Konizace děložního čípku, strach o neplodnost

15
26.11.19 22:44

Konizace děložního čípku, strach o neplodnost

Ještě jednou dobrý večer všem maminkám, snazilkam a budoucím maminkám…jak jsem zde zveřejnila, tak s přítelem se snažíme o mimčo…bohuzel bez úspěchu…psala jsem že je to už přes půl roku…ano, je to ještě krátká doba na posuzování, ale začínám z toho být opravdu nešťastná…hlidam si ovulaci, plodné dny, piju čaje na plodnost, početí, těhotenství atd…pred 2 roky mi byl diagnostikovan virus hpv…čas šel dál a já šla na zákrok… Konizace…museli mi odebrat větší část děložního hrdla a větší čas delozniho čípku…a z histologie se potvrdili bohužel rakovinne bunky…pry vše co tam bylo (kde to bylo rozšířené) tak to odstranili ale. Víc nic…cetla jsem, že kontrolní ster u takového stavu musí být za 3 měsíce max do půl roku…pan gynekolog mi ho udělal až po roce…ano, hned jsem změnila pana doktora…cetla jsem ještě, že když se diagnistikuje právě tohle, tak preventivně pan doktor má poslat pacientku ještě k onkologickemu gynekologovi, jenže toho jsem se nedockala…od konizace mám už rok, v říjnu to byl rok…cytologie údajně v pořádku…a v hloubi duše si stále myslím, že těhotenství nejde kvůli tomuto…ano, cetla jsem, že hodně žen otehotnelo brzo, hned, za měsíc, dva, do půl roku…a že jim to problém nedělalo..ale můj gynekolog tedy Bývaly gynekolog co mi dělal konizaci, tak říkal, že mmam menší pravděpodobnost na těhotenství…kdyz už teda bych byla těhotná, tak mohu rodit předčasne nebo v horším případě potratit…dodam ještě, že mám dceru 4 roky…ktera byla dá se říct hned…pritel nemá s ničím problém, alespoň myslím… Sám mohl mít miminko s jednou… Nebudu se vyjadřovat, ale bohužel šla na interrupci, přítelovi se hooooodne hnusi…ani se nedivím…co si o tom všem myslíte…? Může být problém ve mě…? Je to napsané zkráceně, kdyby někdo chtěl ještě víc vysvětlit, nebudu se bránit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17718
26.11.19 23:50

Mam po konizaci a mam tri deti. Vsechny hned napoprve. Po konizaci jsem nesmela. pulroku otehotnet a pak to vyslo hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3280
27.11.19 00:05

Taky konizace myslim r. 2016, dva roky ko v CGOP, tehotenstvi neprichazelo 2 roky, ale duvod nebyla konizace. Ale ted v tehotenstvi mi ten cipek vic hlidala, kvuli predcasnymu zkracovani, a kdyz je to horsi tak lezet…ale taky nakonec pohoda jeste drzim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32911
27.11.19 11:49

Ke to psychikou. Moc se tím stresujes
Přestaň počítat a měřit, milujte se podle nálady a ne podle kalendáře, ono to bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat