Kontakt na majitele auta od pojišťovny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 15:32
Kontakt na majitele auta od pojišťovny

Potřebuji radu od vas co se vam stalo neco podobne.
Nechci aby mne tu muzsky odsoudili ze zenska za volan nepatri :cert: ale proste pri couvani jsem skrabla zaparkovane auto v obchodaku ten skrabanec na tom cizim aute neni velky ale i tak svedomi mi neda ze jsem udelala nekomu skodu. Vyfotila jsem si spz a proto ze jsem pospichala a ve stresu z toho co jsem provedla mi doslo ze jsem mohla za sterac dat vzkaz…ale to mne napadlo az doma. Jedine co mam je spz. Vim ze se da zjistit u ktere pojistovny je auto vedene ale daji mi kdyz tam zavolam na majitele kontakt abych rekla co se stalo? Mam proste vycitky ze jsem zbabele zdrha a chci se omluvit :oops:
Diky za rady

Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8148 příspěvků 06.04.19 15:35

Ne, kontakt ti nedají, nesmí. Nemáš známého u policie, aby jsi ho poprosila o identifikaci majitele vozidla a o zkontaktování ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 15:37
@Janli píše:
Ne, kontakt ti nedají, nesmí. Nemáš známého u policie, aby jsi ho poprosila o identifikaci majitele vozidla a o zkontaktování ?

Nemam :roll:

Janli
Echt Kelišová 8148 příspěvků 06.04.19 15:40

Pak je ještě možnost zajít na evidenci vozidel, vysvětlit, co se stalo a poprosit je, aby majiteli vozidla předali tvůj telefon. Pokud s tím půjdeš ofiko na policii, tak dostaneš ještě pokutu.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1232 příspěvků 06.04.19 16:49

Jdi na svoji pojistovnu, oznam, co se stalo, kde se to stalo atd, prose vypises papiry o nehode, dej spz, svoje doklady, fotku tvyho skrabance a oni uz to budou vykomunikovavat s druhou pojistovnou. Omluvu ti nikdo tolerovat nebude, ani ten frajer, bude to chtit mit opraveny kdyz uz bude znat vinika

claarca
Kecalka 355 příspěvků 06.04.19 17:15

Podle SPZ bych zjistila na ČKP u které pojišťovny je pojištěn a u své pojišťovny nahlásila pojistnou událost. Pojišťovna poté zkontaktuje poškozeného, aby dohlásil škodu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 18:24

Diky za info lidicky :kytka:

Váš příspěvek
Reklama