rekonvalescence po konizaci - zvládnu se postarat o malé dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aqualech
Kecalka 178 příspěvků 2 inzeráty 13.09.18 21:36
Konizace a doma malé dite

Holky prosím kdo mate za sebou konizaci děložního cipku, jak je to potom s rekonvalescenci? Mám doma 16m holčičku, je to můj závisláček, cely den na mně visí, chová se atd. Manžel se mnou po zákroku doma nebude, tak mám strach, jak dlouho je nutné odpočívat?

Reakce:

Pedrrita
Ukecaná baba ;) 1069 příspěvků 13.09.18 21:41

Ahoj, konizace neni nic hrozneho, rekonvalescence by mela byt rychla, ale chce to pak aspon malinko se setrit a urcite nic tezkeho netahat, takze malou chovat na kline, ale co nejvic omezit zvedani. Drzim palce

Mishka85
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 13.09.18 21:41

Ja jsem byla kdyz byly dcerce dva roky, ale bYlo to uplne v pohode… uz z nemocnice jsem sama jela domů, ten den následující po jsem ležela a odpočívala, spis aby se neřeklo a pak uz fungovala uplne normálně… jen mám dojem, ze jsem neměla tahat těžké věci, ale dcerku jsem měla na rukách pořád, to jinak nešlo. Se sportem jsem myslim 14 dní čekala.

Aqualech
Kecalka 178 příspěvků 2 inzeráty 13.09.18 21:49

@Mishka85
No prave,já ji mám taky na rukou pořad. Ono se to druhým snadno řekne..tak to par dni vydrží…ale to fakt nejde,zvlášť když jsem s ni pořad sama.
No,snad to nějak zvládneme :)

Jedna babička
Závislačka 3820 příspěvků 13.09.18 21:58

@Aqualech Nemáš možnost tak na dva dny po konizaci, aby zůstal s Tebou doma manžel nebo někdo jiný z rodiny? Dokážu si představit 16m prcka jak po Tobě i skáče a tak nějak abys nejenom nic těžkého netahala, ale abys trochu uchránila břicho. Držím palce, ať je vše brzy OK.

Aqualech
Kecalka 178 příspěvků 2 inzeráty 13.09.18 22:05

@Jedna babička
Jojo to je přesný s tím skakanim po břiše..
Ona je taková moje prisavka, i v noci spi úplně na mně :oops:
Na ty dva dny by si to snad mohla zařídit moje mamka alespoň přes den.
Musíme to nějak zvládnout, co se dělat. :roll:

Jedna babička
Závislačka 3820 příspěvků 13.09.18 22:15

@Aqualech Jestli máš možnost a může si mamina vzít volno, každý den fakt je k dobru. Já to posuzuju podle vnuka, 2 roky, taky pořád na mámě a když říkám neskákej po ní, tak to je jako povel skákej ještě více. To zvládnete neboj se.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 13.09.18 23:23

@Aqualech ja byla na konizaci,kdyz byly malemu 4m.nastoupila jsem v 8,propousteli me v 14.zadny zvlastni rezim jsem nemusela dodrzovat.neboj,bu­de to v pohode.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >