany milenky

Ahoj holky, konfrontovala Vás někdy manželova/ přítelova milenka? Jak jste reagovaly?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
143
22.9.21 13:30
@Anonymní píše:
Ahoj holky, konfrontovala Vás někdy manželova/ přítelova milenka? Jak jste reagovaly?

Nekontaktovala a věřím, že žádnou manžel neměl. Takže čistě teoreticky. Pokud by kontaktovala, byla by v tu chvíli pro mě nepřítel a tak bych s ní taky jednala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5662
22.9.21 13:33
@Anonymní píše:

S gustem bych si ji vychutnala a dala ji to total sezrat..jen nejvetsi zoufalky oroduji za chlapi, je v tom nejistota, protoze nevi a nejsou si jiste, ze se chlap pro ne rozhodne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.9.21 13:35

Mne se akorat stalo, ze ma celkem dobra kamaradka zacala chodit s mym milencem (vedela o tom, tahli jsme to spolu v te dobe uz asi 5 let, no, proti gustu :nevim: ) a pak se porad chodila vyptavat, jak na nej a jak si ho ma udrzet :zed: :zed: :zed:. Minimalizovala jsem kontakt, prislo mi to fakt divny, vzhledem k tomu, ze to navic byl stale muj milenec :oops: (ani moc hloupe mi to neprislo, nijak jsem ji nenaznacovala, ze bych s nim snad chtela prestat). Ruzne veci se deji :oops:.

• Citovat
  • Nahlásit
3179
22.9.21 13:36

Co myslis tou konfrontaci? Pochopila bych, kdyby manzelka konfrontovala milenku, ale obracene? Co po tobe chtela? Se oznamit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3619
22.9.21 13:37

Kdysi dávno na jiné diskusi si jedna milenka stěžovala, že ji manželka jejího milence ( táta od rodiny) slovně napadla v obchodě, kde se potkaly. A strašně se nad tou manželkou ošklíbala, a co že si to dovolila a tak. Tak jsem se jí zeptala, jak by si takové setkání vzorově představovala. Odpověď jsem nedostala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.9.21 13:37
@Silverine247 píše:
Co myslis tou konfrontaci? Pochopila bych, kdyby manzelka konfrontovala milenku, ale obracene? Co po tobe chtela? Se oznamit?

Ano, neco na ten zpusob ;) oznamit se a vylicit celou situaci

• Citovat
  • Nahlásit
3619
22.9.21 13:39
@Anonymní píše:

Tak to už musela být hodně v pr.eli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3179
22.9.21 13:41
@Anonymní píše:

A rekla ti, co si od toho slibuje? Bylo to spis informativni, jakoze abys vedela, s jakym chujem zijes, nebo co po tobe chtela? Ona vedela, ze je zenaty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.9.21 13:42
@Silverine247 píše:
A rekla ti, co si od toho slibuje? Bylo to spis informativni, jakoze abys vedela, s jakym chujem zijes, nebo co po tobe chtela? Ona vedela, ze je zenaty?

Nejakym zpusobem se nepohodli a chtela, abych vedela, s kym ziju. :D Ja o ni do te doby samozrejme nevedela, jen jsem neco tusila.

• Citovat
  • Nahlásit
3824
22.9.21 13:44

Zkušenost nemám.
Ale představuji si, že bych se asi pokusila překonat vztek a chovat se k ní extrémně shovívavě, s lítostí - že ji zoufalství a nedostatek sebevědomí dohnaly k tomu, začít si něco se ženáčem a ještě se k němu hlásit. Přijde mi to adekvátně ponižující pro ni a bez ztráty důstojnosti na straně manželky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34629
22.9.21 13:45

Ne. A byla bych hooodně překvapená. A smutná. A v šoku.

Milenku bych neřešila vůbec, co s ní? Zajímalo by mě, jak se k tomu postaví manžel, co se děje, co se dít bude a tak. Jestli spí s Ankou nebo Mankou je jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1047
22.9.21 13:45
@Anonymní píše:

A to přišla k vám domů? To bych s ní vyrazila dveře a s manželem později taky. Byla bych na ní hodně hnusná s tím že si nemá začínat s ženatým chlapem, když není smířená s tím že vždycky bude na druhé koleji. A že je opravdu zoufalá, když se sníží k tomu aby za tebou šla a ohlásila že ti spí s chlapem 🤦‍♀️ máte děti? Jak to vidíš dál s manželem? Už si mu řekla že za tebou byla? Promiň za tolik otázek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7640
22.9.21 13:46

Kladu si otázku, co by od toho očekávala a napadají mě vlastně jen dvě možnosti. Buď ten chlap otálel s odchodem od rodiny, a tak to chtěla urychlit (žena ho vyhodí), nebo ji ten chlap nějak zklamal a chtěla mu to vrátit (motiv pomsty). V obou případech ale vlastně míří hlavní úder mimo cíl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27385
22.9.21 13:46
@Anonymní píše:
Nejakym zpusobem se nepohodli a chtela, abych vedela, s kym ziju. :D Ja o ni do te doby samozrejme nevedela, jen jsem neco tusila.

Evidentně ji nasliboval hory doly a skutek utek :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat