Kontakt na dobrého psychiatra

Anonymní
1.7.21 14:52

Kontakt na dobrého psychiatra

Dobrý den, nevěděl by někdo o dobrém psychiatrovy v okolí Mostu, Chomutova, Teplic?
Děkuji za doporučení.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
1.7.21 14:58
@Anonymní píše:
Dobrý den, nevěděl by někdo o dobrém psychiatrovy v okolí Mostu, Chomutova, Teplic?
Děkuji za doporučení.

Také jsem zkoušel najít nového psychiatra a nic. V Mostě skončili. A v okolí nikde bohužel neberou.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.21 15:02
@Anonymní píše:
Také jsem zkoušel najít nového psychiatra a nic. V Mostě skončili. A v okolí nikde bohužel neberou.

Děkuji za odpověď, takže zbývá se podívat po větších městech, asi Praha. Já mám v Lounech, ale chci změnit, mám pocit, že na mně testuje léky a co vydržím :mrgreen: Vím, že s prášky se to musí vychytat, ale nutit mi navyšování dávek když už teď mám maximální dávku ze slovy, vy to dáte mi nepřijde úplně profesionální. Navíc po konzultaci s jinou doktorkou, která se zhrozila chci někam jinam.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.21 15:06
@Anonymní píše:
Děkuji za odpověď, takže zbývá se podívat po větších městech, asi Praha. Já mám v Lounech, ale chci změnit, mám pocit, že na mně testuje léky a co vydržím :mrgreen: Vím, že s prášky se to musí vychytat, ale nutit mi navyšování dávek když už teď mám maximální dávku ze slovy, vy to dáte mi nepřijde úplně profesionální. Navíc po konzultaci s jinou doktorkou, která se zhrozila chci někam jinam.

V Mostě zrušili ambulanci. Do nemocnice chodí jen pacienti s nejtěžší diagnózou. Lidé s depresemi a úzkosti si musí najít jiného lékaře. Bohužel zbyde jen ta Praha.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat