Konsolidace na mateřské - dá se to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 15:29
Konsolidace na mateřské

Dobrý den maminky, jsem na mateřské a mám dva úvěry. Ráda bych zazadala o konsolidaci, ale nejspíše bude problém, že jsem na mateřské. Byla jste některá v této situaci, že jste zadala o konsolidace půjček a zároveň jste byla na mateřské?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 15:35
Konsolidace na mateřské 2

Dobrý den maminky, jsem na mateřské a mám dva úvěry. Ráda bych zazadala o konsolidaci, ale nejspíše bude problém, že jsem na mateřské. Byla jste některá v této situaci, že jste zadala o konsolidace půjček a zároveň jste byla na mateřské? Jinak jsem schopná splácet a nevynechavam žádnou splátku, jen bych chtěla zkusit to sloučit v jednu půjčku, aby to bylo snazší splácet už jen díky tomu, že nyní neberu výplatu ale rodičovský příspěvek. Nejsem neplatička.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 6 inzerátů 21.01.19 15:39

Vetsina bank uz dneska rodicovsky prispevek nebere jako prijem,takze mas opravdu velmi malou pravdepodobnost,ze Ti to nekdo schvali :nevim: jedine kdybys tam mela dalsiho ucastnika,ktery by dolozil prijem ze zamestnani nebo podnikani ..

Halamka
Závislačka 3867 příspěvků 21.01.19 15:39

Proč dvě diskuze?
Jinak zažádat můžeš zkusit. Maximálně to nevyjde. Nejlépe u své banky.

Lucy75
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 2 inzeráty 21.01.19 15:47

je to otázka jednoho kliknutí ve tvém i-bankingu, systém ti sám odpoví, zda ti ve tvé bance dají úvěr..

určitě nezkoušej žádné rychlé a nebankovní, přeplatila bys majlant.. ještě možná Zonky, ale to taky zašťiťuje Homecredit a nevím, jaký mají RPSN… konsolidace ti sice sníží měsíční splátku, ale navýší jak dobu splácení, tak úrok, pořádně si to propočítej

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Atrej z Nekonečného příběhu po 35 letech: Všude tetování, ale pořád stejná tvář!

Fantasy film Nekonečný příběh svého času oslovil snad všechny generace: děti,... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >