Kontaktovat přítele, nebo ne?

Anonymní
20.9.19 16:09

Kontaktovat přítele nebo ne?

S přítelem se potkáváme tři roky, jsme oba starší, společné bydlení zatím není možné. Zpočátku denně volal, sms. trávili jsme spolu čas o víkendech i v týdnu. Po roce a půl to začalo z jeho strany ochabovat (je fakt, že ten tf kontakt inicioval hlavně on, ostatní aktivity jsem hodně plánovala a organizovala já, ale někdy on dopředu neřekl, že nebude moci, tak jsem třeba na hotelu trčela 6 hodin sama, přijel v noci a ráno jsme se zase rozjeli každý do své práce). A po dvou letech se to smrsklo na přespání jednu noc o víkendu. V týdnu ani nezavolá, jen ve středu, kdy chce, abych domluvila bydlení. A pak zase nic.

Mám být v týdnu ta aktivnější a volat mu? někdy i ani telefon nezvedne a zavolá po x hodinách. Pokud volá, volá v 10 večer. I to je nepřjemné. Už jsem mu říkala, ať volá dřív, slíbil, ale stejně si dělá, co chce.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4188
20.9.19 16:12

Na tom se asi vztah stavět nedá. Spíš to vidím na kamaráda s výhodami…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53637
20.9.19 16:14

Ale tak psala si tu už několikrát ne…
Tak mu v 10 večer telefon neber ne??
A toto není přítel :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
157
20.9.19 16:19

Už zase? holka, vykašli se na to…nemá zájem a nebo už dávno má jinou a ty to ještě nevíš. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 16:21

Tak sama to píšeš, volá je ve středu, abys zamluvila hotel, aby mohl zasunout, jsi jen matrace, nic jiného a časem nebudeš ani ta, až se najde neokoukaný model anebo jsi už teď jedna z více, neponižuj se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16488
20.9.19 16:28

Jo, bud ta aktivnejsi a najdi si nekoho, kdo o tebe bude stat vic nez o levnou milenku, kdyz bude mit chut.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 16:29

Na tohle se asi vykašli…
Tohle podle mě nemá moc budoucnost :nevim: Kdyby mu na tobě záleželo, vypadalo by to jinak :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29323
20.9.19 16:33
@Anonymní píše:
S přítelem se potkáváme tři roky, jsme oba starší, společné bydlení zatím není možné. Zpočátku denně volal, sms. trávili jsme spolu čas o víkendech i v týdnu. Po roce a půl to začalo z jeho strany ochabovat (je fakt, že ten tf kontakt inicioval hlavně on, ostatní aktivity jsem hodně plánovala a organizovala já, ale někdy on dopředu neřekl, že nebude moci, tak jsem třeba na hotelu trčela 6 hodin sama, přijel v noci a ráno jsme se zase rozjeli každý do své práce). A po dvou letech se to smrsklo na přespání jednu noc o víkendu. V týdnu ani nezavolá, jen ve středu, kdy chce, abych domluvila bydlení. A pak zase nic.Mám být v týdnu ta aktivnější a volat mu? někdy i ani telefon nezvedne a zavolá po x hodinách. Pokud volá, volá v 10 večer. I to je nepřjemné. Už jsem mu říkala, ať volá dřív, slíbil, ale stejně si dělá, co chce.

no jak bych to řekla… kdyby bylo všechno v pořádku, tak je snad jedno, kdo zavolá… čekat jen na to, že se ozve ten druhý, to toho prvního časem přestane bavit… když zavolá žena muži, tak to přece není nic špatného… jednou volá ten, podruhé ten druhý, někdy jeden napíše, druhý zavolá… nemusí to být ani pravidelně na střídačku, klidně někdo víckrát za sebou, druhý méněkrát a pak zase třeba naopak…
Když jsem s manželem začala chodit, tak jsem večer napsala smsku a on mi zavolal… taky jsme si volali až v deset hodin a později, protože jsem dřív neměla čas a klid… někdy zavolal on, jindy já… podle času, chuti a potřeby… když se mi stýskalo, tak jsem napsala nebo zavolala… když on mohl, tak to odepsal, zavolal nebo zavolal později… když jsem nemohla já, tak jsem mu mobil nebrala… to je logické…
Akorát mám pocit, že u vás je to o něčem jiném… vztah nevztah… ale i chápu, že se do toho chlap nehrne, když ty sama asi nedáváš najevo nějakou větší aktivitu, nevoláš mu ani nepíšeš, že se ti stýská, takže jen takový obchodní vztah s občasným sexem na hotelu… pokud chceš v tomto vztahu úspěšně pokračovat, asi byste si měli promluvit a ujasnit si, o co komu z vás jde… abys nebyla zklamaná, že tvé představy nekorespondují z jeho představami a proto se pořád musíš ptát, jestli mu máš zavolat nebo jen odevzdaně čekat, až se sám uráčí se ozvat… já osobně, když vidím, že to jde od ničeho k ničemu, bych se na to už dávno vykašlala a našla si nějakého jiného, pro kterého budu já ta hlavní na pořadu dne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 16:39

Uz se ti k tomu vyjadrilo cele emimino, fakt nic jineho neuslysis. Pamatuju si tu minulou diskuzi ještě, To vubec neni vztah

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29323
20.9.19 16:46
@Kačus82 píše:
Uz se ti k tomu vyjadrilo cele emimino, fakt nic jineho neuslysis. Pamatuju si tu minulou diskuzi ještě, To vubec neni vztah

to je ta stejná zakladatelka, co tu kdysi psala, že mu nemůže zavolat nebo tak něco?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
20.9.19 16:47
@Kačus82 píše:
Uz se ti k tomu vyjadrilo cele emimino, fakt nic jineho neuslysis. Pamatuju si tu minulou diskuzi ještě, To vubec neni vztah

jj, taky si říkám, že už to tu bylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
540
20.9.19 17:09

Taky si myslím, že se vztahem to nemá nic společného!
Docela časté téma!
Souhlasím s Kačus82, že se tu jiného názoru nedočkáš… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 17:12

Abys domluvila bydlení?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 17:30
@Regina Hero píše:
to je ta stejná zakladatelka, co tu kdysi psala, že mu nemůže zavolat nebo tak něco?

Ja to poznala podle toho hotelu, ze to rusil a ona na nej cekala. A myslim, ze ji nikdy nevzal domu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7115
20.9.19 17:35

Už tady o tomhle problému píšeš hodně dlouho, neměla bys spíš zvážit, jestli má tenhle vztah, nevztah cenu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama