Konsolidace po odkladu splátek

14
10.1.21 17:14

konsolidace po odkladu splátek

Ahoj, je tu někdo komu úspěšně udělali konsolidaci i když měl odklad splátek 3-6měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6840
10.1.21 17:17

Pro tebe je to uplne nepodstatne, mel urcite uplne jinou situaci nez ty. Vsechno se posuzuje individualne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
10.1.21 17:25

Tohle je tak hrozně inividuální že nemá cenu se ani ptát. Prostě si o to někde požádek a oni ti řeknou jestli přesně ty na to můžeš dosáhnout nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4000
10.1.21 18:02

Prostě si podej žádost a uvidíš… i v kladném případě počítej už kvůli předchozím odkladům s vyšším úrokem… navíc nepíšeš ani u které společnosti/banky..
nyní žádá dost lidí, banky ví, jaká je v řadě domácností situace.. jen bych pro lepší podmínky konsolidace doporučila, abyste aspoň 2-3 měsíce dodrželi všechny aktuální závazky (i tu konkrétní půjčku i všechny ostatní včetně plateb operátorům atd.), aby se vám aktuálně nic neprojevilo v Solusu.. pak budete mít lepší vyjednávací pozici, než po skoro půlročním neplacení (odkladu) žádat rovnou o konsolidaci..
goog luck (a příště radím kupovat jen to, na co máte-pokud nejde o hypotéku)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
10.1.21 18:33
@Lucy75 píše:
Prostě si podej žádost a uvidíš… i v kladném případě počítej už kvůli předchozím odkladům s vyšším úrokem… navíc nepíšeš ani u které společnosti/banky..
nyní žádá dost lidí, banky ví, jaká je v řadě domácností situace.. jen bych pro lepší podmínky konsolidace doporučila, abyste aspoň 2-3 měsíce dodrželi všechny aktuální závazky (i tu konkrétní půjčku i všechny ostatní včetně plateb operátorům atd.), aby se vám aktuálně nic neprojevilo v Solusu.. pak budete mít lepší vyjednávací pozici, než po skoro půlročním neplacení (odkladu) žádat rovnou o konsolidaci..
goog luck (a příště radím kupovat jen to, na co máte-pokud nejde o hypotéku)

Zatím mě nic netlačí. Jen jsem chtěl info dopředu. Vše je placené tak jak má krom 6 mesíčního odkladu. Mám na půjčkách úrok 7,9% a chtěl jsem vědět jestli je reálné to skonsolidovat a mít menší úrok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 21:28

Já jsem si odklad dala, přišla jsem díky opatřením o práci a když jsem nyní chtěla konsolidovat, tak zamítnutí- negativní zápis v registru. Jsou to smejdi

• Citovat
  • Nahlásit
19062
10.1.21 23:09
@Anonymní píše:
Já jsem si odklad dala, přišla jsem díky opatřením o práci a když jsem nyní chtěla konsolidovat, tak zamítnutí- negativní zápis v registru. Jsou to smejdi
Šmejdi? Kdyby jsi někomu půjčila peníze a on je nevracel tak, jak bylo dohodnuto, tak mu podruhý taky nepůjčíš. Banky musí ze zákona prověřit zda je žadatel úvěr solventní a spolehlivý a nesplácení několik měsíců o nespolehlivosti dost vypovídá. Teď musíš počkat až budeš mít za sebou nějakou dobu splácení a pak zažádat. Mimochodem, ty dlužný měsíce už máš doplacený? Banky na to upozorňovaly, že sice odklady budou akceptovat, ale záznamy o nesplácení povedou.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33108
10.1.21 23:14
@Anonymní píše:
Já jsem si odklad dala, přišla jsem díky opatřením o práci a když jsem nyní chtěla konsolidovat, tak zamítnutí- negativní zápis v registru. Jsou to smejdi

jací šmejdi - jsi zkrátka problémový klient. Banka není charita.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat