Konizace v lokální anestezii, prosím poraďte.

Anonymní
15.7.21 09:41

Konizace v lokální anestezii, prosím poraďte.

Zdravím všechny a prosím moc o radu. Doktorka mě hrozně otravuje s konizaci děložního čípku, upřímně bych se na to… Co se má stát, stane se, ale poslouchat doma, že si můžu lehnout na koleje atd… No, k věci. Nevíte kde tento zákrok v Praze dělají v lokální anestezii? Do klasické jít nechci a ležet v nemocnici nebudu. Moc děkuji každému za radu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
891
15.7.21 10:12

Zakladatelko a Ty nevíš nic o rakovině děložního čípku. Ze na rozdíl od jiných druhů carcinomu, postihuje mladé ženy?
A ze hlavní rizikový faktor je HPV 16 a 18?
A že si s tím není radno zahrávat, protože se na to umírá ačkoli se to ze začátku zda jako banalita?

Gynekolozku poslechni. A na odborné otázky se ptej odborníků. Třeba se své DR zeptej kde na ten zákrok máš jít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6997
15.7.21 10:16

Dej si to do vyhledávače a pohledej. Mě třeba vylezlo hned tohle:
https://www.gynmedico.cz/…zniho-cipku/

jinak při konizaci se už v nemocnici neleží ani při celkové krátké narkóze. Mě ráno přijali, pak jsem šla na sál a kolem 12:30 domů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.21 10:22

@sarah1618 Vím o tom vše, jak se to objeví, bude se to opakovat, protože ten virus mám v sobě. Navíc, hrozně ovlivňuje imunita, stres atd… No a ten život, který mám stojí za h… Jinak jsem ochotná to podstoupit, ale pouze lokálně, musím pak fungovat. Našla jsem kliniku v Praze, ale tam chtějí 8000 Kč, ale hledám něco levnějšího, ty peníze fakt nemám.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.21 10:24

@KamisB já narkózu snažím spatne, tak bych se ji ráda vyhnula.

• Citovat
  • Nahlásit
891
15.7.21 10:30

Zakladatelko já ho také mám
Už minimálně od podzimu 2019
Ale nikde není psáno, že se jej imunita nezbaví..
A proč ti vadí celková narkoza?
Já ji měla dvakrát
A žádné problémy

Plus teda za zákrok neplať
To ti zaplatí zdravotní pojišťovna
Ty si raději kup něco pěkného :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.21 10:38

@sarah1618 pokud člověk není ok, pak je hůř. Teď jdu k psychiatrovi, protože to, co se mi v životě děje, už nedávam. No a ještě k tomu tohle. No, ale to je na jinou diskusi. Tak já si ty penize eventuálně půjčím, nic si kupovat nechci, není co by mi udělalo radost.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.21 10:42

Cim driv na konizaci tim lip! ja byla nekdy v 22ti… hold prvni pritel a uz to jelo… kazdopadne uz i po celkovy narkoze muzes jit vecer domu. A vazne doporucuju ten jeden den v ty nemocnici ztravit pro pripadny komplikace.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.21 10:59
@Anonymní píše:
Cim driv na konizaci tim lip! ja byla nekdy v 22ti… hold prvni pritel a uz to jelo… kazdopadne uz i po celkovy narkoze muzes jit vecer domu. A vazne doporucuju ten jeden den v ty nemocnici ztravit pro pripadny komplikace.

Víte nemůžu, mám na starosti děti, hlídání přes noc nemám, takže musím hledat alternativu.

• Citovat
  • Nahlásit
8372
15.7.21 11:18
@Anonymní píše:
@sarah1618 Vím o tom vše, jak se to objeví, bude se to opakovat, protože ten virus mám v sobě. Navíc, hrozně ovlivňuje imunita, stres atd… No a ten život, který mám stojí za h… Jinak jsem ochotná to podstoupit, ale pouze lokálně, musím pak fungovat. Našla jsem kliniku v Praze, ale tam chtějí 8000 Kč, ale hledám něco levnějšího, ty peníze fakt nemám.

Byla jsem na konizaci v roce 2014 a od té doby mám klid. Žádná recidiva.
Takže je to o tvém přístupu. Už kvůli dětem.
Najít něco někde dál od Prahy, kde by byla lepší cena?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.21 11:31

@bublinek Právě o to se snažím, ale třeba Apolinář, tam prý snad to dělají v lokální anestezii, ale nedovolala jsem se. To samé gynmedico.

• Citovat
  • Nahlásit
8372
15.7.21 11:39
@Anonymní píše:
@bublinek Právě o to se snažím, ale třeba Apolinář, tam prý snad to dělají v lokální anestezii, ale nedovolala jsem se. To samé gynmedico.

Jsem z Ostravy, takže neporadím. Ale z prvního příspěvku mi to vyznělo, že na to kašleš :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.21 11:45

@bublinek kdyby záleželo na mě, tak ano. Jenže nechci poslouchat pořád dokola výčitky. Tak to podstoupim a manžel mi da pokoj. Já také nejsem z Prahy, ale zdejší nemocnice to dělají po staru a personál nic moc.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.21 12:00
@Anonymní píše:
@bublinek kdyby záleželo na mě, tak ano. Jenže nechci poslouchat pořád dokola výčitky. Tak to podstoupim a manžel mi da pokoj. Já také nejsem z Prahy, ale zdejší nemocnice to dělají po staru a personál nic moc.

Nevím tedy odkud si a jaký máš nález…v Plzni mám dobré zkušenosti zde.
https://www.michaelsvec.cz/…rokovy-salek
Zákrok je ambulantní, používají rajský plyn (není to celková narkóza) a můžeš téměř hned po zákroku domů. A nic se neplatí, je to na pojišťovnu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.21 12:02

Je škoda, že jsem nenašla moc typů, asi budu muset obvolavat všechna zařízení.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat