Kontokorent při nově založeném účtu bez kontroly registrů?

18.7.15 00:38

kontokorent při nově založeném účtu bez kontroly registrů?

Nemáte některá zkušenost zda nějaká banka dává automaticky kontokorent k nově založeným účtům aniž by ověřovala Solus a registry atd?

Mám z minulého roku nějaké vroubky, které jsou sice už doplacené, ale ještě budou v registrech prý 3 roky…U své banky jsem momentálně -300kč a tak mi nemůže kontokorent dát. Máme momentálně nečekaný výdaj, který se musí tento týden zaplatit a není z čeho…rodina nemá a kamarádi taky moc ne…jsem zaměstnaná a příjem můžu doložit za poslední cca 4 roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2814
18.7.15 07:01

Nevím jak u které, ale já nikde žádný vroubek neměla u své staré banky jsem kontokorent měla a úspěšnš splacený a u nové banky mi musela přijít 3× výplata, aby kontokorent dali, ale pokud nemáte peníze je blbost brát si kontokorent pokud ho hned nezaplatíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
18.7.15 08:31

@Black Sea to zada myslim, ze uz dneska nedela všechny si to uz dneska overuji - je to propojene :pankac: zrovna tuhle sem o tom v novinách cetla clanek takze ja bych na to nespolhala, ze ne ale muzes to zkusit :kytka:

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
18.7.15 09:43
@Black Sea píše:
Nemáte některá zkušenost zda nějaká banka dává automaticky kontokorent k nově založeným účtům aniž by ověřovala Solus a registry atd?Mám z minulého roku nějaké vroubky, které jsou sice už doplacené, ale ještě budou v registrech prý 3 roky…U své banky jsem momentálně -300kč a tak mi nemůže kontokorent dát. Máme momentálně nečekaný výdaj, který se musí tento týden zaplatit a není z čeho…rodina nemá a kamarádi taky moc ne…jsem zaměstnaná a příjem můžu doložit za poslední cca 4 roky.

bez kontroly dává jedna společnost, nebudu jmenovat, at to není reklama, ale asi tušíš. při pujčce bezhotovostní je mnohem nižší urok-my měli pujceno 10000,zaplatili sme 12500 a ještě nám odečetli 900 uroky za řádný splácení. anonym-duvod-finanční situace rodiny.

• Nahlásit
  • Citovat
18.7.15 17:58
@Anonymní píše:
bez kontroly dává jedna společnost, nebudu jmenovat, at to není reklama, ale asi tušíš. při pujčce bezhotovostní je mnohem nižší urok-my měli pujceno 10000,zaplatili sme 12500 a ještě nám odečetli 900 uroky za řádný splácení. anonym-duvod-finanční situace rodiny.

provident. nechci pujčku. spíš překlenout období.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama