Kontakt s exmanželem milenky bývalého přítele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
borderka
Ukecaná baba ;) 1846 příspěvků 18.03.18 16:36
Kontakt s exmanzelem milenky bývalého přítele

Dobrý den,
mam dotaz, který by mne nikdy nenapadlo, že někdy mít budu…
Máte někdo zkušenost jak dopadl kontakt s podvadenym partnerem z druhé strany?
 Děkuji

Reakce:
rozand
Závislačka 3384 příspěvků 18.03.18 17:04

Nechápu, proč by to někdo dělal 8o.

Chytrak
Závislačka 2832 příspěvků 18.03.18 17:11

@borderka chces se do toho osobne obout a zatopit exovi nebo o co gou? Musel jsem se nad tim nadpisem zamyslet a ptam se te komu tim prospejes :lol:

nostress
Extra třída :D 13592 příspěvků 18.03.18 17:13
@borderka píše:
Dobrý den,
Děkuji

Nechápu dost dobře tvůj dotaz. Jako že by jsi se začala scházet s partnerem milenky svého muže? :nevim:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9527 příspěvků 18.03.18 17:13

Chces to dat dohromady ;)?
Nebo si spolecne zanadavat?
Jinak mi unika smysl, proc to delat.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16911 příspěvků 18.03.18 17:13
@borderka píše:
Dobrý den,
Děkuji
Čemu říkáš kontakt?
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 17:14
@rozand píše:
Nechápu, proč by to někdo dělal 8o.

Tak já to udělala. Respektive on přišel a zazvonil, tak jsem ho pozvala ma kafe. Musím říct, že jsme byli oba tak trochu z toho všeho mimo. Oni měli půlroční dítě, když jeho manželka odešla žít šťastný život s mám manželem. Netušila jsem ani já, ani on, co se děje. A je to strašně fajn chlap. Už je to dva roky a jsme dalo by se říci přátelé. V tom rozvodovém období to bylo docela pekelné, bylo hrozně fajn mít tu spřízněnou duši, co je na tom stejně. Tolik jako s ním jsem si nikdy nezanadávala. Jeden čas jsme spolu mluvili téměř denně. Takže jo, dá se říci, že jsme si navzájem pomohli. Nikdy jsme spolu nic neměli, jen nás to všechno stmelilo a rozumíme si jako kamarádi. Taky mi dost pomohl i mimo, když bylo doma potřeba chlapská ruka.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 17:16

Znám jeden takový čtyřúhelník. Ženská si našla milence a když to prasklo, její manžel si začal s tou podváděnou paní. Jako mazec. Každý ať si spí s kým chce, jejich životy jsou mi jedno, ale jejich děti v tom musí mít hrozný guláš.

kelynka77
Kecalka 151 příspěvků 18.03.18 17:21

Já to nechápu celé..když je to milenky exmanžel a přítel bývalý, proč chceš kontaktovat?

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 18.03.18 17:24

Ja zase znala dvoje manželé vedle ze vchodu. Normálně se prohodili mezi sebou a nakonec po letech splu zily ve finale ty dvě manzelky.
Takže skatulata několikrát a podotykam, ze to bylo pořád v jednom vchode :D

Chauvinist
Neúnavná pisatelka 17124 příspěvků 18.03.18 17:31

No je třeba to tomu tvýmu podvodníkovi pořádně vytmavit, tedy oplatit stejnou mincí. Vem na sebe něco pořádně erotickýho, hezky se před tou druhou polovičkou odhal a dopadne to tak, jak má - dobře :palec: :srdce:

Chytrak
Závislačka 2832 příspěvků 18.03.18 17:31
@kelynka77 píše:
Já to nechápu celé..když je to milenky exmanžel a přítel bývalý, proč chceš kontaktovat?

Si mysli, ze ho tak ziska ;)

borderka
Ukecaná baba ;) 1846 příspěvků 18.03.18 18:28

Ježíši lidi vy jste hned nějaký ostrý :mrgreen:
Na nevěru jsem přišla před měsícem a vztah okamžitě ukončila.
Před pár dny mne kontaktoval její manžel. Bohužel oba nám stále lhali (jeho ex i můj ex) a oba jsme chtěli prostě vědět kde je pravda…
Je opravdu super mít někoho, kdo s vámi bude nadávat klidně celý den, protože je v té samé situaci…
Byli jsme si i sednout na kafi a musím říct, že je to sympaťák… Samozřejmě nevím, jak to vnímá on…
Jen mne zajímalo, zda někdo má podobnou zkušenost a už na to může nahlížet s odstupem času, zda to bylo ku prospěch u či naopak…

borderka
Ukecaná baba ;) 1846 příspěvků 18.03.18 18:31
@Anonymní píše:
Tak já to udělala. Respektive on přišel a zazvonil, tak jsem ho pozvala ma kafe. Musím říct, že jsme byli oba tak trochu z toho všeho mimo. Oni měli půlroční dítě, když jeho manželka odešla žít šťastný život s mám manželem. Netušila jsem ani já, ani on, co se děje. A je to strašně fajn chlap. Už je to dva roky a jsme dalo by se říci přátelé. V tom rozvodovém období to bylo docela pekelné, bylo hrozně fajn mít tu spřízněnou duši, co je na tom stejně. Tolik jako s ním jsem si nikdy nezanadávala. Jeden čas jsme spolu mluvili téměř denně. Takže jo, dá se říci, že jsme si navzájem pomohli. Nikdy jsme spolu nic neměli, jen nás to všechno stmelilo a rozumíme si jako kamarádi. Taky mi dost pomohl i mimo, když bylo doma potřeba chlapská ruka.

Děkuji :) o takovéhle odpovědi mi šlo :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 10:52

Tak my jsme v kontaktu…ale taky proto, že naše rodiny a naše děti se kamarádily…
Ona chtěla mého muže, dostala ho…
Jsou to 3 roky a to že já jsem s jejím exmanželem v kotaktu, chodíme na kafe a pivo jim–našim ex pije krev :mrgreen: :mrgreen:
Nejlepší je, když mám u něj u baráku auto celou noc---to se mohou oba vzteky pominout.
Mezi námi ale nikdy nic nebylo, ani nebude…
Oni 2 šťastný a spokojený nejsou, ale mají, co chtěli…
111 anonym 111

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >