Kontaktovala mě dcera manžela

Anonymní
14.8.21 10:36

Kontaktovala mě dcera manžela

Ahoj, jsem dost ve zvláštní situaci a nevím jak dál. Mám manžela, malého syna a na cestě další dítko. Právě stavíme domeček, takže je toho na mě moc. Obě dítka byly plánované, ale dům měl stát už rok zpět. :zed: je mi do 25 let manžel je oproti mě o dost starší (15 let). Minulý týden se mi stála věc, která mě složila ještě víc. Kontaktovala mě na Fb jedna slečna s tím, že ji je 12let a že je dcerou mého manžela a ráda by ho poznala. Napsala mi, že její maminka s tatínkem nikdy nebyla a že o ní tatínek ani neví, protože její maminka bydlí na Slovensku.. Na Facebook moc nechodím používám jiné sociální sítě., takže zpráva od holčičky byla skoro měsíc stará. V tu chvíli jsem opravdu neměla co odepsat. Manželovi jsem zatím nic neřekla. Chtěla jsem to první vstřebat. Ten Facebook má, ale vůbec na něj nechodí, proto dívka kontaktovala mě. Musela mě najít na jeho profilu. Na jednu stranu mi ji je líto, a chtěla bych, aby měla otce, ale na druhou stranu je to pro mě obrovský šok a nevím jak reagovat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4738
14.8.21 10:41

Mně to zní jako fejk, ale těžko říct. Bez konfrontace manžela to asi nepůjde :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.8.21 10:42

Ups…hele, stává se, no. Musíš to hlavně vstřebat ty, když mu o tom řekneš, tak se může kroutit a zastírat. Nejdřív se dej do pohody ty. Mám podobnou zkušenost v rodině. Ale on věděl, že dítě někde je, ale neměl kontakt. Našla si ho sama, nic po něm nechtěla, jen ho chtěla znát…už byla dospělá. Šok pro všechny. Nedávno zemřel a vyšlo najevo, že někde má ještě další dvě děti o kterých věděl, ale nikdy nikomu neřekl----dospělé děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3230
14.8.21 10:43

Já bych to nejdřív probrala s manželem. Jestli je to vůbec možné, že má dceru. Taky to může být jen nějaký vtípek :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12001
14.8.21 10:43
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem dost ve zvláštní situaci a nevím jak dál. Mám manžela, malého syna a na cestě další dítko. Právě stavíme domeček, takže je toho na mě moc. Obě dítka byly plánované, ale dům měl stát už rok zpět. :zed: je mi do 25 let manžel je oproti mě o dost starší (15 let). Minulý týden se mi stála věc, která mě složila ještě víc. Kontaktovala mě na Fb jedna slečna s tím, že ji je 12let a že je dcerou mého manžela a ráda by ho poznala. Napsala mi, že její maminka s tatínkem nikdy nebyla a že o ní tatínek ani neví, protože její maminka bydlí na Slovensku.. Na Facebook moc nechodím používám jiné sociální sítě., takže zpráva od holčičky byla skoro měsíc stará. V tu chvíli jsem opravdu neměla co odepsat. Manželovi jsem zatím nic neřekla. Chtěla jsem to první vstřebat. Ten Facebook má, ale vůbec na něj nechodí, proto dívka kontaktovala mě. Musela mě najít na jeho profilu. Na jednu stranu mi ji je líto, a chtěla bych, aby měla otce, ale na druhou stranu je to pro mě obrovský šok a nevím jak reagovat.

No a proč mu to neřekneš? Ty jsi jí tedy nic neodepsala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3230
14.8.21 10:44
@Kazimíra Olejovka píše:
Ups…hele, stává se, no. Musíš to hlavně vstřebat ty, když mu o tom řekneš, tak se může kroutit a zastírat. Nejdřív se dej do pohody ty. Mám podobnou zkušenost v rodině. Ale on věděl, že dítě někde je, ale neměl kontakt. Našla si ho sama, nic po něm nechtěla, jen ho chtěla znát…už byla dospělá. Šok pro všechny. Nedávno zemřel a vyšlo najevo, že někde má ještě další dvě děti o kterých věděl, ale nikdy nikomu neřekl----dospělé děti.

