Konizace delozniho čípku po druhé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 14:46
Konizace delozniho čípku po druhé

Dobrý den, je tu prosím někdo kdo je po druhé konizaci deložního čípku a měl bezproblémové těhotenství? Děkuji za odpověď

Reakce:
Mooomaaa
Kecalka 299 příspěvků 25.06.19 15:13

Já jsem byla dvakrát…jsem teprve 22tt a zatím vše v pořádku a doufám ze bude i nadále. Rada se připojim pro pripadne zkušenosti ostatních.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 15:25

@Mooomaaa
Ja sem byla poprvé v roce 2014 pak sem otehotnela a rodila sem předčasně v 34tt. Ted sem po druhe konizaci a mam strach z druhého těhotenství, jak bude probíhat a abych nerodila jeste dříve :roll:

Mooomaaa
Kecalka 299 příspěvků 25.06.19 15:43

Od jakého tydne ti hlídali čípek? Mě přijde ze to na gynde u mě zatím moc neřeší. Tak si říkám jestli by třeba neměla…teď jsem byla na II. screeningu a tam říkal podle UTZ ze děložní hrdlo bylo mám za to 4cm…ale nevím jestli je tím myšleno to samé nebo ne. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 16:30

@Mooomaaa
Prave ze taky nehlidali, cely těhotenství sem mela pohodové a poros prisel z niceho nic

Mooomaaa
Kecalka 299 příspěvků 25.06.19 17:38

Ahaa…no to je hezké…já byla dnes na kontrole, tak se ji za měsíc raději zeptám jestli bychom na to neměli kouknout. :nevim: Vím ze kamarádce po konizaci dělali steh aby neporodila předčasně…ale čekala dvojčata.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 20:03

@Mooomaaa
Jo to se radeji optej..
O tom sem taky slysela ze se to dělá, proto mě zajímá jestli nema nekdo zkusenost :roll:

Váš příspěvek
Reklama