Reklama

Kontakt do Motola na vyšetření kvůli hlavičce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

blacklaura
Povídálka 21 příspěvků 29.01.18 00:34
Kontakt do Motola na vyšetření kvuli hlavičce

Dobrý den, prosím Vás, kdo jste uz byli v Motole kvuli ruznym typum plagio-scafo apod. cefalie na vyšetřeních, jak jste se objednavali a případně ke komu? Nemám žádnou žádanku od PL, ani bych ji asi nedostala. Šla jste některá na vyšetření na svou žádost? Moc děkuji předem za reakce. Dcera má asymetrický oblicej a čím dál výraznější šíp na čele, hlavička spíše neroste, motoricky je také pozadu. Raději bych pro sve uklidnění zašla na konzultaci k odborníkům. :(

Reklama

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12568 příspěvků 29.01.18 06:42

A proč vám nedá zadanku detska, když je to tak viditelné?

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18275 příspěvků 29.01.18 07:04

Proč myslíš, že bys ji nedostala - tvou PL tyto příznaky neznepokojují?

blacklaura
Povídálka 21 příspěvků 29.01.18 08:45

S PL od narozeni dcery bojuji, na bezne nemoci ok, ale jinak… :,(. Vse jsem si musela zaridit sama, bez zadanek, dochazime na rhb - pry nepotrebuje (od 4M dochazime a stale chodime), gastroenterologii - blinka. kde kdo (od narozeni reflux, stale se to nelepsi, bere prasky, spatne ji). Na hlavicku mi rekla, ze je ok, ze se to srovna. Kdyz se s někým potkáme, koho jsme dlouhou dobu nevideli, hned prohlasi; „Kde vam mala spadla, ze ma takovou bouli na cele…?“.
Ja prosila ty, kteri si timto už prošli o radu, jak se nejlepe dostat na kontrolu k odborníkům, kteri me uklidni nebo naopak znepokoji.

mag12
Kecalka 329 příspěvků 29.01.18 11:37

Asi te nepotesim, ale v Motole všude požadovali zadanku od PL (jedinkrát jsem zadanku neměla, když jsem sla „po známosti“ s dcerou na ortopedii). Byt tebou zavolala bych do Motola na dětskou neurologii a zeptala se tam přímo, ale obavám se, ze te odkážou na vaši lékařku, aby napsala zadanku. Neber to zle, ale neuvažovala jsi o změně detske doktorky? Musí byt stresující se ji takto doprosovat, když jde o zdraví dcery. Doporučuji jednat rychle, čekací doby (pokud nejde o akutní stav) jsou v Motole dlouhe.

blacklaura
Povídálka 21 příspěvků 19.03.18 13:33

Zdravím všechny, co reagovali na mou zprávu. Po těchto komentářích jsem začátkem února objednala dceru na neurochirurgii do Motola. Chtěli po nás veškeré zprávy, co máme od narození (kopie)… Byly jsme tam 7.3., byla provedena konzultace, RTG hlavy, měření na antropologii. Výsledek: asymetrie pravděpodobně zůstane, rtg ukázal srůst metopického švu, proto má ten „kýl“ na čele…ale ještě se vejde do širší normy a buďto se růstem zmenší či „skoro“ vymizí. Všichni tam byli moc milí a ještě nám doporučili tamní gastroenterologii, kde se zabývají i pacienty s poruchou příjmu potravy.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >