Kontokorent a jak ho zrušit u fio

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.19 08:37
Kontokorent a jak ho zrušit u fio

Dobrý den, prosím chtěla bych se zeptat zda máte někdo zkušenost nebo víte jak zrušit kontokorent u fio banky. Mám kontokorent na 5 000 Kč ale bohužel jsem přišla o práci tak nemám žádné výdělky. Nechodí mi žádné peníze na účet a jsem na pracovním úřadě. Už jsem o tom informovala i banku psala jsem jim vše, protože se nechci dostat do problémů. Vím, že nějakou dobu se může zůstat v mínusu ale vždy se musí za nějakou určitou dobu vyrovnat dluh. A asi určitě je lepší ho zrušit a splatit asi hned než čekat. Děkuji za každou radu.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Hanka1
Extra třída :D 14316 příspěvků 25.02.19 08:44

Proc se nezeptas primo ve Fio bance? 8o :roll:

debra.morgan
Echt Kelišová 7592 příspěvků 25.02.19 08:46
@Hanka1 píše:

ono to je jednodusi tady :lol: :mrgreen: nez volat do fio banky? nebo jim napsat? zblaznila ses? :mrgreen: :roll:

TopSecret
Závislačka 3683 příspěvků 25.02.19 08:48
@Hanka1 píše:

Nez by nasla cislo, to radsi zalozi diskuzi a bude pul dne cekat, zda dostane odpoved :mrgreen: a to se vyplati… :pankac: :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.19 08:49

@debra.morgan
Uz jsem psala v příspěvku, že jsem do fio banky psala. Jen chci vědět zda má někdo osobní zkušenost a jak to řešil nic víc určitě to neřeším přes ostatní podle toho co mi kdo napise.

debra.morgan
Echt Kelišová 7592 příspěvků 25.02.19 08:50
@Anonymní píše:
@debra.morgan
Uz jsem psala v příspěvku, že jsem do fio banky psala. Jen chci vědět zda má někdo osobní zkušenost a jak to řešil nic víc určitě to neřeším přes ostatní podle toho co mi kdo napise.

ja to resila. zavolala jsem do banky a zrusila to. tu neni co vymyslet.

Příspěvek upraven 25.02.19 v 08:52

TopSecret
Závislačka 3683 příspěvků 25.02.19 08:51
@Anonymní píše:
@debra.morgan

Tak kdyz si nasla emailovou adresu, tak muzes najit i cislo, ne? A budes to vedet hned. :pankac:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 17671 příspěvků 25.02.19 08:51
@Anonymní píše:
@debra.morgan

Kontokorent splatit, zajít do banky a zrušit ho tam. Jinak kontokorent ti chleba nežere. Je jen připravený na dobu, kdy ho budeš potřebovat. Taky mám kontokorent a už jsem ho nepotřebovala deset let. Ale mám ho kdyby něco. Nikdy nevíš.

jahuhudka
Extra třída :D 14005 příspěvků 25.02.19 08:52

Jak asi doplat ho a zrus. To doplat ho bude zasadni 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.19 08:54

@debra.morgan
Tak stačí říct jen svou zkušenost a nemusíte hned tady všichni útočit. To jsem si asi dovolila moc se zeptat jestli někdo má zkušenost.

lucenka
Hvězda diskuse 35640 příspěvků 25.02.19 08:54

Tak než ho budeš moct zrušit, tak ho budeš muset nejdřív doplatit. Jinak ti na něm bude naskakovat dost slušný úrok (když ho nesplatíš v nějakém termínu).

debra.morgan
Echt Kelišová 7592 příspěvků 25.02.19 08:56
@Anonymní píše:
@debra.morgan
Tak stačí říct jen svou zkušenost a nemusíte hned tady všichni útočit. To jsem si asi dovolila moc se zeptat jestli někdo má zkušenost.

tak to jsi u tak hloupe otazky mohla cekat ne? ono to bylo mysleno vazne? :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.19 08:59

@Kobliha51
Dobrá děkuji za radu. Stejně mám v úmyslu ho zrušit a samozřejmě splatit. Jen jak teď nemám žádné příjmy, tak bych byla dlouhou dobu v mínusu a přijde mi právě blbost si kontokorent asi takhle držet, když by mi pak naskakoval jen úrok tak lepší to splatit hned a zrušit.

TopSecret
Závislačka 3683 příspěvků 25.02.19 09:02
@Anonymní píše:
@Kobliha51
Dobrá děkuji za radu. Stejně mám v úmyslu ho zrušit a samozřejmě splatit. Jen jak teď nemám žádné příjmy, tak bych byla dlouhou dobu v mínusu a přijde mi právě blbost si kontokorent asi takhle držet, když by mi pak naskakoval jen úrok tak lepší to splatit hned a zrušit.

Pockej, neni to trochu na hlavu. Ty ted nemas prijem, ale kontokorent chces splatit.
Nebylo by lepsi si tam tech 5 tisic nechat a kdyby nahodou, tak si z toho vzit a az bude prijem, tak doplatit :nevim:

debra.morgan
Echt Kelišová 7592 příspěvků 25.02.19 09:05
@TopSecret píše:
Pockej, neni to trochu na hlavu. Ty ted nemas prijem, ale kontokorent chces splatit.
Nebylo by lepsi si tam tech 5 tisic nechat a kdyby nahodou, tak si z toho vzit a az bude prijem, tak doplatit :nevim:

bych tipla, ze ona uz je vybrane ma a nebude je met z ceho splatit…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama