Kontaktní rodičovství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sularien
Ukecaná baba ;) 1720 příspěvků 10.10.14 19:23
Kontaktní rodičovství

Vítám všechny maminky nebo budoucí maminky, které třeba látkují, šátkují, bezplenkují, spí s dětmi v posteli a celkově si užívají kontaktního rodičovství, přidejte se do diskuze jak vás to těší :)

Máte zkušenost s Argo: Kontaktní rodičovství?
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 10.10.14 19:28

Těší :mrgreen:

brumdinka
Nadpozemská drbna 25409 příspěvků 10.10.14 19:31

Těší, jen teda že se to jmenuje kontaktní rodičovství to by mě teda nenapadlo, to jsou zas vejmysly :mrgreen:

admenL
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 10.10.14 19:32

Ahoj, tak já jsem kontaktní rodič. Prvního syna jsem vychovala podle českých standardů. U druhého už si všechno více užívám. Částečně látkuji :kytka:, hodně šátkuji, spím s prdolíkem v posteli, nenechávam ho vyřvat. Zato jsem pořád ožužlana, uslintaná, ale spokojená a štastná já i maličký. Díky kontaktnímu přístupu jsem se i více sblížila s provorozeným, nebo možná díky rivalitě, ale jsem pořád tulinkovaná svými kluky. A ten pocit ZBOŽŇUJI!

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 10.10.14 19:36

Vychovala podle českých standardů? Co to je zase za výmysl? 8o

LennaZS
Závislačka 2527 příspěvků 10.10.14 19:36

Já bych spíš řekla, že naše třetí mimčo je těžce kontaktní.. :mrgreen: jinak dnes mi bylo doporučeno tchýňkou, že mám malého nechat vyřvat a ne ho hned brát, tulit, atd..že se pak prý i třeba vyspím. Ona to tak dělala a žádný spánkový deficit jako já neměla. Áách jo..co na to říct :(

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 10.10.14 19:36

A jaký je rozdíl mezi látkovými a papírovými plenami co se kontaktu týče? 8o

Sularien
Ukecaná baba ;) 1720 příspěvků 10.10.14 19:39

Moc všechny vítám ve skupině, už mě nebaví kecání o ničem, pojďme se bavit o těchto tématech.
Tak my máme 4 měsičního Matouška, bezplenkujem, látkujem, šátkujem, nenecháváme vyřvat, pořád tulíme, spíme s ním posteli, jinak je to naše první dítě, mě je 27 a jmenuji se Zuzka

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 10.10.14 19:40

@Sularien miluju nošení v šátku.. s prvním jsem to nezažila, teď si to strašně moc užívám :srdce: a celkově si to mateřství užívám úplně jinak, než před lety..

evill
Závislačka 3775 příspěvků 10.10.14 19:45
@terinka4444 píše:
A jaký je rozdíl mezi látkovými a papírovými plenami co se kontaktu týče? 8o

Mozna mela na mysli spis bezplenkovou metodu?

Jinak rozdil v kontaktu u latkove a papirove pleny je vlastne taky zrejmy. Kontakt s latkovou mas mnohem vetsi, pri likvidaci nejhorsiho, pripravu na prani atd :)

admenL
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 10.10.14 19:45
@terinka4444 píše:
Vychovala podle českých standardů? Co to je zase za výmysl? 8o

možná jsem to špatně napsala, ale myslela jsem to tak, že jako byl hodně kočárkovej, málo nošenej na rukou, spal v postýlce…to aby si nezvyknul. Jsem se prostě nechala přesvědčit, že tak to je pro něj lepší…a dneska vím, že mu to sice neublížilo, ale lepší to nebylo

Run
Generální žvanilka 20652 příspěvků 10.10.14 19:54

Dneska všechno musí mít název a škatulku. Spím s malou už tři roky, před chvílí mi ocucávala kozy :P jenže nevím co je český standard. Při posledním PMS (mém) dostala pěkně na prd.el. Tak možná to?

Sularien
Ukecaná baba ;) 1720 příspěvků 10.10.14 20:01

Ta skupinka se mela prvne jmenovat alternativni a kontaktni rodicovstvi proto tam jsou ty latkovky, me uz stve jak jsem pro vsechny jina ne jako hloupa ovce ve stadu chci lidi na stejne vlne

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 10.10.14 20:26
@Sularien píše:
Ta skupinka se mela prvne jmenovat alternativni a kontaktni rodicovstvi proto tam jsou ty latkovky, me uz stve jak jsem pro vsechny jina ne jako hloupa ovce ve stadu chci lidi na stejne vlne

alternativní si tedy nepřipadám :think: dělám jen to, co chci, a jestli to jde s proudem, nebo proti, je mi fuk.. baví mi sledovat reakce na šátek - ač velké město, ještě jsem jinou maminu nepotkala a připadám si jak exot. Denně dotazy atd :mrgreen:

neschopná mamka
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 10.10.14 20:37

Nošení bylo a je pro mně jeden z nejlepších „výmyslů“ jak tomu říkají babičky. Šátek jsem měla skoro jako doplněk, a jak jsem chodila a popleskávala po dupce, mě moc bavilo. Ani s vyloženě negativní reakcí okolí jsem se nesetkala. Vlastně jen s pozitivníma - dokonce babky u nás v baráku vyjádřily lítost, že něco takového nebylo i za nich :-)

Zbytek jsem asi nepraktikovala - na praní látkových plen jsem byla moc líná (a teď peru kalhotky jak o život :mrgreen: )

A ze spaní ve společné posteli jsem měla respekt - že zalehnu, zadusím malou peřinou a tak…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě, vítězoslavné výkřiky na internetu si... číst dále >