To je hustý 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18523
14.8.21 10:51

Prober to s manželem…jestli je to možné, jestli dotyčnou maminku zná, jestli se k dítěti chce hlásit…pokud o tom opravdu neví, bude ještě ve větším šoku než ty…ale jako partneři to musíte vyřešit spolu, tady ti moc neporadime..zapírat to nemá smysl. Stejně ho nějakým způsobem kontaktuje, jinak by nezkoušela tebe..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.21 10:52

@arinecka manželovi jsem nic neřekla, protože hned co přijde z práce letí na barák, aby co nejdřív bylo hotovo ( ideálně než se narodí druhé dítko) a vrací se až k večer a tak nějak jsem nenašla odvahu to tahat na povrch a potřebovala jsem to první vstřebat.

• Citovat
  • Nahlásit
32526
14.8.21 10:55
@Anonymní píše:
@arinecka manželovi jsem nic neřekla, protože hned co přijde z práce letí na barák, aby co nejdřív bylo hotovo ( ideálně než se narodí druhé dítko) a vrací se až k večer a tak nějak jsem nenašla odvahu to tahat na povrch a potřebovala jsem to první vstřebat.

Jenomže on si mohl jen nekdo delat srandu, dobre se bavi a ty se trapis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5595
14.8.21 10:55

No - dobře by mi z toho nebylo.. určitě bych to řešila jak s ním, tak s ní, příp. s její matkou, chtěla bych vidět její rodný list apod., manžel tedy výživné nehradí? asi nebude zapsán v RL? ale jistou morální povinnost k holce by měl - pokud jde skutečně o jeho dceru..
já jsem teda na rovinu ráda, že manželova dospělá dcera letos snad konečně dostuduje druhou vš a ve 26 skončí výživné… i tak na ni člověk musí prostě už celý život myslet co do spoření, narozek, vánoc, dědictví.. prostě dítě není žádná legrace a už vůbec ne levný špás..
nevydržela bych hrát mrtvého brouka.. možná ho chce holka fakt jen poznat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12001
14.8.21 10:57
@Anonymní píše:

Jasný, to chápu. On o ní asi opravdu asi ani neví, a nebo si někdo dělá srandu. Tak až se odhodláš mu to říct, tak napiš jak to dopadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17784
14.8.21 10:58

Tak snad se do domečku ještě jedna holčička vejde  :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14540
14.8.21 11:00

Řekla bych to manželovi, třeba o ní ani neví :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3786
14.8.21 11:06
@Anonymní píše:

Tak ale vezmi si, že on o ní nevěděl, před dvanácti lety jste spolu ještě ani nebyli - to není něco, za co se na manžela zlobit nebo se tím trápit. Jako je to určitě šok a něco, co je potřeba spolu probrat a postavit se k tomu, ale dělat z toho drama taky neni nutný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5595
14.8.21 11:14

@Lily Evans to je úplně v pohodě, každý má nějakou minulost a tenhle pohled by mi vůbec nevadil (prostě měl jinou partnerku, možná šlo dokonce jen o náhodný sex, třeba o dítěti ani netuší) -
ALE prostě znám pozici macechy a je to už navždy podíl na zdroje ;)
pokud je jich dost, tak OK, ale zakladatelka dostavují dům a bude na mateřské, tím pádem spadne příjem domácnosti, prostě pro mne dítě znamená doživotní odpovědnost (i když budou děti dospělé, tak plánuji pomáhat s vnoučaty apod.).. i tak bych v tom chtěla mít co nejdříve jasno, (případná) dcerka má právo tátu poznat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat