Reklama

Kontaktovat ho či nikoli?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 12:34
Kontaktovat ho či nikoli?

Zdravím,
už na začátku chci poprosit, že potřebuji pouze poradit - ne soudit. Sama vím, že jsem se dopustila spousty chyb.
Před 14-ti měsíci jsem se seznámila přes seznamku s mužem, o kterém jsem si myslela, že je to ten Pravý. Rozuměli jsme si, on vyprávěl o tom, jak procestoval svět a že by rád se mnou cestoval, že by mě rád vzal na ples v Žofíně, že by rád založil rodinu (bylo mu 40 a byl prý rozvedený) atd. Až po čase mi došlo, že on jenom povídá o tom, co podnikneme, ale nepodnikli jsme nic. Byli jsme jednou na večeři, jednou na kafi a jinak jsme trávili čas u mě. On mi řekl, že má hodně práce, že cestuje po celé republice, takže jsme se vídali hodně nepravidelně a nestrávili spolu jediný celý den. Dokonce u mě ze začátku ani nespal. Zato psal, volal. Už první Vánoce a svátky zazdil tím, že byl nemocný, o mých narozeninách nemluvě, slíbená dovolená taky nedopadla, o výročí ani nepřijel a letošní Vánoce už se neozval vůbec. Přitom mi chvíli před svátky říkal, jak mě má rád a že se změní…Přes celé svátky se neozval - doteď jediná zpráva nebo telefon. Nikdy jsem neviděla, kde bydlí, neznám jeho přátele, kolegy, rodinu…Možná je ženatý - ptala jsem se ho stokrát. Řekl, že má jenom mě.
Už jednou jsem mu šanci dala a řekla mu, že se bude muset hodně snažit.
Teď necítím nic, občas si pobrečím, zavzpomínám…
Ale chtěla bych to nějak uzavřít. Jen nevím, jestli mu mám zavolat a říct mu, že je konec? Ale co když to nevezme? Nebo jen napsat sms? Jenže po sms jsem to ukončila několikrát a on už to nebral vážně. Nebo se pokusit to nechat být a přemýšlet „proč?“…Přeci jen rok je dlouhá doba. Ale nechci se ještě víc ponižovat…
Díky za rady…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62903 příspěvků 3 inzeráty 04.01.18 12:36

A co ho prostě nekontakovat, nezvat, neotvírat dveře, pokud přijde neohlášen… prostě se na něj vykšlat.

Biancca
Kecalka 122 příspěvků 04.01.18 12:39

SMS nebere vážně? Prostě napsat poslední, že končíš a zablokovat ho v mobilu, ať ti od něj nechodí zprávy, případně ať se nedovolá. Nebo prostě nereagovat. Pokud přijde neotvírat.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10047 příspěvků 04.01.18 12:43

Nic bych mu nepsala a žila si po svém. Tel nezvedat. On se nejspíše moc snažit nebude.

Gianna75
Povídálka 23 příspěvků 04.01.18 12:43

Nereraguj taky. Ten je tutově ženatej/zadanej. Pryč

Klopotkova
Echt Kelišová 7549 příspěvků 04.01.18 12:43

Pokud Ti pro klid v duši pomůže, že mu zavoláš (to asi ale opravdu nevezme) nebo napíšeš sms, e-mail, tak to udělej. :palec: S tím, zda to bude brát vážně nebo ne si už hlavu nelámej, můžeš jen podotknout, že víš, že jsi mu tohle psala x krát, ale nyní to myslíš opravdu vážně. :kytka:
Dotyčný muž je zřejmě podvodník a co s takovým. :nevim: Myslím, že je ženatý nebo někde jinde zaháčkovaný, třeba i na více frontách, ono se to stejně nedozvíš, nebyl k Tobě upřímný a tahal Tě za nos. :?
Zlatí muži, kteří řeknou od začátku: „Jsem ženatý, ale chci si s Tebou povyrazit“ apod. :)
Bláboly, jako že čas vše zahojí tady psát nebudu, to je taková 100 x omílaná fráze, která asi ani moc nepomůže.
Bude líp, neboj. :kytka: :andel: :hug:

Příspěvek upraven 04.01.18 v 12:45

nostress
Extra třída :D 13184 příspěvků 04.01.18 12:44
@Anonymní píše:
Zdravím,
už na začátku chci poprosit, že potřebuji pouze poradit - ne soudit. Sama vím, že jsem se dopustila spousty chyb.
Před 14-ti měsíci jsem se seznámila přes seznamku s mužem, o kterém jsem si myslela, že je to ten Pravý. Rozuměli jsme si, on vyprávěl o tom, jak procestoval svět a že by rád se mnou cestoval, že by mě rád vzal na ples v Žofíně, že by rád založil rodinu (bylo mu 40 a byl prý rozvedený) atd. Až po čase mi došlo, že on jenom povídá o tom, co podnikneme, ale nepodnikli jsme nic. Byli jsme jednou na večeři, jednou na kafi a jinak jsme trávili čas u mě. On mi řekl, že má hodně práce, že cestuje po celé republice, takže jsme se vídali hodně nepravidelně a nestrávili spolu jediný celý den. Dokonce u mě ze začátku ani nespal. Zato psal, volal. Už první Vánoce a svátky zazdil tím, že byl nemocný, o mých narozeninách nemluvě, slíbená dovolená taky nedopadla, o výročí ani nepřijel a letošní Vánoce už se neozval vůbec. Přitom mi chvíli před svátky říkal, jak mě má rád a že se změní…Přes celé svátky se neozval - doteď jediná zpráva nebo telefon. Nikdy jsem neviděla, kde bydlí, neznám jeho přátele, kolegy, rodinu…Možná je ženatý - ptala jsem se ho stokrát. Řekl, že má jenom mě.
Už jednou jsem mu šanci dala a řekla mu, že se bude muset hodně snažit.
Teď necítím nic, občas si pobrečím, zavzpomínám…
Ale chtěla bych to nějak uzavřít. Jen nevím, jestli mu mám zavolat a říct mu, že je konec? Ale co když to nevezme? Nebo jen napsat sms? Jenže po sms jsem to ukončila několikrát a on už to nebral vážně. Nebo se pokusit to nechat být a přemýšlet „proč?“…Přeci jen rok je dlouhá doba. Ale nechci se ještě víc ponižovat…
Díky za rady…

Toto bych za vztah ani nepovažovala. A proč to ukončuješ po sms-kách několikrát, přeci stačí napsat jednou „je konec“, a tím to hasne, ne? :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 12:44

Já si teda myslím, že ženatý je…asi bude lepší to ukončit i když to ted bude bolet…Procházím si něčím podobným…a vím, že bude lepší ho odstřihnout. I když to tak bolí! Ale je to nejlepší řešení. Na lásku musí být dva…

Klopotkova
Echt Kelišová 7549 příspěvků 04.01.18 12:48
@Biancca píše:
SMS nebere vážně? Prostě napsat poslední, že končíš a zablokovat ho v mobilu, ať ti od něj nechodí zprávy, případně ať se nedovolá. Nebo prostě nereagovat. Pokud přijde neotvírat.

Trochu OT, když si někoho zablokuji v mobilu - sms i volání, tak mi od dotyčného už nic nepřijde, to je mi jasné, ale já se tomu dotyčnému dopíšu i dovolám nebo automaticky, když blokuji já, tak mám vše zablokované i k němu? Nevíš, jak to je? Díky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 12:52

Procházím něčím podobným. Byli jsme spolu přes 7 měsíců. V podstatě jsme si nic špatného neudělali, ale nešlo to dál. V průběhu jsem to několikrát skončila po SMS, pak jsme to po jeho telefonu zase zkusili. Opravdu moc jsem ho milovala. A najednou je to pryč. Ve mě prázdno. Spíš je mi smutno po těch citech, jak to bylo krásné, než po něm. Je to asi 14 dnů, co jsme to skončili. Řekla jsem si, že si nechám hezké vzpomínky a půjdu dál. Nechci mu psát sama, když napíše, odepíšu, ale oba víme, že je konec, úplný. Já mu třeba potřebovala ještě nějaké věci říct, nebo si vyjasnit. Tak jsme si to vyjasnili po zprávách a mě to pomohlo. Jestli máš pocit, že mu ještě potřebuješ něco říct, udělej to. Zůstalo by to v tobě nevyřešené a pořád bys přemýšlela nad tím, žes měla. Neni to ponižování, máš právo říct, jak to cítíš… A chceš být s mužem, který k tobě zřejmě není upřímný a ani nevíš na čem jsi? Ať je tvůj začátek roku krásný :kytka:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19510 příspěvků 04.01.18 12:55

@Klopotkova
Já si takhle omylem zablokovala sms od kamarádky a normálně sem jí mohla volat i psát, ale od ní mi nic nedorazilo.

Příspěvek upraven 04.01.18 v 13:22

Biancca
Kecalka 122 příspěvků 04.01.18 13:09

@Klopotkova ano, ani z tvé strany nic neodejde, pokud jej znovu neodblokuješ.

Biancca
Kecalka 122 příspěvků 04.01.18 13:11
@Mar__tanka1983 píše:
@Klopotkova
Já si takhle omylem zablokovala sms od kamarádky a normálně sem jí mohla volat i psát, ale on ní mi nic nedorazilo.

tak, to jsem z toho jelen :D

vyzkoušeno na kolegyni, ona se mi nedovolá, já ji ano

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 13:13
:palec:

Příspěvek upraven 04.01.18 v 13:40

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 13:19
@nostress píše:
Toto bych za vztah ani nepovažovala. A proč to ukončuješ po sms-kách několikrát, přeci stačí napsat jednou „je konec“, a tím to hasne, ne? :nevim:

Já nikdy nechtěla nic ukončovat po sms, ale on bylcelé dny „v práci“, tak nemohl mluvit nebo pak byl unavený nebo byl v autě atd. A když jsem mu napsala, tak on zavolal a znovu mě přesvědčil. Chápu, že se to těžko chápe, ale když je někdo s někým takovou dobu v kontaktu a pořád od něj slyší, jak bude hezké, jak budem mít děti a jak mě miluje, tak tomu i uvěří…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >