Koníčky pro ženy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 14:19
Konicky pro zeny

Ahooj..nemam zadny konicek ci neco sveho co by me naplnovalo..co delate vy ve volnem case(krome fitka)? Ja bych chtela zkusit nejaky kolektivni sport ci jiny krouzek, ale na netu jsem toho moc nenasla pro dospele:( nejlepe Ostrava :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Božislava
Ukecaná baba ;) 1630 příspěvků 24.09.18 14:21

pěší turistika, vaření a příroda :potlesk:

Černá vdova
Extra třída :D 10004 příspěvků 24.09.18 14:23

Já jsem chodila na latinsko-americké tance pro singl ženy.

Marci113
Stálice 75 příspěvků 24.09.18 14:25

Mám tři děti, takže času málo. Ráda čtu, ale co mně opravdu naplňuje a baví je háčkování chobotniček pro kulíšky. To dělám rok.
Jinak manžel se teď přihlásil na kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou.

lachtanice86
Kelišová 6622 příspěvků 24.09.18 14:28

Já chodila běhat, plavat, jízda na kole, fitbox, insanity, jizda na koni, tvoření doma, vlastní diář, denicek pro mimčo dělám teď, lapače snů, geocaching, munzee, čtení, učení jazyků, chodila jsem do různých dílen na scrapbooking.. toho je. Ale málo času

kaja00
Extra třída :D 13500 příspěvků 24.09.18 14:34

20 minutový HIIT trénink (v klidu domova na youtube), procházky v lese, pečení, kurzy cizího jazyka :palec:

lucenka
Vesmírná mluvilka 32858 příspěvků 24.09.18 14:41

Cestování, čtení, vyšívání

mag
Extra třída :D 11056 příspěvků 24.09.18 14:41

Beham, jezdim na kole, plavu… nic vic nestiham

Uživatel je onlineAnna766
Hvězda diskuse 72041 příspěvků 24.09.18 14:43

U mě moc nepřichází v úvahu sportovní aktivity jako takové,kvůli zdravotnímu omezení.
Takže jen pěší chůze s holemi.
Kino,divadlo,kníž­ky,přednášky.

Nimie
Nadpozemská drbna 26056 příspěvků 24.09.18 14:43
@Anonymní píše:
Ahooj..nemam zadny konicek ci neco sveho co by me naplnovalo..co delate vy ve volnem case(krome fitka)? Ja bych chtela zkusit nejaky kolektivni sport ci jiny krouzek, ale na netu jsem toho moc nenasla pro dospele:( nejlepe Ostrava :srdce:

Tak něco zkus, namátkově a uvidíš co tě bude bavit. Já jsem třeba strašně přelétavá na koníčky, takže dělám to co mě zrovna baví :mrgreen: buď se učím na nějaký hudební nástroj, něco vyrábím… cvičení střídám jak ponožky, vždycky mě to přestane docela rychle bavit, tak zkouším nové sestavy a druhy pohybu, jedno léto jsem ulítávala na kole, pak jsem přešla na plavání, jsem fakt na to trochu magor :mrgreen: asi jediné, co se moc nemění jsou témata z oborů, které jsem studovala a ulítlost na auta, knihy, zahradu a zvířata :srdce: :lol:

reny14
Ukecaná baba ;) 2424 příspěvků 24.09.18 15:02

Běh, kolo, kolobezka, v zimě běžky, sjezdovky…knihy, filmy. Ale není moc čas, mám 2 malé děti.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1798 příspěvků 22 inzerátů 24.09.18 15:13

Chodím na keramiku, cvičit - bodymix, čtu, tvořím doma…

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1507 příspěvků 5 inzerátů 24.09.18 15:49

zkusila bych jako užitečný třeba jazyky,sportovně tenis,bangbinton (pardon nevím jak se to píše),zumba to je spíš takový taneční než cvičební,pletení třeba je toho dost,záleží jak je to k tobě přístupné,Ostavu neznám vubec :)

Lenka_Hal
Kelišová 5636 příspěvků 24.09.18 16:25

Behani, turistika, plavani, volejbal, lyze, vareni, zahrada…chtela bych spoustu veci, ale den je strasne kratky :D

Káťa19
Echt Kelišová 7694 příspěvků 19 inzerátů 27.09.18 13:09

pletení, háčkování, příroda-procházky

https://www.emimino.cz/…-bytu-13384/

https://www.emimino.cz/…belky-13498/

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >