Kontaktní maminka Mělník

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VercaKk
Kecalka 295 příspěvků 21.01.17 17:35
kontaktní maminka Melnik

Ahoja, nejsem vůbec seznamovaci typ :-) neumím si jen tak najít přátelé a nikdy jsem neuměla, proto to zkousim tuhle cestou nějaká kontaktní maminka na MD co by rada někdy vyrazila treba na kafe nebo jen do parku na procházku s kocarkrm nebo nosirkem? strašně mi chybí pokec atd cele dny travim jen se svou 5ti měsíční dcerou a uz mi z toho hrabe :-D

Reakce:

kristynava
Stálice 81 příspěvků 03.04.17 13:21

Ahoj, když by ti nevadilo, že mám o dva roky starší dítě než ty, tak s tebou zajdu na pokec atd. ráda

AnnaTomasko
Nováček 5 příspěvků 20.05.17 20:18

Mam 18 mesacneho kluka, ak by nevadilo rada by som sa dakedy pridala :)

VercaKk
Kecalka 295 příspěvků 31.05.17 20:32

Ahoja maminky ja si to přečetla az ted, no tak se domluvime někdy a muzeme se sejít :-)

AnnaTomasko
Nováček 5 příspěvků 04.06.17 10:34

Velmi radi sa stretneme :)

kristynava
Stálice 81 příspěvků 04.06.17 17:11

Souhlasim

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Selfie expert Dáda: Na Instagramu vypustila další zlo. Co dělá špatně?

Je jí dvaašedesát, ale sociální sítě si zamilovala, jako by byla teenagerka.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >