Barevné kontaktní čočky

Anonymní
28.5.21 13:47

Kontaktní čočky barevné

Ahoj holky, nosím brýle a chtěla bych začít nosit kontaktní čočky ale hrozně se mi líbí šedozelená barva očí, tak jsem si říkala jestli některá z vás nenosí barevné kontaktní čočky popřípadě jaké by jste mi doporučili? :) Moje přírodní barva je zelená.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
993
28.5.21 14:01

Ja jsem nosila jeden cas mesicni tonovaci, sem tam na party i kryci. Kdyz nechces kryci, ale jen tonovaci, a mas svetle oci, neni problem.

Zajdi si ale nejdriv na ocni na kontrolu, oci ti i premeri a dostanes parmetry na cocky (coz ti v podstate poskytne i optik v optice).

Pokud jsi cocky nenosila, nedoporucuju kupovat jen tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
28.5.21 14:08

Zkušenost nemám, ale někdy vypadaji fakt zajimavě  :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1784
28.5.21 14:12

Zkus nejdřív jestli ti sednou obyčejné. Tónované/barevné jsou tlustší a hůř se snesou. Normální jsem nosila denně, tónované opravdu jem příležitostně, vadily mi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
603
28.5.21 14:14

Mám nedobrou zkušenost. Ale problém je v mých očích. Normální čočky musím mít tenké a hodně zvlhčené. Ty barevné mě hodně tlačily. Nesnesla jsem je ani jeden večer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1354
28.5.21 14:24

Hlavně z bližšího pohledu je to vidět a vypadá to divně. Stačí aby trošku sjela na bok, protože se zrovna podíváš hodně do boku a než se zase srovná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5817
28.5.21 19:03
@Anonymní píše:
Ahoj holky, nosím brýle a chtěla bych začít nosit kontaktní čočky ale hrozně se mi líbí šedozelená barva očí, tak jsem si říkala jestli některá z vás nenosí barevné kontaktní čočky popřípadě jaké by jste mi doporučili? :) Moje přírodní barva je zelená.

Začala jsem nodit čočky 2 měsíce zpátky, koupila jsem si v Grand Optical a jsem spokojená. Mám měsíční a čiré. Mám modrozelené oči a barevné určitě zkoušet nebudu, přijde mi to s takovou barvou oči škoda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat